اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن, نینتندو سوئیچ

معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4

معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4

معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4

محبوبیت بازی های رایانه ای در بین مردم و خصوصاً نسل جوان به طور روزافزونی در حال افزایش است. گردش مالی هنگفتی که در این بازار به وجود آمده است خود گواهی بر این مدعا است. شرکت های بسیاری در حال حاضر در این بازار در حال رقابت برای ارائه بهتر محصولات خود هستند. بازی های ویدئویی مانند هر محصول دیگری نیاز به ارائه خدمات پشتیبانی توسط سازندگان خود دارند.
این خدمات می تواند در قالب رفع ایرادات بازی و ارتقای کیفیتشان باشد و یا حتی ممکن است به صورت ارائه بخش-هایی جدید برای بازی صورت پذیرد. در هر حال هنگامی که شما یک بازی ویدئویی را می خرید و با توجه به خط داستانی آن مدت زمان خاصی را صرف به اتمام رساندن آن می کنید، ارائه بخش هایی جدید برای بازی خواه به شکل بروز رسانی باشد یا به صورت انتشار محتوی قابل دانلود، چه به صورت رایگان عرضه شود و چه با قیمتی معمولاً مناسب، می تواند برای شما جذاب و به صرفه باشد.
انتشار چنین محتوایی برای یک بازی منتشر شده برای ناشرین آن منافع زیادی دارد. علاوه بر کسب درآمد اضافی نسبت به فروش بازی، ارائه شاخ و برگی این چنینی برای بازی سبب می شود تا نام بازی در بازار مطرح باقی مانده و فاصله زمانی موجود تا انتشار نسخه جدیدی از بازی به طور کامل در اختیار رقیبان قرار نگیرد. شرکت Versus Evil یکی از ناشرین بازی های ویدئویی است که به خوبی از این مزایا آگاه بوده و از آن استفاده می کند.

معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4

معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4

شرکت Versus Evil یک شرکت خصوصی فعال در زمینه انتشار بازی های ویدئویی است که با هدف حمایت از توسعه دهنگان بازی های مستقل تاسیس شده است. این شرکت که بیش تر با انتشار بازی The Banner Saga شناخته می شود در سال ۲۰۱۸ اقدام به انتشار بازی Pillars of Eternity II نمود. نسخه اولیه این بازی با نام Pillars of Eternity در سال ۲۰۱۵ برای کامپیوترهای شخصی و در سال ۲۰۱۷ برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر شده بود و با این تفاوت که ناشر آن شرکت سوئدی Paradox Interactive بوده است.
توسعه دهنده هر دو نسخه از این بازی شرکت آمریکایی Obsidian Entertainment است که خود از استودیوهای تابعه ی شرکت Xbox Game Studios است. این شرکت در سال ۲۰۰۳ تاسیس شده و سابقه توسعه بازی های موفقی را در کارنامه خود دارا است.
بازیPillars of Eternity II که به آتش مرده معروف است یک بازی نقش آفرینی جذاب و مهیج است که خط داستانی آن در ادامه نسخه قبلی بازی است.

معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4

معرفی شدن دومین بسته الحاقی بازی Pillars of Eternity II Deadfire PS4

شخصیت اصلی این نسخه از بازی نیز همانند نسخه قبلی Wstcher است، شخصیتی که توانایی رسوخ در روح دیگران و نظاره ی خاطرات و زندگی گذشته دیگران را دارد. اما تولیدکنندگان این بازی مهیج به ارائه نسخه اصلی این بازی اکتفا نکرده و در کنار بروزرسانی هایی که در مورد این بازی انجام شده بود (با هدف برطرف نمودن ایرادات موجود در بازی) اخیراً اقدام به انتشار محتوی قابل دانلودی تحت عنوان هیولای زمستانی برای این بازی نموده بود.
با توجه به استقبال مناسبی که از بسته ۱۰ دلاری توسط علاقه مندان به بازی صورت پذیرفت این شرکت اقدام به معرفی دومین بسته قابل دانلود برای این بازی نمود. بـرابـر اعـلام تـولـیـدکـنـنـدگـان بـازی، مـحـتـوی قـابـل دانـلـود جـدیـد بـا نـام SEEKER.SLAYER.SURVIVOR منتشر خواهد شد. دست‌اندرکاران تولید این بسته جدید توضیحاتی بسیار مـحـدود دربـاره آن ارائه نموده اند و سعی برآن داشته اند تا جذابیت محتوی تولید شده را از این طریق افزایش دهند.
اما آن چه که از نام این بسته جدید می توان برداشت نمود آن است که قسمت اضافه شده به بازی بر سه اصل جستجو، کشتن و تلاش برای زنده ماندن استوار است. جستجو برای کشف موارد و موضوعات جدید در بازی، کشتن دشمنان و هیولاهـا تا آخرین رمقی که برای شما باقی-مانده است و تلاش برای زنده ماندن در برابر خیل عظیمی از دشمنان که هدفی جز از پا درآوردن شما ندارند. البته هنوز مشخص نیست که این مفاهیم در بخش های مختلف یا حالات مختلفی از بازی ارائه شده اند و یا محتوی کلی این بسته جدید را تشکیل می دهند.
اما آن چه که مسلم است مطابق داستان و سبک بازی در این حالت جدید از بازی نیز شما با هیولاهایی اساطیری در نبرد خواهید بود. درخصوص زمان و نحوه انتشار این محتوی قابل دانلود جدید انتظار می رود، مطابق آن چه برای نسخه های قبلی بازی و همچنین محتوی الحاقی آن رخ داده است، محتوی قابل دانلود جدید نیز نخست برای پلتفرم PC و برای سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک و سپس با یک فاصله زمانی چند ماهه برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴، ایکس باکس یک و نینتندو سوییچ منتشر گردد.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =