معرفی چهار بازی جدید در PAX West توسط Tiny Build Games

PAX West

انتشارات ویژه و اختصاصی tiny build Games حضور و نقش خود را در جلسات آنلاین، سال میلادی افزایش داده است. این کمپانی گیم secret Neigh bor نه تنها در نشست خبری E3 که خیلی هم کوچک بود بلکه در دو سری از رویدا د های Hello switch نیز معرفی کرد. طبق اخبار جد یدی که از بازی به تازگی منتشر شده است این کمپانی طبق توییتی از اجرای نسشت خبری جدیدی در برنامه ی PAX West خبر داده است.

از ویژگی های این نشست خبری که آنلاین بودن آن است که در واقع در این نشست خبری به تمام کسانی که در این نشست آنلاین حضور دارند فیش های قرعه کشی در بین آن ها تقسیم خواهد شد همچنین جایزه ای ویژه ای را برای برندگان نشست و کنفرانس در نظر گرفته اند اما گذشته از این ها خبر مهم این است که معرفی و ارائه چهار گیم به روز و جدید به وسیله ی tinyBuild Games است که بر اساس این توییت بیان شده است.

PAX West
PAX West

محتوای توییت بیان کننده ی این مطالب بود : طی مراسمات PAX West د ر سال ۲۰۱۸ برگزار کننده ی یک نشست خبری هستیم که به همه کسانی که د ر این کنفرانس حضور دارند کارت ها ی بخت آزما یی یا همان قرعه کشی خواهیم داد و برای کسانی که در این قرعه کشی شانس می آورند و برنده می شوند جایز ه ی ویژه ا ی خواهیم داد. و در پایان به این نکته که به زودی ۴ بازی به روز را معرفی خواهیم کرد اطلاع رسانی کرد.

از آنجایی که این انتشارات در حال تهیه کردن گیم های جدید بزرگ و کوچک است احتمال این می رود که در این نشست به لیست قبلی خود گیم های دیگری را ملحق کند. با این وجود هم به طور دقیق معلوم نیست که قرار است گیم های دیگری را هم ارائه دهند یا فقط می خواهند این ۴ بازی را معرفی کنند اگر بازی های دیگری را معرفی کنند یکی از آنها Repture retects خواهد بود.

ولی باز هم احتمال این می رود که نام ها ی معرفی شده در این نشست به قسمت لاین آپ کمپانی اضافه شود. همچنین از ویژگی ها ی این نشست این است که مخاطبان در آن حضور دارند و به صورت زنده ارائه خواهد شد. شرکت Tiny Build در روید ا د Hellos witch برای دستگاه و و کنسول نینتند و سوئیچ ۳ بازی را ارائه کرد. پس از این که در سال ۲۰۱۱ شرکت Tiny Build گیم noTimeto را ارائه داد لقب بهترین ارائه دهنده ی گیم های مستقل را برای خود کسب کرد.

از جمله بازی هایی که در سابقه ی کاری خود را داراست، گیم speed Runners و party Havd است. همچنین گیم هایی چون Mr. shifty و گیم phantom را برای دستگاه نینتند و سوییچ ارائه کرد. همچنین طبق خبر های جدیدی که بدست امده است که رئیس شرکت Tiny Build اعلام کرده است که رویداد Helbs witch قرار است ۶ گیم را بر روی دستگاه سوییچ و نینتندو را در کانال های توییچ، فیس بوک و یوتوب اننتشار دهد.

با این حال باز هم مشخص نیست که چه گیم هایی قرار است در این رویدا د رو نمایی شود. پس باید تا هنگام اجرای رویداد انتظار بکیم اما طبق نظری که سایت دو ان شاکرز بیان کرد که احتما لا گیم Hello neigh bor بر روی دستگاه هیبریدی نینتند و سوییچ ارائه شود. اما احتمال این می رود که این ۶ گیم یا از گروه گیم های گسترش یافته گذشته |، از قبیل no Time to Explain یا جز گروه گیم های قوی پر قدرت و غنی باشند.

همچنین کمپانی تاینی بیلد گیمر پس از ارائه تیزر گیم Guts and Glory بیان کرد که بر روی دست گاه های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. از روی خدمات steam Eariy Access بیرون خواهد امد. البته باید به این نکته اشاره کرد که موضوع گیم cuts and Glory این گونه است که در واقع یک گیمی در غالب رغابت های خانوادگی و سر گرم کننده است. و روند بازی این گونه است که باید ماشین و موتور یا همان وسایل نقلیه خود راه را به اخر راه رسانده و در بین راه با چیز هایی که قصد کشتن شما را دارند مبارزه کنید.

کلیدواژه : Tiny Build Games
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 3 =