معرفی شدن نسخه کالکتور سه گانه بازی Dark Souls PS4

معرفی شدن نسخه کالکتور سه گانه بازی Dark Souls PS4

معرفی شدن نسخه کالکتور سه گانه بازی Dark Souls PS4

اگر شما قصد دارید تمام سه بازی Dark Souls و DLC خود را به صورت یک نسخه سه‌گانه‌ی عظیم تهیه کنید، می‌توانید نسخه‌ی سه‌بعدی از نسخه‌ی کالکتور این بازی پلی استیشن ۴ را تجربه کنید. نسخه جدید کالکتور اروپا برای Dark Souls Trilogy، یک نسخه‌ای کوتاه از مجموعه‌ی کامل زره‌پوش و یک آتش‌سوزی واقعی است.
Dark Souls در سه‌شنبه ماه اکتبر در ایالات‌متحده منتشر شد، اما طرفداران اروپایی آن را تا ۳۱ مه دریافت نخواهند کرد. به نظر می‌رسد که به دلیل جبران تأخیر، Bandai Namco 2000 هزار نسخه‌ی Collector Soulsiest منتشر کرده است. قیمت این نسخه ۴۵۰ پوند (تقریباً ۵۸۰ دلار) است.”

معرفی شدن نسخه کالکتور سه گانه بازی Dark Souls PS4
معرفی شدن نسخه کالکتور سه گانه بازی Dark Souls PS4

این نسخه شامل موارد زیر است:
یک رقص باشکوه ۲۷.۵ اینچ با یک آتش‌سوزی Estus همراه با شش سی‌دی حاوی موسیقی متن برای هر سه بازی یک جلد ۴۶۰ صفحه با یادداشت بر روی آیتم‌های کلیدی نسخه کامل شامل، نقشه‌های نشان داده‌شده و دست‌نوشته‌ای از تمام گفتمان NPC از هر بازی است.
این triology به همراه Dark Souls: Remastered، Dark Souls 2 و سه DLC آن و Dark Souls 3 به همراه هر دو DLC خود می‌آید. نسخه‌ی گردآورنده به‌وضوح برای طرفداران هاردکور طراحی شده است، اما سه‌گانه نیز برای خوانندگان تازه‌وارد بزرگ است. اگر از طریق تمام DLC‌ها بازی نکرده‌اید، احتمالاً ارزش آن را فقط برای آن‌ها می‌دانید.
این ماه، ماه خوبی برای جمع‌آوری نسخه‌های جذاب است، مانند: نسخه Metro Exodus Artyom Edition که بسیار هیجان‌انگیز است.برای اولین بار، تمام سه بازی Dark Souls تحسین شد و تمام محتوای مربوط به DLC در یک مجموعه‌ی سه‌بعدی به اشتراک گذاشته شده است.
وارد حماسی فانتزی جهان شوید که در اثر کاوش و نفرین رخ داده است. کاوش طرح‌های دنیای پیچیده و ریشه‌های عمیق بازی با صدها ترکیب منحصربه‌فرد از سلاح، زره، سحر و جادو و گزینه‌های دست‌کاری برای ایجاد سبک بازی خود و تجربه‌ی بازی جدید.

بازی ژانر شامل: Souls Souls Remastered بازی اصلی و Artorias از بازی Abyss DLC، بازی Dark Souls II و تمام سه DLC: تاج پادشاه غرق‌شده، تاج پادشاه قدیمی آهن و تاج پادشاه عاج، است.
تجربه Dark Souls III و هر دو فصل DLC: خاکستر Ariandel و شهر حلقه.

امکانات و جزئیات:
DARK SOULS: REMASTERED – بازگشت به Lordran در بازی Playstation 4 زیبایی بازسازی‌شده باکیفیت بالا، ۶۰ فریم در ثانیه باحالت‌های چند نفره، تک‌نفره یا چندنفره‌ی آنلاین با سرور اختصاصی.
DARK SOULS II – مرحله دوم سری شامل Dark Souls II بازی به همراه تمام سه DLC: تاج از پادشاه غرق‌شده، تاج پادشاه قدیمی آهن و تاج پادشاه عاج.
DARK SOULS III: FADES FIRE – Dark Souls III آخرین نسخه در سری است که بازیکنان می‌توانند به صورت انفرادی و یا تیم مبارزه‌ای شدید کنند. حالت چند نفره همکاری و یا PvP. EXCLUSIVE STEEL BOOK: Dark Souls Trilogy شامل یک کتاب فلزی باهنرهای معروف Dark Souls از سراسر سری می‌باشد.
از انتشار Dark Souls به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ویدئویی که منتقدان از عمق مبارزه‌ی آن، طراحی سطح پیچیده و افسانه‌های جهانی قدردانی می‌کنند. با این حال، دشواری بازی، نظرات متفاوتی به همراه داشت. در حالی که بعضی‌ها چالش‌هایی را که ارائه می‌داد، ستایش می‌کردند، دیگران آن را موردانتقاد قرار می‌دادند که غیرقابل‌اجتناب ناپذیر بودند. انتقاد به مسائل فنی نیز زیاد است به‌طور مثال نسخه‌ی اصلی ویندوز از این بازی کمتر دریافت شده است.
در اوت ۲۰۱۲، یک نسخه از Dark Souls برای ویندوز مایکروسافت، Dark Souls: Ready to Die Edition منتشر شد. این محتوای اضافی در نسخه‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ دیده نمی‌شد. در اکتبر ۲۰۱۲، محتوای اضافی به عنوان محتوای قابل دانلود برای کنسول‌ها تحت زیرنویس Artorias of Abyss منتشر شد.
تا آوریل ۲۰۱۳، این بازی بیش از دو میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. دنباله‌ای از بازی Dark Souls II در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. نسخه‌ی مجدد بازی The Dark Souls: Remastered برای PlayStation 4، Xbox One، Windows و Nintendo Switch در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

معرفی شدن نسخه کالکتور سه گانه بازی Dark Souls PS4
معرفی شدن نسخه کالکتور سه گانه بازی Dark Souls PS4

قهرمانان و شخصیت‌ها:
این بازی در محیط دنیای باز و پیوسته اجرا می‌شود و از طریق یک قسمت به بخش متمرکز مرکزی (Firelink Shrine) متصل می‌شود. بازیکنان قادر به سفر به مناطق مختلف و کشف راه‌های مختلف هستند، اگرچه برای باز کردن بعضی مناطق پیش‌نیازهای خاصی را باید به دست آورند.
عنصر مرکزی Dark Souls Bonfires است. Bonfires در سراسر جهان پراکنده‌شده و به عنوان بازرسی برای هر سطح، خدمت می‌کنند.یکی دیگر از جنبه‌های بازی سیستم “بشریت” است. در حالی که بازیکن در شکل انسان، توسط شخصیت‌های دیگر و شخصیت‌های غیر بازیکن (NPC) مورد تجاوز قرار می‌گیرد و قصد دارند که بازیکن را بکشند و بشریت را بسازند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهارده =