معرفی آپدیت جدید بازی Red Dead Redemption 2

معرفی شدن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 با آپدیت جدید

شرکت راک استار با منتشر بازی Red Dead Redemption 2 بار دیگر توانست پرفروش ترین بازی سال شود و از نظر داستانی این بازی PlayStation 4 رتبه اول جهانی گرفته و رتبه دوم برترین موزیک متن از بین بازی دریافت کرده است.

معرفی شدن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 با آپدیت جدید
معرفی شدن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 با آپدیت جدید

در نسخه اول بازی Red Dead Redemption راک استار توانست ثابت کند که می تواند بازی هایی با محوریت داستانی بهتر هم منتشر کند. نکته ای که این بازی را معروف و عنوان بهترین بازی را به آن داده، تمام نکات مهم از بزرگترین گرفته تا کوچکترین موضوع مانند ساختمان های در حال ساخت در بازی که بعد از چند روز در بازی می توانید ببینید این ساختمان ها کامل شده و در آنها زندگی می کنند.
بازی رد دد ۲ ایسترگ و یا راز های مخفی دارد که تعداد آن ها خیلی زیاد است، اما ایسترگی که بیشتر از همه در تمام بازی های راک استار خود نمایی می کند، حضور سفینه فضایی است. این در غرب وحشی انجام می شود و شما باید همانند یک فردی که زندگی واقعی دارد زندگی کنید.

شرکت راک استار در حال توسعه این بازی و انتشار آپدیت های مختلف برای بخش آنلاین این بازی است اما متاسفانه مشکلات زیادی در قسمت ورود به بخش آنلاین وجود دارد که در آپدیت جدید این موضوع رفع شده است. در آپدیت جدیدی که برای این بازی منتشر شده سیستم جدید قانون و تغییرات جزئی در نقشه کوچک بازی سلاح ها و موارد بیشتری که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.
سیستم Law and Bounty همانند سیستم باونتی کار می کند. این سیستم به گونه ای کار می کند که شما یکی از پلیر های داخل بازی را می کشید و از محبوبیت شما در بازی کم می شود و باونتی شما افزایش میابد که البته اگر جرم های شما در این بازی کمتر باشد فقط به باونتی شما اضافه می شود ولی اگر باونتی به حداکثر خود برسد حکم مرگ شما صادر می شود و شکارچی های باونتی که در قالب NPC هستند به دنبال شما می گردند تا شما را به کشتن بدهند.
ولی اگر پلیر کمتر بکشید و محبوبیت بالایی این اتفاق کم پیش می آید ولی با این کار شما بین پیلر ها با گیمران داخل سرور خود برتری میدا میکنید و خلافکار ترین آدم بین آن ها می شوید. بر روی نقشه کوچک یا مینی مپ تغییراتی اعمال شده است طوری که اگر در نقشه افرادی را که کشته باشید در نقشه به صورت سیاه نشان میدهند و اگر در نقشه نقاط آبی دیده شد.

معرفی شدن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 با آپدیت جدید
معرفی شدن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 با آپدیت جدید

بازیکنان پر افتخاری که رتبه بالایی دارند، نقاط قرمز گیمر ها هستند و مرتکب جرم های سنگین مانند کشتن پلیر های دیگر شده باشند نشان داده می شوند. دیده شدن بقیه گیمر ها در این بازی تغییر کرده است. اگر در فاصله ۱۵۰ متری از شما پلیری باشد در نقشه برای شما نشان می دهد و اعلام خطر می کند اما اگر در فاصله بیشتری باشد و زمانی که شما به آن شلیک می کنید آن پلیر در نقشه نشان داده می شود و برای بیشتر رفتار مثبت پلیر ها وقتی در شهر های مختلف باشید هیچکس نمی تواند آن یکی بازیکن را در نقشه ببیند.
در این آپدیت نیز چالش ها و ماموریت های مختلفی وجود دارد که در دست پلیر ها قرار گرفته شده است. این چالش ها و ماموریت می تواند شکار کردن یک حیوان خاص و کندن پوست آن ها باشد و یا پاک سازی پایگاه ها باشد که با انجام این چالش ها و ماموریت ها شما هم ناگت های طلایی گرفته و هم XP برای لول بازیکن می توانید به دست آورید. این بازی انحصاری کنسول متاسفانه برای PC یا کامپیوتر شخصی منتشر نشده است.
این بازی رتبه اول از نظر داستانی و از نظر موزیک متن آهنگ رتبه دوم را در دست دارد. نمره این بازی از نظر منتقدین میانگین ۹۸ از ۱۰۰ گرفته است و به گفته بیشتر سایت ها این بازی از گرافیک و داستان زیبایی برخوردار است و مبارزات تان تکراری و خسته کننده نیست.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 13 =