معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion

معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion

معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion
معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion

خب اکنون قرار است شما را به دنیای واقعیت مجازی ببریم. اینکه برای اولین بار چگونه و کجا دیدن فیلم های ۳ بعدی را تجربه کرده اید و یا این گونه از بازیها را تجربه کرده باشید به کنار، محصولی که قرار است امروز به خانه شما راه پیدا کند هم دنیای دیگری دارد. این محصول در فروشگاه های پلی استور تنها هدستی است که برای بازی واقعیت های مجازی نیازی به دستگاه های چند هزار دلاری ندارد.
با هدست vr و تجربه هایی که کاربران با آن داشته اند تصور ما بر این است که پلی استیشن واقعیت مجازی شما را با جدیدترین متد روز دنیا در زمینه تکنولوژی واقعیت مجازی آشنا خواهد کرد. حال اگر هنوز برای خرید پلی استیشن vr جای شک تردید باقی مانده است ما شما را با برخی سوالات رایج و پاسخ هایی جالب مواجه می کنیم. اما برای دریافت جواب ها نیازی به ما ندارید بلکه باید به کاربرانی مراجعه کنید که فقط برای یک بار از خرید پلی استیشن vr استفاده کرده اند.

معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion
معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion

تجربه خرید پلی استیشن vr یک بار برای یک عمر کافیست. آیا تا بحال از خودتان پرسیده اید که میشود دنیای بازیهایی واقعیت مجازی را از این حجم کم کنسول ها تجربه کرد یا خیر؟ آیا اصلا به فکرمان خطور می کرد که پلی استیشن vr روزی به خانه هایمان راه پیدا میکند یا نه؟ برای رسیدن به این سوالات تنها کافیست با اضافه کردن این محصول به سبد خرید کنسول پلی استیشن ۴ خود تجربه ای کاملا متفاوت را برای خود به ارمغان بیاورید.
مختصات و کلیات پلی استیشن vr
پلی استیشن vr در واقع یک پلتفرم واقعیت های مجازی سونی برای کنسول های پلی استیشن ۴ می باشد. نسخه این مجموعه شامل یک هدست، کابلهای مورد نیاز برای کنسول و یک هدفون است. دیسک بازیهای دمو نیز برای هر کنسول وجود دارد و با مراجعه به فروشگاه های پلی استور میتوانید مجموعه کامل آن را خریداری کنید. پلی استیشن vr قابلیتهای به نام حالت سینمایی دارد.
شما میتوانید از آن برای اجرای بازیهای دوبعدی استفاده کنید و لذت ببرید. این نکته را برای آن دسته از افرادی بیان کردیم که شاید از خودشان بپرسند که در پلی استیشن vr تنها بازیهای واقعیت مجازی قابل اجراست یا خیر. همچنین اگر شما در حال اجرای بازی هستید ، دیگران میتوانند بازی شما را به صورت دو بعدی روی صفحه نمایشگر ببینند. حتی در مواقعی میتوانند به شما نیز کمک کنند.
در واقع پلی استیشن vr تصاویری را به صورت اسکریوسکوپیک نمایش میدهند که پلی استیشن ۴ نیز وظیفه پردازش این تصاویر را بر عهده دارد. همچنین هدستی که از آن استفاده میکنید همزمان با حرکت سر شما تنظیم شده و پیکسلها را به صورت پردازش شده به حالت سه بعدی برای شما نمایش میدهد.
مرجع رنگهایی که به صورت دیجیتالی هستند و بخشهای اصلی رنگها را در دیجیتال تشکیل میدهند، یعنی قرمز، سبز، آبی. در این هدست ها با پیکسل ۵.۷ پردازش میشود که رنگ ها را برای شما کامل تر و واقعی تر نمایش می دهد. واحد پردازشی در این مجموعه قرار دارد که هدست را به کنسول و به تلویزیون متصل میکند.

معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion
معرفی بیشتر دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion

خب حالا سوالی که شاید برایتان پیش بیاید این است که چه تعداد بازیهایی برای این هدست ها و واقعیت مجازی موجود است و بازی مناسب برای کنسول ما چگونه است؟ یا اینکه اصلا بازیهای هدست واقعیت مجازی در چه سبک هایی در بازار یافت میشود؟ سبک های رایج بازیهای Playstation VR در سبک های شوتر، اتومبیلرانی و ترسناک هستند که سبک ترسناک از سایر سبک ها کاربر پسندتر میباشد. البته این مقوله کاملا بستگی به سلیقه شما دارد ولی خب واقعیت مجازی بیشتر در سبک ترسناک مهیج تر است.
معرفی دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion
خب حالا سوال اصلی این است که ما قرار است بازیهای واقعیت مجازی را با دسته های پلی ۴ انجام دهیم؟ خیر. شرکت سازنده فکر همه جارا کرده و شما را امروز مهمان دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion میکند تا با دنیای واقعیت های مجازی آشتی کنید. دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion زیبایی و لذت در بازیهای پلی استیشن vr را صد چندان میکند به طوری که دیگر بازیهای دو بعدی پلی ۴ را از یاد خواهید برد.
تصور اینکه برای این همه آپشن هایی که کنسول پلی ۴ در اختیار ما قرار میدهد باور کردنی نیست اما واقعیت مجازی روز بروز در حال پیشرفت است و تا چندی دیگر ظاهر این کنسول ها نیز مجددا استایل خاصی را به خود خواهند گرفت. پس با ما باشید با جدیدترین و مدرنترین بازیهای واقعیت مجازی و دسته موو پلی استیشن وی آر Playstation Move Motion

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =