معرفی نقشه جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 با نام Summit

معرفی شدن نقشه جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نام Summit

بازی Call of Duty: Black Ops 4 را می توان یکی از بازی های پرطرفدار نسل هشتمی به حساب آورد که روز به روز به تعداد علاقمندان و طرفدارانش افزوده می شود. تا کنون اخبار مختلفی از این بازی به گوش رسیده است که هر کدام به نحوی مخاطبان و علاقمندان را خوشحال کرده است.

ما در این مقاله در مورد تازه ترین اخبار مربوط به Call of Duty: Black Ops 4 با شما صحبت می کنیم. بگذارید در اول راه به صحبت در مورد تریلری که تری آرک به تازگی منتشر کرده است، صحبت کنیم. نمایش این تریلر برای افرادی که به بخش چند نفره این بازی Playstation 4 علاقه دارند، بسیار خوشحال کننده بود. اگر این تریلر را مشاهده کرده باشید، حتما در جریان نقشه صحرایی که در این نمایش به چشم می خورد، قرار گرفته اید.

معرفی شدن نقشه جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نام Summit
معرفی شدن نقشه جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نام Summit

به نظر می رسد این نقشه با عنوان Morocco می تواند دنیای Call of Duty: Black Ops 4 را جذاب تر و تو در توتر از قبل کند. البته علاوه بر Morocco نقشه دیگری هم به بازی اضافه شده است که اخبار مربوط به آن را هم به تازگی تیم سازنده در اختیار مخاطبان قرار داده است. این نقشه تازه که Summit نام دارد، مخاطبان را در بخش آنلاین به خود جذب می کند.

البته اگر از طرفداران قدیمی این سری از بازی ها باشید، به احتمال زیاد Summit به نظرتان آشنا خواهد آمد. زیرا این نقشه شباهت بسیار زیادی به نقشه نسخه اصلی بازی دارد. البته تصور نکنید که Summit کپی برابر اصل نقشه اصلی بازی است. این نقشه تازه در بخش هایی بهتر شده است. مثلا از جلوه های بصری بهتر برخوردار است.

به همین دلیل از همان نگاه اول گرافیک Summit را بالاتر از نقشه اصلی احساس خواهید کرد. اگر تریلری که به تازگی استودیوی تری آرک منتشر کرده است را مشاهده کنید، بهتر می توانید با بخش های مختلف نقشه Summit آشنا شوید. زیرا در این تریلر جزئیات و گوشه و کنار این نقشه به خوبی به تصویر کشیده شده است.

پیش از عرضه Call of Duty: Black Ops 4 هیجان زیادی در دل مخاطبان این بازی وجود داشت.طرفداران این عنوان تمایل زیادی به کشف دنیای جذاب Call of Duty: Black Ops 4 داشتند.همین موضوع تیم سازنده را بر آن داشت تا نسخه بتای بازی را انتشار دهند. این اقدام موجب می شد تا بازیکنان و علاقمندان بتوانند Call of Duty: Black Ops 4 را در حالت بتل رویال Blackout تجربه کنند.

پیش از اینکه Call of Duty: Black Ops 4 به بازار عرضه شود، مخاطبان اطلاعات مختلفی را در مورد این بازی با طرفداران در میان گذاشتند. مثلا اعلام کردند که Call of Duty: Black Ops 4 شامل محیط های مختلف است و به بازیکنان اجازه داده شده است تا فضا های رقابتی متنوعی را امتحان کنند. اگر از علاقمندان قدیمی و پر و پا قرص سری بازی های کال آف دیوتی هستید، باید تا ۲۰ مهر ماه یا ۱۲ اکتبر منتظر باشید.

آشنایی بیشتر با بازی Call of Duty: Black Ops 4

حالا که بازی Call of Duty: Black Ops 4 روانه بازار شده است، بد نیست کمی در مورد ویژگی های مهم و بارز آن با هم گپی بزنیم. اگر تمایل داریم در مورد Call of Duty: Black Ops 4 بیشتر بدانید، برای چند دقیقه با ما همراه شوید. اگر اخبار مربوط به Call of Duty: Black Ops 4 را دنبال می کنید، حتما می دانید که بخش داستانی در این عنوان جایی ندارد.

احتمالا پس از ورود به دنیای هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops 4 حسابی غافلگیر شده اید. البته حق هم دارید. زیرا این اتفاق واقعا شوکه کننده است. اگرچه حذف بخش داستانی اتفاق عجیبی به نظر می رسد، اما بیایید در گوشی چند کلامی را منطقی صحبت کنیم. اگر نگاه واقع بینانه ای به سری بازی های کال آف دیوتی داشته باشید، حتما می پذیرید که بخش داستانی این بازی به بیراهه رفته بود.

معرفی شدن نقشه جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نام Summit
معرفی شدن نقشه جدید بازی Call of Duty Black Ops 4 PS4 با نام Summit

به همین دلیل حذف آن در Call of Duty: Black Ops 4 بهترین کاری بوده است که تیم سازنده می توانسته است انجام دهد.
اگر چه Call of Duty: Black Ops 4 فاقد بخش داستانی است، اما در این بازی محتوای مناسبی وجود دارد و بخش چند نفره به قدری جذاب و دوست داشتنی است که احتمالا نبود بخش داستانی اصلا به چشمتان نیاید. باید اعتراف کرد که حذف بخش داستانی به افزایش کیفیت در بخش های دیگر منجر شده است.

حالا کاملا مشخص است که تری آرک برای اینکه راه را برای اعتراض مخاطبان و منتقدان هموار کند، چقدر تلاش کرده است! این موضوع را می شود از توجه به شخصیت پردازی ها، دیالوگ نویسی ها، میان پرده ها و… به خوبی متوجه شد. مهم ترین نکته ای که در Call of Duty: Black Ops 4 به چشم می خورد، گان پلی فوق العاده بازی است.

این را می توانید در تمامی بخش ها به خوبی احساس کنید. خوشبختانه این ویژگی مثبت تنها به بخش چند نفره محدود نشده است و موجب شده است تا Call of Duty: Black Ops 4 در تمامی بخش ها گان پلی خیره کننده ای داشته باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =