معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan XBox one کمپانی Supermassive Games

معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan XBox one کمپانی  Supermassive Games

معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan XBox one کمپانی  Supermassive Games

با ورود به دنیای Dark Pictures مجموعه ای از بازی های سینمایی ترسناک را مشاهده می کنیم. بازیکنان باید برای کشف و ردیابی هر داستان با اطلاع از اینکه انتخاب هایشان عواقب بدی ممکن است داشته باشد و شخصیت هایی که آنجا هستند را ممکن است زنده کنند و هر آن احتمال مردن وجود دارد، به چالش این بازی می روند. بازی Man of Medan اولین بازی در مجموعه The Dark Pictures است که تا وحشت را در اعماق اقیانوس آرام حس کنید.
پنج دوست برای تعطیلات خود سفر غواصی را انتخاب می کنند. اما با آغاز روز و طوفان مهیبی که می وزد سفرشان به مسافرتی شوم تبدیل می شود. چه کسی زنده می ماند؟ چه کسی می میرد؟ برای دانستن این اطلاعات شما باید این بازی مخوف را نصب کنید هر چند هنوز مشخص نیست که بازی The Dark Pictures: Man of Medan در چه تاریخی از سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد ولی می دانیم که این بازی بر روی کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و PC قابل اجرا است.

برای طرفدارن Until Dawn بگویم که درواقع قبری پر از آب در انتظار شماست. کمپانی Bandai Namco Games تریلری از Man of Medan را برای اولین بار از مجموعه ی The Dark pictures رونمایی کرده است. هفته پیش در نمایشگاه PE در بوستون بودم در وسط نمایشگاه به آن بزرگی هنگام بازی با این مجموعه به قدری در بازی غرق شده بودم که احساس می کردم فقط خودم در آنجا هستم. در واقع شخصیت های داستان بسیار واقع گرایانه هستند و شما احساس می کنید که تاخیر زمانی زیادی دارید و در یک فیلم در حال حرکت هستید.
شما بخشی از افرادی که بر روی کشتی هستند می شوید که ناگهان کشتی غرق می شود. احساس می کنید در طبقات این کشتی غول آسا گم شده اید. ناگهان یکی از همکارانتان را می بینیدکه او نیز وحشت زده است و آنگاه عکسی را در کنار او می بینید که به ناگاه جان می گیرد و به او راه نجات را نشان می دهد و به این ترتیب زندگی او را نجات می دهد. در هنگام بازی باید در زدن دکمه ها کاملاً دقت کنید و تقریباً همزمان آنها را فشار دهید زیرا استایل های این بازی با استفاده از فناوری Quicktime انجام شده اند و نیاز به عکس العمل سریع شما دارد.

معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan XBox one کمپانی  Supermassive Games
معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan XBox one کمپانی  Supermassive Games

در نمایشگاه من نسخه نمایشی را بازی کردم و در آنجا با James Scalpello که مدیر بازاریابی بازی های Supermassive Games می باشد، صحبت کردم. او در نمایشگاه به من گفت که Man of Medan در تابستان ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد اما تاریخی دقیقی را اعلام نکرد. در ادامه مصاحبه ام را با ایشان برایتان می آورم.در این مجموعه شما چه کاری انجام داده اید آیا ادامه ای از Until Dawn را شاهدیم و یا با پدیده متفاوت از آن رو به رو خواهیم شد؟
این مجموعه کاملا با Until Dawn متفاوت می باشد. داستانی جداگانه و شخصیت هایی جداگانه داریم. این مجموعه اساس یک سری از بازی های ترسناک است. بسیار متفاوت از آنچه تاکنون دیده اید. بدیهی است که از مجموعه Until Dawn تاثیر پذیرفته است چرا که این مجموعه در گوشت و پوست ماست ولی خوب دو بازی متفاوت هستند.

آیا Man of Medan تنها داستانی در یک مجموعه روایی است؟
داستان ها به صورت جداگانه هستند. در واقع Dark Picture یک برند می باشد همانطور که قبلا هم بوده است و بازی های زیادی از این برند دیده اید. بازی Man of Medan و دیگر بازی های X,Y,Z همگی زیر مجموعه ای از Dark pictures هستند. همه آنها بازی های مستقلی هستند و شخصیت ها و داستانشان هیچ ارتباطی به هم ندارند در اصل مجموعه ای بهم پیوسته نیستند.
از لحاظ داستان های روایی هرگاه از بازی خارج شدید می توانید از هر جایی که دوست داشتید بازی را ادامه دهید.
چگونه می توانید نظر همه را جلب کنید؟ آیا تکنولوژی سه بعدی به شما در این راه کمکی کرده است؟متاسفانه این سوال شما به نظر اشتباه است. این بازی حالت سینمایی و گرافیکی فوق العاده ای دارد. ما زمان زیادی را صرف ساختن جزئیات صورت با استفاده از گرافیکی شگفت انگیز می کنیم. این چیزی است که ما طی کارهایی که انجام داده ایم به آن رسیده ایم و زمان زیادی را صرف این کار کرده ایم.
به چه دلیلی در ابتدا از بازیکن می پرسید که با چه دیدگاهی (عقلانی / احساسی) می خواهد به بازی بپردازد؟مهم است که شما چه چیزی را انتخاب کنید. انتخاب شماست که مشخص می کند شما در نقش Brad ظاهر شوید یا خیر. همین دموی کوتاه دارای سه انتهای متفاوت است. شاخه های بسیار زیادی برای این بازی در نظر گرفته ایم بیشتر از هر بازی دیگری که قبلا انجام داده اید.
تمامی این ها به تنظیم صفحه و نحوه شروع بازی و چگونگی انتخاب شما در همان پنجره کوچک اولیه که حدود بیست دقیقه زمان می برد، وابسته است. هنگامی که شما در حال بازی هستید، اگر در آخرین QTE خود اشتباه کرده باشید، او خواهد مرد. در واقع شما انتهای مناسبی برای Brad انتخاب نکرده اید. شما اشتباه کرده اید و لذا آنها ناپدید می شوند اما اگر بار دیگر شما انتخاب دیگری انجام دهید پایان جور دیگری خواهد بود.

اثر جلوه های ویژه بر کل این بازی چیست؟
بدیهی است که قصد داشته ایم به طور قابل توجهی تغییرات در آن اعمال کنیم. در بازی بسیاری از جلوه های مختلف را مشاهده می کنید که همچون Dark می باشد مانند اسراری که در پس پرده است. در واقع ما درختی با ارتباط کامل بین اجزا داریم چگونگی واکنش شخصیت ها به همدیگر ارتباط مستقیمی به دیگر شاخه های موجود در بازی، دارد. بسیاری از این جلوه ها به شما در انتخاب بهتر بازی کمک می کند.

آیا حدس من مبنی بر ترسناک بودن تمام داستان های the Dark Pictures صحیح است؟
بله! همه آنها داستانهایی با درونمایه ی ترسناک هستند. در تمام داستان ها از احساسات انسانی تحت تاثیر استرس و هیجان نشات می گیرند که به گونه ای غیر قابل تصور باشند. به طور کلی داستان همیشه پنج کاراکتر دارند. تمام کاراکترها با انتخاب های بازیکن به زندگی خود ادامه می دهند و یا بر اثر بی احتیاطی بازیکن جان خود را از دست می دهند. در تمامی مجموعه های The Dark Picture این صحنه ها را مشاهده می کنید.
در واقع برای روایت داستان عمیقا به این مسئله فکر می کنیم، بنابر این شاید ژانر داستان به نظر یکسان باشد ولی داستان به شخصیت ها و نحوه عملکرد آنها در بازی بستگی دارد و این شخصیت ها در بازی های کاملاً جدا هستند و ربطی به همدیگر ندارند.
برای حلقه ای که وجود دارد، دلیل خاصی وجود دارد؟ آیا شما می دانید که اگر یکبار به آن ضربه بزنیم و یا اگر ضربه زدن را ادامه دهیم، چه اتفاقی می افتد؟در طی بازی شما خواهید دانست که کجا یک بار ضربه بزنید و کجا چندین بار از ضربه زدن استفاده کنید.
آیا هنگامی که در حال چشمک زدن است باید باید چندین بار ضربه بزنیم؟درست است.آنچه در بازی Until Dawn انجام شد، آیا از بازخورد های آن در این بازی استفاده کرده اید و یا موردی هست که به سرعت بهبود یابد؟ما نظر تعداد زیادی از افرادی که دموی بازی را انجام داده اند دریافت می کنیم. دیده ام که بسیاری این بازی را انجام می دهند، البته برخی به صورت تفننی آن را انجام می دهند. برخی هنگام بازی به اطرافشان نگاه می کنند و می گویند «واای خدای من!». به نظر می رسد که مسیر درستی را انتخاب کرده ایم.

معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan XBox one کمپانی  Supermassive Games
معرفی بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan XBox one کمپانی  Supermassive Games

شما شانس زنده ماندن را بیش از یکبار به بازیکن می دهید، درست است؟بله، کاملاً درست است. هنگامی که در حال بازی هستید سه بار شانس دارید که از کشته شدن نجات پیدا کنید.
آیا ترس از پرش در تمامی داستان هایتان هست؟البته تنها به ترس از پریدن اکتفا نمی کنیم درست است که این ترس خیلی عالی است و در واقع بخشی از یک داستان ترسناک است، اما این تمام ماجرا نیست، ماجراهای ترسناک تری هم داریم. محیط را از طریق صدا و گرافیک و جلوه های ویژه بسیار مناسب ساخته ایم. وقتی که شما یکی از اسرار را یافتید می توانید به بازی ادامه دهید و بدیهی است که با هر کشف سر در این بازی ترس بیشتری را تجربه خواهید کرد چرا که کشتی پر از ارواح می باشد.
بعضی از ارواح به شما در بیرون آوردنشان کمک می کنند. این نمایی کلی از داستان بود که برایتان بازگو کردم.
اما برای کشف هر کدام از این موارد باید تحقیق زیادی انجام دهیم.بله، دقیقاً. اسرار زیادی در این بازی نهفته است. پیشینه ای که راجع به The Dark Pictures دارید، در این زمینه می تواند کمکی باشد. اما همین قدر بدانید که چیزهای زیادی را در بازی باید کشف و آنالیز نمائید.
یکی از تصاویر را که نگاه می کردم متوجه سمبولیسم آن نشدم، ممکن است راهنمایی کنید؟بله، این تصویر به عبارتی در پیش بینی بازی به شما کمک می کند.آیا شما می دانید که پایان بازی چه خواهد شد؟ چه اتفاق قرار است بیافتد؟بله (با خنده گفت).آیا زمانی برای انتشار این بازی مشخص کرده اید؟بله، این بازی در تابستان منتشر خواهد شد.
استودیوی Bandai Namco ارائه کننده این بازی است.
آنچه در بالا خواندید بخشی از مصاحبه ی خبرنگارGames Beat با مدیر بازاریابی Suppermassive بود و پاسخی است به برخی از سوالات که ممکن است برای شما هم وجود داشته باشد.بازیهای اورجینال را با مناسبترین قیمت ها ازطریق ما تهیه کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =