معرفی بازی هیتمن ۱ و ۲

معرفی بازی هیتمن 1 و 2

سری بازی های هیتمن (Hitman) از بازی های ویدیویی بود که می بایست بدون اینکه بوجه دشمن را به خود جلب کنید از میانشان عبور کنید یا در اصلاح از سبک مخفی کاری پیروی می کردید. هیتمن ۱ و ۲ ساخته شده کمپانی برادران وارنر بود که برای کنسول بازی PS4، PC (کامپیوترهای شخصی) و X BOX1 انتشار یافت. حال اولین نسخه بازی هیتمن (Hitman) را برایتان شرح می دهیم و سپس به معرفی نسخه دوم بازی هیتمن (Hitman 2) می پردازیم.

بازی هیتمن ۱

هیتمن ۱ با نام هیتمن کد نام ۴۷ (Hitman codename 47) شناخته شد که شروع بازی های هیتمن بود. این بازی Playstation 4 توسط یک شرکت دانمارکی تولید شد.

داستان بازی 

داستان بازی هیتمن ۱ در مورد مأمور سری ۴۷ است که از طرف یک سازمان بین المللی قرارداد دارد که به صورت نامشروع و پنهانی در قبال دستمزد به قتل افراد بپردازد. مأموریت های که قرار است توسط این مأمور انجام شود در مکان های مختلفی می باشد که همین دلیل موجب مسافرت کردن او به کشورهای گوناگونی مانند کلمبیا، هنگ کنگ، هلند و مجارستان است.

معرفی بازی هیتمن 1 و 2
معرفی بازی یتمن ۱ و ۲

ویژگی های بازی 

  • بازی دارای گرافیک ساده
  • سبک بازی جنگی
  • داستان بازی اکشن
  • مأمور codename 47 دارای دشمنان مختلفی است.
  • بازی به صورت مخفیانه
  • دارای مأموریت های گوناگونی

بازی هیتمن ۲

بازی هیتمن ۲ ادامه سری بازی های هیتمن است که در سال ۲۰۱۶ ساخته شد. هرچند که ساخت هیتمن ۲ با مشکلاتی روبرو بود و کمپانی سازنده آن حق امتیاز این نسخه از بازی را فروخت اما سرانجام هیتمن ۲ در سال ۲۰۱۸ (آبان ماه سال ۹۷) انتشار یافت.

داستان بازی

مأمور کدنام ۴۷ باید به واسطه همان قراردادی که با یک سازمان بین المللی اروپای بسته در نقش یک قاتل به نقاط مختلفی برود و افراد مد نظر خود را به قتل برساند.
در نسخه دوم بازی هیتمن (Hitman 2) مأموریت ها و هدف های مختلفی وجود دارد. برای نمونه یکی از مأموریت هایتان در ایالت میامی در پیست مسابقات قرار دارد که شما باید یک راننده فرمول یک به همراه مربی آموزش دهنده اش را بکشید. یا مأموریت دیگری که در کشور کلمبیا قرار دارد که شما باید یک رهبر زیرمجموعه محلی را بکشید. نمونه های گفته شده از مأموریت مأمور ۴۷ است که به وسیله سلاح های سنگین و نیمه سنگین با توجه به استراتژی خود در منطقه مأموریت را تمام کنید.

سلاح های بازی هیتمن ۲

با توجه به هر موقعیتی برای از بین بردن اشخاص ۲۰ روش وجود دارد. تنوع سلاح ها بسیار بالا است، کپسول آتش نشانی، آمپول سمی، اسلحه ها، چاقو و … همه سلاح های است که در اختیار شما قرار می گیرد.با تغییر لباس و سلاح خود، خودتان را از دشمنان مخفی کنید.

هوش مصنوعی بازی

بهره گیری از هوش مصنوعی زیبایی بازی پلی استیشن را چندین برابر کرده است و این یکی از چالش های بزرگ است که برای بازی کننده ایجاد شده و باعث می شود علاوه بر طی مراحل زیبای بازی خستگی را در حین بازی حس نکنید.

معرفی بازی هیتمن 1 و 2
معرفی بازی هیتمن ۱ و ۲

گرافیک خوب بازی

گرافیک این نسخه نسبت به نسخه اولی بالاتر است و در گرافیک سری دوم جزءیات به خوبی نمایش داده می شود. نورپردازی ها و سایه زنی ها در آن بتعث شده که زیباترین تصاویر ممکن را داشته باشید. در حال حاضر این بازی جزء بهترین بازی های در نسل خود می باشد.

سری بازی هیتمن

بازی هیتمن بعد از دوباره راه انداخته شدن در سال ۲۰۱۶، دیگر به این زودی به پایان نمی رسد به ویژه زمانی که هیتمن ۲ به گونه ای طراحی شد که تصاویر در بازی حوصله گیمر را سر نمی برد. در سری های قبلی گیمر یاد گرفت که چگونه بازی را درست ادامه دهد. فاصله ای که بین ساخت هر قسمت از بازی های هیتمن می افتاد باعث می شد که گیمر مراحل بازی را تکرار کند.

تکرار بازی پلی استیشن سری های قبل باعث کشف جدید برای نابودی افراد می شد. هر چند که در سری هیتمن ۲۰۱۸ روش های جالب تری در اختیارمان قرار داده شد. پس گیمر انتظار ساخت سری های بعدی را هم دارد.

روال بازی هیتمن

شما باید اهداف را بی سر و صدا و بدون توجه از بین ببرید. اگر به این صورت عمل نکنید امتیازی به شما تعلق نمی گیرد. هنگامی که شما در حال نابود کردن هدفی هستید فرد فقط ۲۰ ثانیه زمان دارد که از خود دفاع کند و اگر زودتر ۵ امتیاز را کسب کنید شما برنده اید.

لازم به یادآوری است که قتل هر شخصیت به جزء اهداف مورد نظر برای شما امتیاز منفی را خواهد داشت. اگر علاقه به سبک مخفی کاری دارید سری بازی هیتمن ۱ و ۲ را به شما پیشنهاد می کنیم که تجربه بازی هایش بسیار لذت بخش است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 4 =