معرفی شدن نسخه بسیار محدود بازی Metro Exodus Artyom Custom Edition PS4

معرفی شدن نسخه بسیار محدود بازی Metro Exodus Artyom Custom Edition PS4

معرفی شدن نسخه بسیار محدود بازی Metro Exodus Artyom Custom Edition PS4

ما تصمیم داریم در این مقاله در مورد نسخه محدود کالکتور Artyom Edition با شما صحبت کنیم. این کالکتور که به بازی Metro Exodus تعلق دارد، ویژگی های خاص و متفاوتی دارد که در ادامه این مقاله در مورد آنها با شما صحبت خواهیم کرد. طرفداران و علاقمندان عنوان Metro Exodus اصلا کم نیستند. به همین دلیل وقتی که صحبت از انتشار نسخه تازه این بازی به میان آمد، هوادران با شور و اشتیاق زیادی منتظر تجربه نسخه تازه Metro Exodus شدند.
همه می خواستند بدانند که چه اتفاقاتی در نسخه تازه برای علاقمندان و گیمرهای وفادار این عنوان در نظر گرفته شده است. بدون شک افرادی که با این بازی پلی استیشن ۴ زندگی کردند، شور و هیجان زیادی داشتند. آنها مشتاق بودند که بدانند آیا روال داستانی بازی باز هم خوب خواهد بود و می تواند مخاطبان را به این عنوان امیدوار نگه دارد؟ علاقمندان می توانند در نسخه تازه Metro Exodus باز هم حس قرار گرفتن در نقش آرتیوم را تجربه کنند.

معرفی شدن نسخه بسیار محدود بازی Metro Exodus Artyom Custom Edition PS4
معرفی شدن نسخه بسیار محدود بازی Metro Exodus Artyom Custom Edition PS4

بدون شک این حس برای بسیاری از علاقمندان دوست داشتنی خواهد بود. گویا بازی در همان روال آخر الزمانی پیش خواهد رفت. نکته مهم اینکه کاربران در نسخه تازه این بازی با یک عنوان جهان باز مواجه هستند. استودیوی A4 Games به عنوان سازنده بازی Metro Exodus خبرهای تازه و حیرت انگیزی برای طرفدارانش داشته است.
بر طبق گفته های این استودیو و همچنین استودیوی دیپ سیلور به عنوان ناشر این بازی، Metro Exodus در یک رویداد ۵ روزه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در پی این موضوع استودیوی دیپ سیلور دست به کار شده است و اطلاعات تازه ای را در مورد نسخه Artyom Edition در اختیار علاقمندان قرار داده است. این اطلاعات در قالب یک ویدئو به نمایش در آمده است و به همین راحتی علاقمندان، به اطلاعات تازه ای در مورد این بازی Playstation 4 دسترسی پیدا کردند.

در بخشی از این ویدئو صحبت های “دیمیتری گلوخوفسکی” به عنوان نویسنده کتاب های مترو به نمایش در آمده است. او در این ویدئو در مورد مضمون Metro Exodus و محتویاتی که در آن گنجانده شده است با طرفداران صحبت می کند. او در صحبت هایش اعلام کرده است که تیم سازنده هیچ برنامه ای برای فروش این نسخه در نظر نگرفته است و به زودی آن را در فضای مجازی و در بستر اینترنت در اختیار گیمرها و علاقمندان قرار می دهد.
نکته جالبی که شگفتی علاقمندان و هواداران را در پی داشته است، به محدود بودن Artyom Edition مربوط است. بر طبق گفته های تیم سازنده این عنوان دارای ۱۰ نسخه خواهد بود. علت این محدود بودن هم به دست ساز بودن محتویات Artyom Edition مربوط است. از آن جایی که تمامی این محتویات دست ساز هستند، زمان زیادی برای ساخت آنها صرف شده است. به همین دلیل در اواخر بهمن ماه به صورت بسیار محدود در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

خوب است بدانید که Artyom Edition در بخش محتوا غنی است و در آن المان های زیادی به چشم می خورد. در این بازی از ماسک آرتیوم گرفته تا نقشه ماجراجویی هایش در دسترس خواهد بود. فندک مخصوص، کلاه جنگی و گواهی اصالت از دیگر محتواهای موجود در این عنوان به حساب می آیند.
در پی صحبت هایی که افراد موثر در ساخت نسخه Artyom Edition انجام داده بودند، “هیو بینن” هم به عنوان مدیر استودیوی دیپ سیلور بیانیه ای انتشار داد تا مخاطبان را در جریان اخبار تازه ای قرار دهد. او در ابتدای صحبت هایش اعلام کرد که برای رسیدن به این محصول زحمت زیادی صرف شده است و Artyom Edition محصولی مشترک مابین ما، استودیوی فیلم سازی Shepperton Studios و کمپانی نام آشنای DB Props است.
هیو بینن معتقد است که تمامی این زحمت ها تنها برای جلب رضایت و ایجاد خرسندی طرفداران مجموعه Metro کشیده شده است. او در ادامه اعلام کرد که تمامی محتویاتی که در این نسخه به چشم می خورد بسیار شبیه به واقعیت است و به صورت کاملا دست ساز تهیه و تولید شده است.

معرفی شدن نسخه بسیار محدود بازی Metro Exodus Artyom Custom Edition PS4
معرفی شدن نسخه بسیار محدود بازی Metro Exodus Artyom Custom Edition PS4

او در انتها گفت: ما تمامی تلاشمان را به کار گرفتیم تا همه چیز به شدت به واقعیت نزدیک باشد. مثلا می دانستیم که استفاده از ماکت برای به تصویر کشیدن ساعت Nixie آرتیوم اصلا جالب از آب در نمی آید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا خودمان دست به کار شویم و به صورت دست ساز آن را طراحی کنیم.

آیا می توان نسخه Artyom Edition را تهیه کرد؟
اگر به فکر تهیه این نسخه هستید، باید بدانید که این امکان اصلا وجود ندارد. برای رسیدن به Artyom Edition باید کمی خوش شانس باشید! زیرا نسخه ای برای فروش Artyom Edition تعریف نشده است و کار عرضه آن به دست استودیوی سازنده و ناشر سپرده شده است. بدین ترتیب این دو مجموعه از میان افرادی که شرایط مورد نظرشان را داشته باشند، تعداد محدودی را مشخص و انتخاب خواهند کرد.
در مورد زمان این انتخاب هم باید بگوییم که این کار تا پیش از عرضه بازی به پایان خواهد رسید.
اگر از علاقمندان به بازی Metro Exodus هستید، می توانید از تاریخ ۱۵ فوریه یا همان ۶ بهمن ماه منتظر عرضه این عنوان باشید. تیم سازنده Metro Exodus این عنوان را برای پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در نظر گرفته است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 8 =