جزئیات و بررسی معرفی رویدادی با محوریت بازی Metal Gear Solid 3 PS4 برای Metal Gear Survive

Metal Gear Solid 3 PS4

بازی Metal Gear Survive یک بازی اکشن ماجراجویی است که تم اصلی اش تلاش برای بقا می باشد و توسط کمپانی ژاپنی کونامی منتشر شده است. این بازی دنباله ی بازی متال گیر است که اولین نسخه ی آن در سال ۱۹۸۷ برای پلتفورمMSX home computers منتشر شد و پس از آن برای پلتفورم های متعددی عرضه گردید.چندی قبل کمپانی کونامی در سدد ارائه ی رویدادی برای این بازی بر آمد که The Encounter 1964 نام دارد.
این کمپانی سعی بر ارائه ی محتوای جدیدی برای این بازی داشت تا حال و هوای آن را اندکی دچار تغییر و تحول کند. این حال و هوای جدید تلفیقی از بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater را به همراه دارد که این امکان را به شما میدهد که با پیشروی در این بازی و کسب امتیازات بیشتر آپشن هایی از Metal Gear Solid 3: Snake Eater را به دست بیاورید که این آپشن ها شامل یک کلاه به شکل سر کروکدیل و دو لباس دیگر میشود.

Metal Gear Solid 3 PS4
Metal Gear Solid 3 PS4


خط داستانی Metal Gear Survive PlayStation 4 از این قرار است که گیمر در نقش یک سرباز از ارتش Big Boss ظاهر می شود که به سبب بروز اتفاقاتی به یک ستینگ زمانی و مکانی موازی منتقل میشود. در این ستینگ جدید گیمر به جای سربازان دشمن با زامبی هایی رو به رو میشود که ظاهرا روح همان سرباز ها در جهان موازی میباشند و باید با آن ها به مقابله بپردازد. برخی منتقدان بر این باورند که داستان این بازی داستان جالبی نیست و محتوای پیش پا افتاده ای دارد اما اگر جزئیات آن را در نظر بگیریم متوجه میشویم که چندان هم پیش پا افتاده نیست.
داستان جالبی است اگر شم

ا به جای دشمنان بتوانید روح آنان را مورد تعرض قرار دهید و در عین حال که درجهان دیگری به سر میبرید موجودات جهان دیگر را به مبارزه بطلبید. در این بازی شما توانایی شخصی سازی کاراکتر را دارید و میتوانید کاملا آزادانه در طراحی آن عمل کنید. این خصوصیت میتواند جزء خصوصیت های مثبت یک بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس به شمار رود چرا که این تفکر را به مخاطب می دهد که سلیقه ی او هم در روند بازی حائز اهمیت می باشد.
داستان این بازی دو بخش اصلی دارد که در بخش اول همان طور که مشغول گشت و گذار هستید به تدافعی عمل کردن میپردازید.گیمر در این بخش باید با مداخله های خود به مکان های مختلف به جمع آوری تجهیزات و مهمات آن بپردازد که شرط لازم برای این امر شکار حیوانات و البته زامبی ها میباشد. نحوه ی عملکرد کاراکتر اصلی در این بخش نقش به سزایی را ایفا میکند چرا که باید با سرعت عمل و عقل و درایت خـود به شـکار و جسـت و جو بپردازد و در تمامی مراحل هوشمندانه عمل کند.
که این امر یک امر تکراری در صنعت گیمینگ است و دیگر برای گیمر ها به یک روال عادی تبدیل شده است. بخش دیگر که بخش مهم تری به نسبت بخش قبلی میباشد به این صورت است که حالا باید با استفاده از تجهیزات و مهماتی که کسب کردید به دفاع در موقعیت های مختلف بپردازید و البته شرایط را ارزیابی کنید و برای هر قسمت تدبیری بیاندیشید. در این بخش دشمنان به شما حمله ور میشوند شما به مبارزه با آن ها میپردازید.
در برخی قسمت ها این مقابله هیجان انگیز است اما در برخی دیگر کاملا یکنواخت و بورینگ میباشد.لازم به ذکر است که داستان متال گیر سروایو در ادامه ی داستان نسخه ی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes آمده است.اما این صرفا فقط یک نسخه ی ادامه است و به این معنی نیست که به اندازه ی ادیشن های پیشین خوب و پرفکت است. این بازی یک بازی بقا طلب است که رویداد های مختلفی در آن رخ میدهد.
به گفته ی برخی از منتقدان این بازی نمره ی متوسط رو به بالایی دارد اما ابدا موفق به دریافت نمره ی بالایی نمیشود و تنها مناسب افرادی میباشد که اولا به این ژانر علاقه دارند و دوما محتوا چندان اهمیتی برای آن ها ندارد . اما ظاهرا این نسخه برای دنبال کننده های این سری به هیچ وجه رضایت بخش نبوده است .
نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ وجوه اشتراک و تمایز این نسخه با نسخه های پیشین را چگونه ارزیابی میکنید؟ رویداد مذکور در این بازی چه تاثیرات مثبتی گذاشت؟

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 7 =