معرفی کاراکتر جدید بازی Mortal Kombat 11 با نام ستریان

معرفی شدن کاراکتر جدید بازی Mortal Kombat 11 PS4 با نام ستریان

بازی Mortal Kombat همیشه از آن دست بازی هایی می باشد که در مقایسه با بازی های هم رده خود حرف اول را می زند. بازی ای که با حالت خشن و مبارزاتی که میان کاراکترها برقرار می کند، به خوبی توانسته جای خود را در میان طرفداران علاقه مند به این بازی حفظ کند. چرا که تجربه آن باعث می شود که گیمر هیجان غیر قابل وصفی را درون خود احساس کند و از این رو تمایل دارد که در هر شرایطی که بدست می آورد، آن را تجربه کند.

از این رو هرگاه که خبر انتشار نسخه ای جدید از این بازی پخش می شود، همیشه عده زیادی هستند که مشتاقانه چشم به انتظار می مانند تا زمان انتشار جدید ترین نسخه بازی مورد علاقه شان که با آن خاطره های بسیاری دارند، برسد و ببینند که اینبار قرار است با چه شگفتی در این بازی مواجه شوند.
بر اساس آخرین اخباری که از استودیو ندررلم نزدیک به یک ماه قبل از انتشار سری جدید Mortal Kombat 11 منتشر شده بود، گفته شده بود که یک شخصیت جدید به نام ستریان به مجموعه Mortal Kombat 11 اضافه خواهد شد. از آن جایی که ستریان جدیدترین کاراکتری است که پس از معرفی کاراکتر گراس معرفی شده است، بنابراین اینگونه تصور می شود که شاهد قرار گیری این دو کاراکتر جدید در کنار یکدیگر باشیم.

معرفی شدن کاراکتر جدید بازی Mortal Kombat 11 PS4 با نام ستریان
معرفی شدن کاراکتر جدید بازی Mortal Kombat 11 PS4 با نام ستریان

در نتیجه گیمرها می توانند در سری جدید این بازیPlayStation 4، با کاراکتر ستریان همراه با مبارزان دیگر به نبرد هایی که با آن مواجه می شوند، بپردازند.اگر به طور خلاصه بخواهیم به معرفی شخصیت ستریان بپردازیم، باید اینگونه توضیح دهیم که ستریان در واقع یک الهه است که در درجات بالا قرار دارد و از بابت ارتباطش با زمین، دارای قدرت هایی شگفت انگیز است و همین موضوع باعث تمایز و محبوبیت ستریان نسبت به سایر مبارزان می شود.

طی تریلری که برای معرفی این کاراکتر از جانب سایت گیم اینفورمر منتشر شد، مشخص شد که ستریان بر روی عناصر تشکیل دهنده زمین، یعنی آب و آتش و باد و خاک کنترل دارد و از آنها در جهت کسب موفقیت و رسیدن به پیروزی استفاده می کند. همچنین در این تریلر مشخص می شود که ستریان در حملاتش از چه توانایی هایی برخوردار است. او در حملاتش می تواند با استفاده از پرتاب اجسام سنگین مثل تنه درخت و یخ و موارد مشابه آن، دشمنانش را از پا در بیاورد و به پیروزی دست یابد.

معرفی شدن کاراکتر جدید بازی Mortal Kombat 11 PS4 با نام ستریان
معرفی شدن کاراکتر جدید بازی Mortal Kombat 11 PS4 با نام ستریان

بنابراین می توان چنین تعریف کرد و در نظر گرفت که در واقع قدرت ستریان در گرو حملاتی است که به اجسام وابستگی دارند و در این زمینه بسیار به او کمک می کنند. همچنین از دیگر توانایی های ستریان به هنگام مبارزه، می توان استفاده از آتش را نیز نام برد که بهره گیری از این قابلیت نیز بسیار کارآمد در نظر گرفته می شود. همچنین در پایان تریلر ذکر شده، یکی از فتالیتی های ستریان به نمایش گذاشته شده تا مخاطب با دیدن آن به ذوق و هیجان بیشتری برسد.

فتالیتی منتشر شده از ستریان در این تریلر یکی از بیرحمانه ترین فتالیتی هایی است که خشونت زیادی را در بر گرفته و مخاطب به محض دیدن آن و یا تجربه آن از نزدیک، متوجه این موضوع می شود. ستریان طی این فتالیتی با آزاد کردن اشعه انرژی مانند خود، باعث می شود که حریفش تکه تکه شود و در نهایت از بین برود و پیروزی را از آن ستریان کند.

در ضمن شایان ذکر است که ستریان طی یکسری حرکات و تکنیک هایی که از آنها بهره مند است، می تواند به دشمن نزدیک شده و حرکت خود را از فاصله بسیار نزدیک بر روی دشمن پیاده کند که این موضوع باعث تاثیر گذاری بیشتر اعمال حرکت ستریان بر روی حریفش می شود. اما شخصیت ستریان به گونه ای طراحی شده که بنظر می رسد بیشتر مناسب اعمال حرکات و حملات از فاصله دور باشد.

پلتفرم ها Mortal Kombat 11

این بازی برای تمامی پلتفرم های پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و همینطور کامپیوتر در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ منتشر شده است. بنابراین شما با هر نوع پلتفرمی که در دست دارید، می توانید به تجربه این بازی بپردازید و از آن نهایت لذت را ببرید.

کلیدواژه : بازی Mortal Kombat 11 PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =