معرفی بازی Don’t Touch the Spikes ، پرنده ای گرفتار میان دیوارها

بازی Don't Touch the Spikes

در بازی Don’t Touch the Spikes از شرکت بازی سازی کچاپ فقط با هدایت و کنترل یک پرنده رو به رو هستید. حالا شما باید خود را جای پرنده بگذارید و با کلیک های خود پرواز کنید تا پرنده که میان این دیوار ها گرفتار شده است بتواند به راه خود ادامه دهد. البته در این راه فقط شما همین کار را انجام نمیدهید و پس از عبور کمی از دیوار ها متوجه مانع هایی میشوید که در صورت برخورد با آن ها پرنده شما از بین میرود.

بازی Don't Touch the Spikes
بازی Don’t Touch the Spikes

 شرکت بازی سازی کچاپ توانسته است در زمینه بازی های موبایلی سرگرم کننده با حجم های پایین محبوبیت زیادی را کسب کند. از طرفی شاید بازی های این شرکت حجم زیادی نداشته باشد ولی توانسته است گرافیک های انیمیشنی جالبی را در بازی های خود در نظر بگیرد. شرکت کچاپ توانسته است با عرضه بازی های خود محبوبیت زیادی را کسب کند چرا که بازی های آن بسیار با دقت و گرافیکی جذب کننده در نظر گرفته میشود که با استفاده از آن شما جذب این آن ها خواهید شد به طوری که رهایی از آن ها برای شما بسیار سخت خواهد بود. همین موضوع باعث شده است که بازی های ارائه شده این شرکت به اعتیاد آور بودن بسیار مشهور شوند. علاقه مندان به بازی های این شرکت سن و یا دسته خاصی ندارند چرا که بازی هایی بسیار زیبا طراحی کرده اند که سرگرم کنندگی بالایی را به همراه خواهند داشت و علاوه بر آن استفاده از آن ها سخت نخواهد بود. شما به محض اینکه وارد دنیای یکی از این بازی ها شوید به دلیل سرگرم کنندگی بسیار زیاد آن ها وقتی به خودتان بیایید میبینید که ساعت ها از وقتتان گذشته است و شما متوجه این گذر زمان نبوده اید. این بازی ها از گرافیک و حجم بسیار بالایی برخوردار نیستند ولی گرافیکی قابل قبول و بدون نقص دارند که به صورت انیمیشنی طراحی شده است و از طرفی دیگر از حجم بسیار مناسبی برخوردار هستند. بازی ها با خط داستانی بسیار طولانی و یا مشخص شده ای پیش نمیروند و بیشتر به صورت یک بازی بی نهایت در جریان هستند به طوری که شما پس از مدت ها بازی کردن باز هم چیز های جدیدی برای باز کردن دارید و جذابیت بازی تا حدودی از بین نمیرود. بعضی از آن ها هم به قدری محبوب میشوند که به صورت فراگیر در بین مردم پخش خواهند شد و حالا زمینه ای جدید از رقابت را پدیدار خواهند کرد. کچاپ که که حالا یکی از محبوب ترین این شرکت ها قرار گرفته است حالا با تنوع زیادی از این بازی ها به سراغ مخاطبان خود آمده است. بازی های ارائه شده را میتوانید در موبایل هایی با سیستم عامل اندروید و IOS تجربه کنید.

قبل از معرفی بازی Don’t Touch the Spikes ابتدا به سراغ معرفی کوتاه چند بازی قبلی این شرکت بازی سازی برویم.

اگر شما به دنبال محک زدن تمرکز خود هستید و میخواهید دقت خود را بسنجید و یا بالا ببرید پس شما را دعوت به استفاده از بازی Stack خواهیم کرد. در این بازی که شاید در ابتدا ساده به نظر برسد شما باید صفحه هایی را که در حال عبور هستند را فقط با یک کلیک بر روی صفحه در جای مناسب بر روی صفحه قبلی قرار دهید ولی اگر درست این کار انجام نشود و قسمتی از آن بیرون بماند آن مقدار بریده خواهد شد و صفحه کوچک تر میشود تا وقتی که تمام شود. ولی اگر بتوانید مانع این کار شوید و بهترین مکان را کلیک کنید شانس بیشتری برای کسب رکورد بیشتر دارید و این رکورد را میتوانید با دوستان خود هم به اشتراک بگذارید.

یکی از بازی های محبوب دیگر کچاپ که توانسته است طرفداران زیادی را جذب خود کند بازی محبوب ۲۰۴۸ است. شاید کمتر کسی باشد که این بازی را تجربه نکرده است. شما در این بازی فقط باید دستان خود را به جهت های مختلف بکشید تا اعداد در همان جهت حرکت کنند. اعدادی که همانند هم باشند با هم جمع خواهند شد و در نهایت به عدد ۲۰۴۸ خواهند رسید. البته این بازی کمی فکری است و این کار چندان آسانی نخواهد بود.

یکی دیگر از این بازی ها هم The Pit است. شما در این بازی کنترل یک شخص را در دست دارید تا با عبور از موانع پیش روی خود در مسیر موفقیت تلاش میکند. انواع تله ها و مانع ها در این بازی پیش روی شما هستند تا شما با پریدن از روی آن ها و یا رد شدن از زیر آن ها از این موانع عبور کنید. گرافیک بازی با اینکه بسیار ساده و انیمیشنی طراحی شده است ولی در همان ابتدای بازی شما جذب آن خواهید شد و از تجربه این بازی لذت خواهید برد.

بازی Don't Touch the Spikes
بازی Don’t Touch the Spikes

 اطلاعاتی در مورد بازی Don’t Touch the Spikes

در آخر بازی اصلی کچاپ که در این مطلب آن را معرفی میکنیم و هدف اصلی ما است بازی Don’t Touch the Spikes است. یک بازی که فقط با هدایت و کنترل یک پرنده رو به رو است. حالا شما باید خود را جای پرنده بگذارید و با کلیک های خود پرواز کنید تا پرنده که میان این دیوار ها گرفتار شده است بتواند به راه خود ادامه دهد. البته در این راه فقط شما همین کار را انجام نمیدهید و پس از عبور کمی از دیوار ها متوجه مانع هایی میشوید که در صورت برخورد با آن ها پرنده شما از بین میرود. شما وقتی که به دیوار های بازی میخورید با کسب امتیاز میتوانید به راه خود ادامه دهید ولی اگر به تیغ های دیوار برخورد کنید دیگر کار شما همان جا تمام خواهد شد. سختی بازی هم در طول آن افزایش میابد به طوری که فضای گیم پلی بازی کوچک و کوچک تر خواهد شد و عبور از دیوار ها هم دشواری های خاص خود را پیدا میکند. همانطور که میدانید در بیشتر بازی ها یک واحد پولی وجود دارد تا با داشتن تعدادی از آن بتوانید پرندگان جدید و یا شخصیت هایی را باز کنید. در این بازی این واحد را با شکلات انجام داده اند و این شکلات ها حکم پول های شما هستند. همین شکلات ها باعث میشود که شما بیشتر به دنبال به دست آوردن آن ها باشید قبل از هرچیزی جهت خود را در مسیر آن ها هدایت کنید.

تجربه بازی دو نفره هم در بازی قرار گرفته است و شما میتوانید به همراه دوست خود با در اختیار قرار گرفتن دو پرنده و یکی از دوستان خود این بخش از بازی را تجربه کنید.

شما در یک مکان تاریک گرفتار شده اید و تنها یک نور همانند یک معدنچی بر روی سر پرنده است. این هم یکی دیگر از این بخش های بازی است که باز هم سرگرمی های خاص خود را دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =