معرفی رویداد Attack of the Undead بازی Call of Duty WWII

رویداد Attack of the Undead بازی Call of Duty WWII

استودیو سازنده ی بازی Call of Duty: WWII یعنی اسلج همر گیمز با منتشر نمودن یک تریلر جدید از رویداد بازی Call of Duty: WWII با نام Attack of the Undead رونمایی کرد. اینطور به نظر می رسد که رویداد مذکور، بزرگترین رویداد این بازی محسوب می شود که ۷ اسلحه جدید و سه حالت مختلف به نام های Infected، Hordepoint و Relic of the Undead را به بازی می افزاید.

رویداد Attack of the Undead
رویداد Attack of the Undead

استودیو سازنده ی بازی Call of Duty: WWII یعنی اسلج همر گیمز با منتشر نمودن یک تریلر جدید از رویداد بازی Call of Duty: WWII با نام Attack of the Undead رونمایی کرد. هر ماه یک یا چند رویداد در آن اجرا می شود که قبل از اجراتوسط استودیو اسلج همر گیمز و کمپانی اکتیویژن با انتشار تیزر یا تریلری معرفی می شوند، حال طی جدید ترین اخبار صنعت گیم متوجه شدیم که استودیو اسلج همر گیمز از یک رویداد جدید برای بازی مذکور رونمایی کرده است.

اطلاعاتی در مورد رویداد Attack of the Undead

با توجه به اطلاعات منتشر شده و احتمالاتی که وجود دارد، اینطور به نظر می رسد که رویداد مذکور، بزرگترین رویداد این بازی محسوب می شود که شامل  ۷ اسلحه جدید مسلسل دستی Nambu Type 2، مسلسل Stinger، اسلحه‌های دوربرد Lever Action ، PTRS-41 وسلاح های نزدیک Fire Axe و شمشیر بلندی به نام شمشیر دودمه (Claymore) می باشد. رویداد مذکور سه حالت مختلف به نام های Infected، Hordepoint و Relic of the Undead را به بازی می افزاید و علاوه بر این موارد یک نقشه جدید با نام Groesten Haus به بازی افزوده می شود که از نقشه های بخش Nazi Zombies محسوب می شود.

رویداد Attack of the Undead بازی Call of Duty WWII
بازی Call of Duty WWII

در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با بازی Call of Duty: WWIIخواهیم پرداخت. یک بازی ویدیویی در سبک شوتر اول شخص می باشد که توسط استودیو اسلج همر گیمز تولید شده و توسط کمپانی اکتیویژن در تاریخ  نوامبر ۲۰۱۷ برای کنسول های پی اس ۴، ایکس باکس وان و پلتفرمپی سی منتشر شده است.

بازی مانند نسخه های پیشین در سبک شوتر اول شخص ساخته شده است اما بسیاری ازقابلیت هایی که در نسخه قبلی وجود داشتند در این نسخه حذف شده اند که از جمله آن ها می توان به پرش دوبل یا پریدن از روی دیوار ها اشاره نمود البته این بدین معنی نمی باشد که کاراکتر ها از توانایی های کارآمدی بهره نمی برنددر این نسخه از بازی قابلیت بازیابی سلامت خودکار وجود ندارد و بازیکنان بعلاوه افراد جوخه باید برای بازیابی سلامت خود از جعبه های کمک اولیه استفاده نمایند.

افراد گروه یا جوخه می توانند با استفاده از قابلیت جاسوسی محل پنهان شدن  حریف را لو دهند که هنگام استفاده از این قابلیت، دشمنان به صورت سایه نما قابل مشاهده می شوند.مواردی که در بالا بیان شد، برای گیم پلی بخش داستانی این بازی می باشند که کشتن دشمنان و انجام موارد دیگر در این بخش باعث افزایش ایکس پی و بهبود مهارت های بازیکن می شود، در برخی از مراحل بخش داستانی، امکان استفاده از وسایل نقلیه هم وجود دارد.در بخش چند نفره بازی، بازیکنان می توانند در دو گروه نیروهای محور و گروه متفقین قرار بگیرند که در گروه متفقین بازیکنان این امکان را دارند که در نقش یکی از لشکر های انگلیس، آمریکا و یا گروه مقاومت فرانسه قرار داشته باشند و در نیروهای محور هم بازیکنان می توانند مستقیما در نقش ارتش آلمان  وارد شوند.بازیکن علاوه بر سیستم ساخت یک کلاس، می تواند از پنج کلاس دیگر نیز بهره ببرد و با انتخاب یکی از این ۵ کلاس با دشمنان بجنگد.

این نسخه هم مانند بسیاری از نسخه های قبلی دارای بخش زامبی می باشد که یک پیش زمینه داستانی هم به آن افزوده شده است. به صورت کلی بازی مذکور دارای حالت های جالب بسیار متنوعی می باشد که بازیکنان را می تواند تا حد بسیار زیادی سرگرم کند البته جذابیت این بازی زمانی حس می شود که این بازی را با دوست یا دوستانتان انجام دهید، بازی مذکور دارای بخش های رقابتی زیادی می باشد که می توانید
با دوست یا دوستانتان به انجام آن ها بپردازید و اگر تنها بازی می کنید، می توانید رقیب خود را هوش مصنوعی بازی قرار دهید، هوش مصنوعی در بازی به خوبی اعمال شده است و بازیکن این قابلیت را دارد که برای رقیب هوش مصنوعی خود درجه سختی انتخاب نماید که هر چه این درجه بالا تر باشد، رقیب شما حرفه ای تر و قوی تر عمل خواهد کرد و مقابله در برابر آن سخت تر می شود.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =