معرفی شدن سیستم پرداخت درون برنامه بازی Injustice 2 PS4

معرفی شدن سیستم پرداخت درون برنامه بازی Injustice 2 PS4

معرفی شدن سیستم پرداخت درون برنامه بازی Injustice 2 PS4

این روزها بازی های مبارزه ای زیادی به بازار معرفی شده است که اکثر آنها دارای سیستم پرداخت درون برنامه ای هستند. بازی تازه استودیوی NetherRealm، Injustice 2 نام دارد که از این قاعده کلی بازی های مبارزه ای جدا نیست. به تازگی استودیوی NetherRealm پستی را در انجمن بازی به انتشار در آورده است که بیانگر اضافه شدن سیستم درون برنامه ای به بازی است.
بر طبق اطلاعاتی که در این پست به نمایش درآمده است، واحد پول بازی Source Crystals خواهد بود.
لازم به ذکر است که این سیستم پرداخت درون برنامه ای برای تهیه آیتم های تزئینی مناسب است. لذا نمی توان از آن برای پیشروی در گیم پلی بازی استفاده کرد. به تازگی استودیوی NetherRealm در مورد این سیستم پرداخت درون برنامه ای با مخاطبان خود صحبت کرده است که در ادامه این صحبت ها را می خوانید:
“ما همیشه برای طرفدارانمان ارزش قائل بوده و هستیم. از طرفی هم هیچ وقت علاقه ای به بازی هایی نداشته ایم که بتوان با پرداخت پول، پیروز میدان شد. به همین دلیل سعی کرده ایم تا Injustice 2 را از این فضا دور نگه داریم. از همین رو هیچ کس در این بازی نمی تواند با پرداخت پول، برنده شود. اگر به حواشی بازی ها علاقه دارید، می توانید از سیستم درون برنامه ای بازی استفاده کنید.

معرفی شدن سیستم پرداخت درون برنامه بازی Injustice 2 PS4
معرفی شدن سیستم پرداخت درون برنامه بازی Injustice 2 PS4

Source Crystals به مخاطبان کمک می کند تا آیتم های تزئینی بخرند و پوشش های ویژه داشته باشند. با استفاده از Source Crystals می توانید شیدر لباس مبارزان را هم تغییر دهید. به طور کلی Source Crystals هیچ کاربردی در گیم پلی بازی نخواهد داشت.”لازم به ذکر است که در این بازی سیستم Transform Gear هم جای گرفته است. این سیستم به Source Crystals نیاز دارد. لذا سازنده در خصوص این سیستم گفته است:
“در Injustice 2 به مبحث پوشش کاراکترهای بازی توجه ویژه ای شده است. این را می توان از اضافه شدن سیستم Transform Gear به بازی متوجه شوید. البته برای استفاده از این قابلیت به Source Crystals احتیاج خواهد بود. Transform Gear بستری را برای مخاطبان فراهم خواهد کرد که بتوان بخشی از پوشش را به پوشش دیگری وارد کرد. بگذارید در این باره مثالی بزنیم:
مثلا تصور کنید که در بخشی از بازی شما دارای پوششی هستید که در ارتباط و هماهنگی مناسبی با تجهیزاتتان قرار دارد، اما آن طور که باید و شاید زیبا نیست. در این شرایط می توانید از قابلیت Transform Gear استفاده کنید و بخشی از پوششی دیگر را به پوشش حال حاضرتان اضافه کنید. بدین ترتیب می توانید با پرداخت Source Crystals، ظاهری دلخواه داشته باشید.”
شیدر شخصیت ها این امکان را به مخاطب می دهد تا پوشش شخصیتش را تغییر دهد.

معرفی شدن سیستم پرداخت درون برنامه بازی Injustice 2 PS4
معرفی شدن سیستم پرداخت درون برنامه بازی Injustice 2 PS4

اگر می خواهید تا کارهای ویژه تری انجام دهید، باید به سراغ پوشش های ویژه بروید. با استفاده از پوشش های ویژه می توانید شخصیت سوپرگرل را به پاورگرل ارتقا دهید. البته این نکته را به یاد داشته باشید که قدرت ها و آمار شخصیت ها با استفاده از این پوشش های ویژه تغییری نمی کند. اگر می خواهید وضعیت قدرت ها و آمار شخصیت ها را تغییر دهید، باید به فکر به دست آوردن تجهیزات مختلف در طول بازی باشید.
Source Crystals به
گیمرها اجازه می دهد تا بی دردسر تر در روند بازی پیش بروند. استودیوی NetherRealm در این رابطه گفته است:“تصور کنید که توانسته اید یکی از شخصیت های بازی را به سطح ۲۰ برسانید. در این شرایط می توانید با استفاده از Source Crystals شخصیت های دیگر را هم به همین سطح برسانید. یادتان باشد که این کار کاملا سلیقه ای است و هیچ گونه اجباری در آن وجود ندارد.
ضمن اینکه این قابلیت هم تاثیری بر گیم پلی بازی نخواهد داشت.”
حالا که صحبت از پرداخت درون برنامه ای Injustice 2 شده است، بد نیست تا کمی هم در مورد خود بازی صحبت کنیم. اگر تمایل دارید تا در مورد این عنوان بیشتر بدانید، با ما همراه بمانید.

بررسی بازی Injustice 2
اگر جز افرادی هستید که به بازی های ابرقهرمانی و مبارزه ای علاقه دارید، بدون معطلی پا به دنیای جذاب Injustice 2 بگذارید. زیرا این بازی می تواند هر دو دسته را از خود راضی کند. سال های زیادی از حضور بازی های مبارزه ای در این صنعت می گذرد. این حضور پیاپی موجب شده است تا گاهی از اوقات شاهد بازی های XBox بی کیفیت و البته تکراری باشیم. همین موضوع موجب شده است تا تمایل به تجربه این دست بازی ها کمتر شود.
اما به تازگی اوضاع کمی فرق کرده است. استودیوی NetherRealm به تازگی تمامی ساختارهای گذشته را در هم شکسته است و سعی کرده تا بازی های مبارزه ای را به سبک تازه ای روایت کند و خوشبختانه در این راه موفق هم بوده است. Injustice 2 اثر بی نظیری
است که در آن محتوای غنی و ارزشمندی به چشم می خورد. البته این تمام چیزی نیست که در این بازی دیده می شود.
Injustice 2 دارای کاراکترهای مختلف است که به هر یک از آنها به خوبی پرداخته شده است. اعمال جزئیات بر روی این کاراکترها موجب شده است تا جذابیت بازی برای مخاطبان دو چندان شود.
در ابتدای نقد و بررسی Injustice 2 به سراغ داستان بازی می رویم. این بازی را می توان دنباله از نسخه قبلی دانست. شما در ابتدای بازی با سوپرمن زندانی مواجه خواهید شد. او به خاطر اهدافی که دارد در زندان گرفتار شده است.
بتمن با اهداف سوپرمن موافق نیست و تلاش می کند تا با زندانی کردنش، تا حد زیادی قدرت های او را تحت کنترل در آورد.
بتمن همواره به دنبال آرامش است و در حال حاضر هم تلاش می کند تا به نوعی آرامش را به زمین هدیه دهد. روال بازی از جایی که موجودی شرور به بازی PlayStation 4 اضافه می شود فرق می کند. در وضعیت به وجود آمده بتمن راهی ندارد به جز اینکه دوباره با سوپرمن همکاری کند تا دست موجودات شرور را از دنیا کوتاه نماید.
خوشبختانه برای ورود به دنیای Injustice 2 نیازی نیست تا نسخه قبلی این بازی را امتحان کرده باشید. Injustice 2 به اندازه کافی سرراست است و اجازه نمی دهد تا در دنیای هیجان انگیزش گم و گور شوید. البته این را بدانید که سرراستی Injustice 2 اصلا به خاطر ساده بودنش نیست. به طور کلی ما نمی توانیم بیشتر از این در مورد داستان Injustice 2 صحبت کنیم. زیرا هر توضیح اضافه ای موجب می شود تا کمی از رازهای بازی برملا شود.
اما این عنوان را به تمامی افرادی که به بازی هایی با حضور ابرقهرمان ها علاقه دارند، پیشنهاد می دهیم. Injustice 2 در هر لحظه به نوعی غافلگیرتان می کند. نکته جالب اینکه این غافلگیری تا پایان بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان  با شما همراه خواهد بود و این موضوع یکی از جاذبه های اصلی Injustice 2 است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 12 =