معرفی و بررسی بازی محبوب و اسلحه محور Warframe استودیو اکستریمز

بازی Warframe استودیو اکستریمز

بازی محبوب و اسلحه محور Warframe توسط استودیو اکستریمز طراحی شده است. جدیدا خبر از آپدیت جدید این بازی به گوش رسید که در این آپدیت شاهد تغییر نام بازی به Goul Purge Bointies هستیم علاوه بر آن سلاح ها و دشمنان جدیدی در این بازی طراحی شده است.

بازی Warframe استودیو اکستریمز
بازی Warframe استودیو اکستریمز

بازی محبوب و اسلحه محور Warframe توسط استودیو اکستریمز طراحی شده است. جدیدا خبر از آپدیت جدید این بازی به گوش رسید که در این آپدیت شاهد تغییر نام بازی به Goul Purge Bointies هستیم علاوه بر آن سلاح ها و دشمنان جدیدی در این بازی طراحی شده است.

Rictis Goul یکی از کاراکترهای جدیدی است که سلاحی با قبلیت متفاوت به نام Flamethrower دارد. به جز آن کاراکترهای دیگری به نام های Devourer Goul و Expired Goul در بازی به چشم می خورند. همچنین سلاح های جدیدی از جمله تفنگ دو لول، یک سلاح تیز، تفنگ چهار لول و یک مسلسل دربازی قرار داده شده است.

به علاوه قادر خواهید بود تا در بخش تک نفره روی این اسلحه ها کار کنید. نسخه ی پیشین بازی یعنی Warframe اکنون در دسترس است و دارندگان کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی می توانند آن را تجربه نمایند.

آشنایی با بازی Warframe استودیو اکستریمز

Warframe یک بازی اکشن با حضور موجودات جیب و غریبی است که توانایی نینجا را دارند. این بازی اکشن و اسلحه محور به صورت رایگان قابل بازی کردن است. گفتنی است که بازی از زمان اتشار خود یعنی در سال ۱۳۹۲ به صورت مداوم بروزرسانی شده است و همین امر این بازی را این چنین محبوب کرده است. بازی فقط با اتصال به اینترنت دنبال می شود.

در این بازی شما یک نینجا هستید و وظیفه دارید تا دشمنان شرور خود را شکست دهید. داستان بازی یک سری سرباز نجات یافته را به تصویر می کشد که از جنگ به طرز معجزه اسایی جان سالم به در برده اند. بازی در منظومه ی شمسی روایت می شود یعنی جایی خارج از کره ی زمین.

شما در نقش یک سرباز، توسط لوتوس نجات پیدا می کنید. داستان بازی Warframe می تواند برای هر شخصی با هر سلیقه ای دوست داشتنی باشد. وضعیت گرافیک بازی عالی است و علاوه بر ان شخصیت پردازی نیز در بازی به خوبی انجام شده است. ترفندهای مبارزه ای کاراکترها بی نقص طراحی شده است و شما از لحظه به لحظه ی مبارزات لذت می برید. البته در بازی سلاح هم کاربرد زیادی دارد؛ چون نینجا هستید دلیل نمی شود که مداوم از هنرهای رزمی استفاده کنید.

مراحل بازی سرعت بالایی دارند و در بازه ی زمانی کوتاهی به پایان می رسد. Warframe علاوه بر این که اسم بازی است نوع لباس های مخصوصی است که در بازی به تن دارید. هر کدام از این لباس ها توانایی های مختلفی دارد مثل جاولین ها در بازی Anthem. برخی قابلیت پرتاب یخ دارند و برخی که پیشرفته تر هستند می توانند تغییر شکل دهند.

بازی Warframe استودیو اکستریمز
بازی Warframe استودیو اکستریمز

بازی Warframe استودیو اکستریمز از سه گروه دشمن تشکیل شده است که به آن ها می پردازیم: Grineer این گروه یک ارتش یکپارچه و کم جمعیت تر دارد، Corpusاین گروه از فن آوری های نایابی بهره می گیرند و در میان آن ها چند روبات به چشم می خورد و اخرین گروه Infested نام دارد که از موجودات عظیم الجثه ای تشکیل شده است. دشمنان با ترفندهای مشابهی با شما مبارزه می کنند؛ ولی در عین حال هر کدام توانایی های متفاوتی دارند.

می توانید در بازی برای خود یک کار مشخصی را در اولویت قرار دهید برای مثال ساخت یک اسلحه و یا لباس مخصوص. Warframe برای تازه واردها کمی گیج کننده است چون در هر مرحله ابعاد زیادی به چشم می خورد و همین امر باعث گیج شدن بازی کننده ها می شود. چون بازی به صورت آنلاین برگزار می شود چنانچه مشکل حل نشدنی گریبان شما را گرفت؛ می توانید با دوستان خود چت کرده و از آن ها کمک بخواهید و یا از راهنمای اینترنتی استفاده کنید.

بازی Warframe استودیو اکستریمز در مراحل اصلی و متفرقه جریان دارد که در مراحل متفرقه مدام مشغول کاوش کردن و ساختن هستید. سیستم بازی در دو حالت PvP  و PvE جریان دارد. بیشترین مراحل بازی از دسته  حالت PvP هستند بدین ترتیب می توان در هر مرحله ای یک داستان زیر مجموعه ی داستان کلی را دنبال کنید. کاراکترهای بازی سه سلاح دارند.

این سلاح ها با مجموع امتیاز ها و با غنمیت های جنگی تأمین می شوند. به علاوه با پیشروی در بازی قادر به ارتقا اسلحه ی خود هستید. اخرین ارقام مربوط به بازی کنندگان آنلاین که توسط استودیوی دیجیتال اکستریم ارائه شده است رقمی معادل ۸/۳۱ میلیون نفر بوده است. در به روز رسانی آمار چندی پیش این مقدار ۲/۲ میلیون نفر افزایش داشته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سیزده =