معرفی شخصیت های زن تیکن

برترین شخصیت های زن تیکن

در واقع Tekken یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مبارزه‌ای تاریخ محسوب می‌شود. نه تنها شخصیت‌های بازی سبک‌ مبارزه مخصوص به خودشان را دارند، بلکه از داستان‌های منحصربه فردی نیز برخوردارند! شخصیت‌ های زن بازی تیکن Tekken به دلیل ظاهر خارق‌العاده و نحوه لباس پوشیدن شگفت‌آورشان بسیار چشم‌گیر هستند و شبیه به سوپرمدل‌ها به نظر می‌رسند. از همین رو ما در ادامه بهترین زنان و شخصیت‌های دختر بازی تیکن – Tekken را برایتان لیست کرده‌ایم. 

معرفی شخصیت های زن و دختر بازی تیکن ( Tekken )

 

  1. آنا ویلیامز/Anna Williams

شخصیت های زن بازی تیکن

آنا ویلیامز خواهر کوچکتر نینا ویلیامز/ Nina Williams است. هر دو خواهر به‌دلیل نحوه رفتار پدرشان به یکدیگر به چشم رقیبی سرسخت نگاه می‌کنند، پدرشان ریچارد ویلیامز/Richard Williams نام دارد و به‌نظر می‌رسد که نینا دختر موردعلاقه‌اش است و به او تکنیک‌های قتل را آموزش می‌دهد در حالیکه از آنا غافل است. به‌نظر می‌رسد که آنا وارد این مسابقات شده تا از خواهرش انتقام بگیرد. شاید دلیل آنا برای ورود به مسابقات احمقانه به‌نظر برسد، زیرا آنها می‌توانند با آرامش در خانه‌ خودشان مبارزه کنند.

 

  1. آسوکا کازاما/ Asuka Kazama

شخصیت های زن Tekken

آسوکا کازاما دختری است که با لهجه کانسایی/ Kansaiصحبت می‌کند و در اوساکا/ Osakaبه میانجی‌گری در دعواها معروف است. او ارتباط مرموزی با جین کازاما/ Jin Kazama دارد و سبک مبارزه او سبک هنرهای رزمی سنتی کازاما است که توسط پدرش تدریس می‌شود. دلیل او برای ورود به مسابقات King of Iron Fist پیدا کردن یک پسر چینی است که شاگردان پدرش را کتک زده است.

یک بازی مبارزه‌ای ژاپنی بدون یک شخصیت زن ژاپنی کامل نخواهد بود. با اینکه آسوکا کازاما برخوردی شجاعانه دارد که ممکن است زنانه به نظر نرسد، اما بسیار عادل و سرگرم‌کننده است و از جنگیدن واقعا لذت می‌برد. او زیبایی دلنشین و باطراوتی دارد و سبک مبارزه‌اش مشابه جین کازاما است، که همین موضوع برای کسانی‌که ترجیح می‌دهند به جای یک شخصیت مرد از یک شخصیت زن استفاده کنند باعث می‌شود تا جایگزین فوق‌العاده‌ای برای جین کازاما باشد. 

 

  1. لینگ شیائو/ Ling Xiaoyu

زنان بازی تیکن

لینگ شیائو عاشق آدامس و آبنبات است و همچین به جین کازاما علاقه دارد. او در سبک‌های باگوآژانگ/ Baguazhang و پیگواکوآن/ Piguaquan که سبک‌های رزمی چینی هستند، مهارت دارد و اگر نمی‌دانید که چگونه این نام‌ها را تلفظ کنید، ایرادی ندارد (تلفظ‌شان برای ما هم سخت است). آرزوی او این است که یک پارک تفریحی در چین بسازد، به همین دلیل وارد این مسابقات شده است تا جایزه نقدی را ببرد و رویای خود را محقق کند. همچنین او یک پاندا دارد که هنرهای رزمی بلد است!

برای برخی افراد، شخصیت بیش‌از حد شاد و رویاهای کودکانه لینگ شیائو ممکن است آزاردهنده باشد، اما نمی‌توانید شخصیت دلنشین او را انکار کنید! حرکات مبارزه‌ای او بسیار ضعیف هستند به همین دلیل نمی‌توان او را در لیست قوی‌ترین شخصیت‌ها قرار داد، اما او بسیار چابک است و به راحتی از مقابل حملات دشمن جا خالی می‌دهد. تماشای حرکات آکروباتیکش نیز بسیار سرگرم‌کننده است.

 

  1. جولیا چانگ/Julia Chang

زنان بازی Tekken

سبک مبارزه جولیا چانگ شبیه به سبک میشل چانگ/Michelle Chang است، زیرا جولیا دختر خوانده میشل است. او روی سر خود پرهایی قرار می‌دهد که یادآور قبیله بومیان آمریکایی است. او به شدت به باستان‌شناسی علاقه‌مند است و در تلاش است تا اطلاعات بیشتری درباره نیاکان میشل پیدا کند و برای اینکار از گردن‌آویز میشل استفاده می‌کند. ناپدید شدن ناگهانی بسیاری از مبارزان باعث می‌شود که سایرین فکر کنند که این موضوع به آن گردن‌آویز مربوط است، به همین دلیل میشل به ژاپن می‌رود اما دیگر برنمی‌گردد. جولیا به هایهاچی/Heihachi مشکوک می‌شود، بنابراین برای کشف حقیقت به این مسابقات می‌پیوندد.

جولیا بسیار زیباست و عاشق طبیعت است، بنابراین ما فکر می‌کنیم که او در میان دوستداران محیط ‌زیست بسیار محبوب است. اگر تعداد بیشتری از دوستداران محیط ‌زیست شبیه او باشند، شرط می‌بندیم که شما نیز از کارهای غیردوستانه محیط‌زیستی خود خجالت می‌کشید و سعی می‌کنید سبز شوید. سبک مبارزه‌ او مشتی‌زنی است و همچنین حرکات ترکیبی فوق‌العاده‌ای دارد. حملات ظاهرا مشابه او، در واقع تنوع زیادی دارند به همین دلیل این حرکات برای رقیبانش غیرقابل پیش‌بینی هستند!

 

  1. نینا ویلیامز/Nina Williams

نینا ویلیامز تیکن

نینا، برخلاف خواهر حسودش یعنی آنا ویلیامز، آنقدر حساس نیست که خودش را به‌خاطر مسائل کوچک و کم‌اهمیت آزار دهد. در واقع، او نسبت به همه‌چیز کاملا بی‌احساس و بی‌تفاوت است، زیرا پس از مرگ پدرش توسط اوگر/Ogre کنترل می‌شود. رنگ نمادین او بنفش است که معمولا در لباس‌هایش منعکس می‌شود. او در ابتدا صرفا برای کشتن هایهاچی میشیما/Heihachi Mishima به این مسابقات پیوست.

نینا ویلیامز به دلیل سبک مبارزه‌اش که شامل حرکات کشنده و پرتاب زنجیر است، موردعلاقه طرفداران قرار می‌گیرد. او همچنین می‌تواند حرکات ترکیبی بسیار کشنده‌ای انجام دهد، بنابراین می‌توان گفت که قدرت او با قدرت شخصیت‌های مرد قوی بازی برابری می‌کند. نینا یک زن کهنه‌سرباز کشنده است که در تمام قسمت‌های Tekken حضور داشته است. حتی با اینکه او در Tekken 3 حدود ۴۰ و اندی سال سن دارد، اما همچنان چشم‌گیر و فریبنده است.

 

  1. کریستی مونتیرو/ Christie Monteiro

کریستی مونتیرو تیکن

کریستی مونتیرو اهل برزیل است و در سبک کاپوئرا/ Capoeira مهارت دارد. او هنرهای رزمی را از ادی گوردو/ Eddy Gordo آموخته است و خود ادی گوردو نیز این سبک را از پدربزرگ کریستی که استاد افسانه ای کاپوئرا بود، یادگرفته است. کریستی پس از ۲ سال آموزش توسط ادی گوردو به یک مبارز ماهر تبدیل شد اما ادی ناگهان گم می‌شود. تنها سرنخ کریستی این است که به مسابقات The King of Iron Fist 4 برود، بنابراین برای پیدا کردن ادی به این مسابقات می‌پیوندد!

 سبک مبارزه کاپوئرا عجیب و سرگرم‌کننده است زیرا به رقصیدن شباهت دارد. شما می‌توانید دکمه‌ها را پشت سر هم فشار دهید و ببینید که چگونه کریستی می‌رقصد و به حریفش حمله می‌کند و حریفش به دلیل مهارت‌های فریبنده رقص او، قادر به پیش‌بینی حملات بعدی نیست. کریستی شخصیت جذابی است و نحوه استفاده از او راحت است، به همین دلیل مبتدیان او را دوست دارند!

 

  1. زافینا/Zafina

شخصیت های زن بازی تیکن

ظاهر اغوا کننده زافینا به ریشه‌های‌ او در خاورمیانه برمی‌گردد. او از قدرت روحانی زیادی برخوردار است و از بچگی وظیفه دارد تا از یک مقبره امپراطوری محافظت کند. او از قدرت روحانی‌اش برای طالع‌بینی استفاده می‌کند، اما پس از شدت‌گرفتن پیش‌بینی‌هایش به سراغ استاد خود می‌رود و با او مشورت می‌کند. استادش به او می‌گوید که دو ستاره شیطانی وجود دارند که باعث می‌شوند مهر و موم مقبره شکسته شود. و از آنجایی که می‌داند کازویا/Kazuya و جین قرار است به مسابقات بپیوندند، او نیز برای از بین بردن آن دو ستاره شیطانی در مسابقات شرکت می‌کند.

با اینکه زافینا یکی از زنان جدید تیکن – Tekken است اما ما دلایل خوبی برا انتخاب او به جای شخصیت های دختر و زن قدیمی تیکن داریم. زافینا همیشه قبل از شروع مبارزه حالت عوضی‌بودن خودش را فعال می‌کند و این موضوع در تمسخرهای قبل از مبارزه با حریفانش، مشخص است. صادقانه بگوییم، به نظر ما او بسیار جذاب، غالب و فریبنده است و به دلیل کمبود اطلاعات پیرامون داستان زندگی‌اش، بسیار مرموز به‌نظر می‌رسد. 

 

  1. پاندا/ Panda

Tekken Females

پاندا که حیوان خانگی لینگ شیائو است نیز یک مبارز ماهر است! و بله، اگر از قبل نمی‌دانستید باید بگوییم که پاندا یک زن است. پاندا از هایهاچی میشیما، مبارزه خرسی پیشرفته را آموخته است تا بتواند در طول مسابقات از لینگ شیائو محافظت کند. پاندا علاوه بر اینکه یک محافظ است، بهترین دوست لینگ شیائو نیز محسوب می‌شود.

پاندا به جای اینکه یک حیوان خانگی تزئینی باشد و بیشتر وقت خود را با جویدن شاخه بامبو هدر دهد، هنرهای رزمی یاد گرفته تا موجود مفیدی باشد. بنابراین، پاندا یک قدم جلوتر از سایر حیوانات خانگی است. از آنجا که پاندا یک خرس بسیار جذاب است، عجیب نیست که کوما/ Kumaبه او علاقه‌مند باشد. ما شک نداریم که خرس‌ها و انسان‌های دیگری نیز فکر می‌کنند او بسیار جذاب است. ببخشید لینگ شیائو، اما حیوان خانگی‌ات از خودت دوست‌داشتنی‌تر است.

 

  1. آلیسا بوسکونویچ/ Alisa Bosconovitch

شخصیت های دختر Tekken

آلیسا بوسکونویچ یک ربات است که توسط دکتر ژپتو بوسکونویچ/ Dr. Geppeto Bosconovitch ساخته شده است. شکل ظاهری آلیسا، از روی دختر فوت‌شده دکتر بوسکونویچ الگوبرداری شده است. اما این ربات به  مهارت‌های جنگی و دستگاه‌های مکانیکی پیشرفته مجهز است که برای حمله استفاده می‌شوند. آلیسا در موهایش سه گل سوسن قرار می‌دهد که نماد پاکی و بی‌گناهی است، یکی از ویژگی اصلی آلیسا.

آلیسا به دلیل برخورداری از موهای صورتی‌رنگی که مکمل چشمان سبزرنگش است، زیباترین شخصیت زن این بازی محسوب می‌شود. او به دلیل ویژگی‌های منحصر به‌فرد ظاهری‌اش، بسیار چشم‌گیر و دلرباست. همچنین آلیسا به دلیل داشتن دستگاه‌های مکانیکی، شخصیت جالبی دارد. به‌عنوان مثال، او می‌تواند از بازوهایش اره‌برقی در آورد! علاوه بر حملات کوتاه بُرد، در حملات دوربُرد مانند پرتاب موشک نیز مهارت دارد، به همین دلیل جنگجویی با حرکات متنوع و بسیار بااستعداد است.

 

  1. لیلی/Lili

شخصیت های دختر تیکن

لیلی یا همان امیلی د راشفورت/Emilie De Rochefort، تنها دختر آقای راشفورت ثروتمند است و او به‌همراه پدرش و پیشخدمتی به نام سباستین/Sebastian در یک عمارت مجلل زندگی می‌کند. به‌نظر می‌رسد که او به دلیل سبک زندگی مجلل‌اش، بسیار خودخواه و مغرور باشد، اما در واقع زیر آن نقاب خودخواهی یک دختر خوب وجود دارد. این دختر بابا برای مقابله با میشیما زایباتسو/Mishima Zaibatsu که در کار پدرش مشکل ایجاد کرده است، به این مسابقات می‌پیوندد.

او به دلیل زندگی مرفه‌اش، سعی می‌کند تا حرکاتی زیبا و برازنده داشته باشد و البته این حرکات از ژیمناستیک الهام گرفته شده‌اند. ما فکر می‌کنیم که او بهترین شخصیت زن بازی تیکن است زیرا می‌تواند سبک مبارزه خود را توسعه دهد. پدرش که جنگیدن را دوست ندارد، هرگز او را در کلاس هنرهای رزمی ثبت‌نام نمی‌کند! رقابت او با آسوکا کازما جذاب است اما باید بگوییم که ما لیلی را به آسوکا ترجیح می‌دهیم، زیرا لیلی دختر آرام‌تری است اما آسوکا بسیار تند است.

 

 

منبع: Honey`s Anime

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =