معرفی شخصیت Kollector بازی Mortal Kombat 11

معرفی شخصیت Kollector بازی Mortal Kombat 11 PS4

این بازی را استودیو ندرلم ساخته است و ما به مرور شاهد رونمایی کردن از کاراکترهایی این بازی بودیم و اکنون با شخصیتی جدید در بازی مواجه خواهیم شد که از ابتدای عرضه شدن بازی کاربران می توانند آن را در اختیار داشته باشند. این شخصیت جدیدترین مبارز بازی می باشد که با ارائه شدن سری یازدهم بازی پلی استیشن ۴ آن را در اختیار خواهید داشت.

مشابه با مبارزه های قدیمی تر این بازی کالکتور چهار دست دارد اما ظاهر او ظریف تر ازآن ها می باشد اما شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که او قدرت بالایی را دارا می باشد و نباید او را دست کم بگیرید. این کاراکتررا در قالب شخصیتی پلید مشاهده خواهید کرد.
همان گونه نیز که از نام این کاراکتر مشخص است او تمایل دارد که به جمع کردن وسایل متنوع بپردازد. او وسایل مختلفی را بر می دارد و آن ها را همراه خود در کیفی که روی کمرش قرار داده است نگه می دارد تا در زمان مناسب از این اشیا برای صدمه وارد کردن به رقیب های خود بهره بگیرد.

معرفی شخصیت Kollector بازی Mortal Kombat 11 PS4
معرفی شخصیت Kollector بازی Mortal Kombat 11 PS4

او همچنین قادر است تا از مهارت ها خود در تمامی مبارزات دور و نزدیک بهره بگیرد. به عنوان مثال او هنگامی که از رقیب خود فاصله ی زیادی دارد می تواند با پرت کردن وسایل و اسلحه های متنوع به دشمن خود صدمه بزند یا با بهره گرفتن از ویژگی جابه جایی و تله پورت قبل از به نمایش گذاشتن ضربه های کومبو به سمت رقیب حرکت نماید.

معرفی بازی Mortal kombat

این بازی در زمان های گذشته ساخته شده اما سری های جدید این بازی همیشه تغییرات شگرفی را با توجه با حفظ کردن اصالتش با خود به همراه داشته است.مورتال کمبت سبک واقع گرایی و خشن را دنبال می کند و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و توانسته است طرفدارهای زیادی را به خود جذب کند. بازیکن با تجربه کردن مورتال کامبت یازده به نبردی خشمگین مملو از خون و نابودی ترسناک کاراکترها دست پیدا خواهد کرد.

این سری از بازی محتوای جذابی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد و تا ساعت ها بازیکن را به خودم سرگرم می کند. بخش عظیمی از داستان به ارزیابی کردن پیشینه کاراکتر های مورتال کمبت می پردازد.در این بین تعدادی المان نیز به تازگی به بازی افزوده شده است به عنوان نمونه هنگامی که هریک از کاراکتر های بازی قسمت عظیمی از سلامتی خود را از دست می دهد. دشمن ها با بهره گیری از حرکتی که جدیدا به بازی اضافه شده است قادر خواهند بود تا شما را از پا در بیاورند.

همچنین در این سری از بازی نواری که مرتبط با مبارزه کردن شما می باشد از دو قسمت دفاعی و هجومی تقسیم شده است. در تشریفاتی که برای آشنا کردن بازیکن ها با بازی در نظر گرفته شده بود چندین کلیپ از گیم پلی آن به تصویر کشیده شد. در این میان این کلیپ ها نبردی که بین سونیا و اسکارلت شکل گرفته بود به کاربران نشان می داد که این بازی از خشن ترین بازی هایی که تاکنون ساخته شده است می باشد.

در حقیقت مورتال کمبت را با توجه به مهارت های اضافه شده به بازی Playstation ۴ تغییر هایی که در سیستم و ظاهر بازی صورت گرفته است می توان یکی از بهترین بازی های مبارزه ای که تاکنون ساخته شده است خواند. از نظر شخصیت پردازی نیز می توان گفت که مورتال کمبت یازده ترکیبی از کاراکتر های جدید و قدیمی می باشد. ما با کاراکتر هایی همچون ساب زیرو اسکورپیون، ریدن و سونیا بلید در قالب کاراکتر های کلاسیک مواجه خواهیم شد.

معرفی شخصیت Kollector بازی Mortal Kombat 11 PS4
معرفی شخصیت Kollector بازی Mortal Kombat 11 PS4

باراکا و اسکارلت نیز از سری گذشته این مجموعه در بازی حضور پیدا خواهند کرد. دو کاراکتر گراس و کرونیکا نیز به تازگی به بازی اضافه شده اند. شخصیت گراس قادر به کنترل کردن زمان می باشد و او با بهره گرفتن از این توانمندی خود به مبارزه کردن خواهد پرداخت. کرونیکا را نیز به گونه ای معرفی کرده اند که از همان ابتدا در حال بررسی کردن اتفاق هایی که از قسمت نخست رخ داده می باشد.

کرونیکا زمانی که ریدن تصمیم می گیرد با از پا در آوردن شیناک باعث بهم زخوردن زمان شود خودش وارد میدان شود. همچنین در پیش بردن روند بازی کاراکتر های نسخه های گوناگون با یکدیگر مواجه خواهند شد. به عنوان مثال کاراکترها با نسخه های تازه تری از مواجه خواهند شد و با یکدیگر به نبرد خواهند پرداخت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 9 =