بررسی بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops

جزئیات و بررسی بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops PS4 کمپانی Treyarch

در سری جدید بازی Black Ops4 هم جنگ های سخت با سلاح های پیشرفته وجود دارد و شاهد ماجراجویی های جدید و ماموریت های پر چالش خواهید بود. در این سری از بازی Call of Duty بخش زامبی هم گنجانده شده است که ماجرا های خود را داشته و متفاوت تر از بخش های دیگر از آن لذت خواهید برد.در این نسخه بازیکنان می توانند با متوقف کردن بازی آنلاین بخش زامبی ها، استراحت کنند یا به کارهای دیگر بپردازند.

دیگر لازم نیست با انواع و اقسام ترفند های مختلف، بازی را به تاخیر انداخته و استراحت کنند. همچنین اگر میزبان هستید می توانید به درخواست هم گروهی هایتان بازی را متوقف کنید. از دیگر اطلاعات منتشر شده در مورد بخش زامبی بازی Call of Duty این است که سه نقشه ی متفاوت با سه دوره ی زمانی متفاوت وجود دارد که دوره ی روم و دوره ی گلادیاتور ها بخشی از این دوران هستند. دو نقشه ی این بخش بسیار بزرگ است و خود، به چهار منطقه تقسیم می شوند.

بعلاوه نقشه ی دیگری به نام Classified در این بازی قرار داده شده که تنها خریداران Black Ops Pass می توانند به آن دسترسی داشته باشند. گفته می شود از همان ابتدا بازیکنان می توانند به آن سه نقشه دسترسی داشته و از بازی در این دوران مهیج، لذت ببرند. شاید برایتان خوش آیند باشد اگر بتوانید کنترل زامبی ها را در دست داشته باشد. بطور مثال زامبی ها را به دلخواه خود انتخاب کنید یا حرکت آن ها را تنظیم کنید که تند یا کند حرکت کنند یا ترسناک بودن و سرسختی این دشمنان هولناک را شخصی سازی کنید.

جزئیات و بررسی بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops PS4 کمپانی Treyarch
جزئیات و بررسی بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops PS4 کمپانی Treyarch

همه ی این موادی که مثال زده شد، از جمله تغییراتی هستند که در بخش زامبی، اعمال شده اند. از دیگر تغییرات و نکات قابل توجه برای کاربران، بخش Zombie Rush و استفاده از هوش مصنوعی در جنگ علیه زامبی هاست. فکر می کنم اضافه شدن این بخش ها و انجام این تغییرات می تواند برای بازیکنان و طرفداران بازی Call of Duty جذاب و شگفت انگیز باشد. اطلاعات دیگری که در مورد بخش زامبی ها منتشر شده است، در مورد بخش فرقه هاست که در سری قبل هم وجود داشت

اما این بار با اضافه شدن این بخش، بازیکنان با ۱۲ چالش خاص و ویژه روبرو می شوند که هر یک آیتم ها و خصوصیات خاص خود را خواهند داشت. همچنین حالت های جدید Host Migration و Gauntlet با چالش های منحصر به فرد خود به این بازی اضافه می شود. در مورد جزئیات بیشتر این بخش ها و زمان الحاق آن به بازی خبرهای دقیقی وجود ندارد. تنها زمان است که این اطلاعات را برای کاربران مشخص می کند. اما بطور حتم در آینده ی نزدیک کاربران تجربه ی بسیار متفاوت تری از این بازی هیجان انگیز خواهند داشت.

اما اطلاعات جانبی در مورد بخش زامبی ها این است که با وارد کردن هر ضربه به زامبی ها امتیازاتی دریافت می کنید که تبدیل به ارز مجازی شده و با آن می توانید به مناطق جدید وارد شده یا اسلحه و چیزهای دیگر خریداری کنید. زمان احیای هم تیمی ها در سری جدید بازی Call of Duty افزایش یافته و شما با فرصتی که در اختیار دارید می توانید ابتدا دشمنان را منهدم کرده و سپس به احیای دوستان تان بپردازید.در بخش زامبی، شما می توانید به صورت تک هم بازی کرده و به جای دوستان تان از هوش مصنوعی تعبیه شده، کمک بگیرید.

جزئیات و بررسی بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops PS4 کمپانی Treyarch
جزئیات و بررسی بخش زامبی بازی Call of Duty Black Ops PS4 کمپانی Treyarch

در نسخه های قبل در صورت انتخاب حالت تک نفره، شما به تنهایی قهرمان این بخش بودید. حال اینکه به سلامت عبور می کنید یا نه به قابلیت ها و توانایی های فردی تان بستگی داشت. در نسخه ی جدید این امکان هم وجود دارد که با قرار داشتن در یک لابی خاص و انتخاب زیر شناسه ی آنلاین، از بازیکن دیگری کمک گرفته و بازی را به صورت Split Screen ادامه دهید. همچنین می توانید بات های هوش مصنوعی را وارد گروه خود نمایید.اگر از علاقه مندان این بخش از بازی Call of Duty: Black Ops 4 شده اید باید بدانید که می توانید با کنسول بازی ایکس باکس وان، پلی استیشن و همچنین کامپیوتر های شخصی از این بازی لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =