web analytics

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴  Console and Controller Skin Sticker Uncharted

بازی uncharted 4 یک بازی فوق العاده از عملکردهای سریع و وفاداری و خیانت و جنگ و همچنین فرارهای فوق العاده با کیفیت بالا را برای ما به ارمغان آورده است . بازی uncharted 4 قرار است سرانجام یک هیجان را به بهترین شکل ممکن برای کاربران نمایش دهد . شما را آنقدر در فضای دیوانه وار بازی غرق کند که گذر زمان را متوجه نشوید . با گذر زمانی که در ۱۵ ساعت به طول می انجامد و کاراکتر نیتن دریک به نمایش بگذارد .
کاراکتری که در دنیای حرص و طمع زندگی میکند . در این نسخه ۴ این هیجان به نقطه اوج خود میرسد و گویا شما را میخواهد به آخر خط دنیا ببرد . روایت بسیار جذاب او از ابتدا شما را وارد یک دنیا ریسک و شگفتیهای حرکتی بی نهایت میکند . شما این نقش را انتخاب کرده اید و باید تا آخر به پای این انتخاب تاوان هایی بدهید .

بخش بزرگی از زیبایی و جذابیت بازی uncharted 4 را میتوان داستان سرایی بینظیر و روایت خاص این بازی Playstation 4 دانست . نسخه ای که در آن نیتن دریک همانند نسخه های قبلی دیگر با دزدهای دریایی و گنج های عجیب و غریب سرو کاری ندارد . نیتن دریک پس از پشت سر گذاشتن اتفاقات پر خطر و ریسک پذیریهای بینظیر ،اکنون دیگر با همسرش النا یک زندگی ساده را سپری میکند .

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴

گرچه بسیاری از اتفاقات خطرناک آنها نیز در نسخه های گذشته با یکدگیر بوده . همسرش النا یک روزنامه نگار میباشد که به صورت مستقل برای خودش فعالیت میکند . شاید تصور کنید قرار است نیتن به جای جنگیدن با دزدان دریایی و پرسه زدن در تبت و دنبال کردن گنج الدرادو باید پشت میز بنشیند و با همسرش قهوه سرو کند . اما باید به شما بگوییم که اینها همان آرامش قبل از طوفانیست که قرار است لذت این زندگی زیبا را در چالشی عمیق فرو ببرد .
برادر نیتن همان sam بعد از ۱۵ سال که همه تصور میکردند مرده است ، به یکباره ظاهر میشود و آرامش این زندگی رمانتیک را از بین میبرد . در کنار بازی داستان بازی برای بار دیگر خیلی بهترو با گرافیک بی نظیر تر شما را بیش از پیش درگیر کیفیت بازی و موتور گرافیکی میکند . از شروع بازی و نحوه ارتباط نیتن با دیگر دوستان قدیمی و شخصیتهای معروف بازی پلی استیشن تا آشوب این بازی لحظه به لحظه برای شما جذاب خواه بود .

شروع هبجان بازی و نحوه شروع برای تیم سازنده اعتباری ویژه را کسب کرد . چرا که داستان را طوری روایت کرده است که گویا با واقعیت فاصله ای ندارد . بازی uncharted 4 گرجه یک بازی است اما شما را به دنیای خیالی هالیوودی میفرستد و از ایفای نقش شما در قالب یک کاراکتر مبارز یه اسطوره میسازد و با ملودی خفن خود دیگر چیزی برای انتقاد باقی نمیگذارد . کیفیتی که در هنگام انفجار و سنگرگیری در نظر گرفته شده است برای کاربران باور کردنی نیست .
کیفیت صداهایی که در زمان انفجار میشنوید تا روبرویی با دشمن و مخفیکاریهای جالب و غافلگیری دشمنان در نبرد تن به تن بازی uncharted 4 را منحصر بفرد کرده است . از دیکر ویژگیهای این بازی انتخاب راه حل های خلاقانه عنوان میشود که روند و هیجان بازی و درگیری ها را به خود شما میسپارد . حال دیگر به پای خودتان است که ماموریت را سری انجام دهید و یا خود را با شورش پر سر و صدا و درگیریهای خطرناک دنبال کنید .

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴

معرفی برچسب و اسکین طرح بازی Uncharted کنسول بازی پلی استیشن ۴

بخش های پلتفرم و شوتینگ این بازی خیلی جذاب است گاهی اوقات شمار را برای ساعت ها پای بازی مینشاند و فکرتان را درگیر هیجانات بازی میکند . استفاده از طناب و جنگ افزارهای پیشرفته و پیش پا افتاده و پرش های پر از استرس هم بخش دیگری از این بازی لذت بخش است .
معرفی اسکین uncharted 4
اکنون دیگر اسکین uncharted 4 ر برای معرفی اسکین uncharted 4 نیازی به توضیح اضافی نداریم . اما شاید دنبال اطلاعاتی برای مختصات و ظاهر اسکین uncharted 4 باشید . ابتدا بدانید که اسکین uncharted 4 از جنس pvc بوده و با پوششی شبیه به پوشش هیدرو گرافیک مدتی است که با طرحهای مختلف برای کنسول پلی ۴ شما بسیاری در صنعت پلی ۴ غوغا کرده است .
اسکین uncharted 4 با تم بازی uncharted برای کسانی که به دنبال نمایی از این بازی میباشد و میخواهند با یک لیبل در کنار دوستان خود حسابی کلاس بگذارند پیشنهاد میشود . اسکین uncharted 4 شما و هر کسی که تجربه بازی در uncharted را دارند فراتر از یک لیبل ساده در نظر خواهد آمد . اگر دنبال یک هیجان بی نظیر هستید ما به شما اسکین uncharted 4 را پیشنهاد میکنیم .

مرکزخرید دات کام

خلاصه
جزئیات انتشار بازی اسکین Uncharted PS4 کمپانی Naughty Dog
نام
جزئیات انتشار بازی اسکین Uncharted PS4 کمپانی Naughty Dog
توضیحات
جزئیات انتشار بازی اسکین Uncharted PS4 کمپانی Naughty Dog -مرکزخرید دات کام - بازی uncharted 4 قرار است سرانجام یک هیجان را به بهترین شکل ممکن برای کاربران نمایش دهد . شما را آنقدر در فضای دیوانه وار بازی غرق کند که گذر زمان را متوجه نشوید . با گذر زمانی که در ۱۵ ساعت به طول می انجامد و کاراکتر نیتن دریک به نمایش بگذارد .
نویسنده
ناشر
مرکز خرید
دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of