معرفی عنوان بازسازی شده بازی State of play PS4

معرفی عنوان بازسازی شده بازی State of play PS4

معرفی عنوان بازسازی شده بازی State of play PS4

برنامه state of play از سری رویداد های ویدیویی شرکت سونی است که با محوریت بازیهای ویدیویی کار میکند. شرکت سونی این برنامه را راه اندازی کرده است تا اخبار مربوط به بازیهای بازسازی شده و تازه ترینهای دنیای بازی را با همه جزئیاتشان از جمله تاریخ انتشار بازیهایی که قبلا معرفی کرده و اتفاقاتی که در این بازیها می افتد بیان کند.
مدت زمان اجرای برنامه state of play تنها ۱۰ دقیقه است ولی مخاطبین زیادی منتظر هستند تا ببینند که شرکت سونی این بار چه محصولاتی را معرفی میکند. برنامه state of play آنقدر در بین مخاطبین محبوبیت دارد که مجبور است بهترین گزینه و به بیان ساده تر بهترین بازی را برای معرفی انتخاب کند شرکت سونی این وعده را به مخاطبین داده بود که طی برنامه های بعدیstate of play به معرفی نسخه های بازسازی شده برای پلی استیشن ۴ بپردازد.

معرفی عنوان بازسازی شده بازی State of play PS4
معرفی عنوان بازسازی شده بازی State of play PS4

و این وعده یک نکته خیلی مهم داشت که در این قسمت از برنامه state of play خبری از معرفی و صحبت در مورد پلی استیشن ۵ نیست و مخاطبین باز هم باید منتظر قسمتهای بعدی برنامه state of play بمانند تا شاید در برنامه های آتی خبری از پلی استیشن ۵ شود. حالا که خیال مخاطبین از پلی استیشن ۵ راحت شده است بحث سر این موضوع است که شرکت سونی این بار میخواهد که نام چه بازی بازسازی شده ای را مطرح کند.
این در حالی است که این شرکت قصد دارد و به صراحت اعلام کرده است که در این قسمت از برنامه state of play، بیشتر در مورد بازی medieval برای پلی استیشن ۴ صحبت کند و آن را معرفی نماید و همچنین انتشار یک بازی جدید را هم مژده داده است که حدس اکثر مخاطبین به سمت بازی the last of us part 2 می رود.
ولی باز هم هستند کسانیکه میگویند که شرکت سونی علاوه بر این دو بازی میخواهد یک بازی بازسازی شده دیگر را که قبلا در مورد آن صحبت کرده بود و انتشار نیافت را باز معرفی نماید و خبر از انتشار آن دهد و همچنین علاوه بر تمام اینها شرکت سونی میخواهد که تریلرهایی از بازیهایی که در حال ساخت هستند و در آینده منتشر می شوند را هم در این قسمت بگنجاند. بی شک این قسمت از برنامهstate of play پر از خبرهای خوب و هیجان انگیز برای مخاطبین خود دارد.
یکی از این کسانیکه همچین ادعا و حدسی دارد فردی به نام Zhuge EX مدیر یکی از انجمنهای بزرگ بازی سازی است این فرد همیشه برای ادعاهای خود دلیل خوبی دارد و این ادعاها معمولا به حقیقت نزدیک هستند و درست از آب در می آیند. چیزی که الان برای همگان سوال شده است این است که شرکت سونی قصد دارد در مورد کدامیک از بازیهایی که قبلا آنها را معرفی کرده و به هر دلیلی دیگر از آنها خبری نشده صحبت کند.
البته چند بازی Playstation 4 هستند که می توان آنها را جزء لیست قرار داد مثلا بازیهای deep down, avengers, final fantasy7 و همچنین بازی third party که قبلا در این برنامه معرفی شده بود هم این شانس را دارد. که به اعتقاد Zhuge EX امکان معرفی بازی final fantasy 7 از همه بیشتر است و شواهد نشان می دهد که Zhuge EX بیشتر روی این بازی متمرکز شده است تا بقیه بازیها و علت این انتخاب شاید به این خاطر است که شرکت square enix کار بازی kingdom hearts 3 را تمام کرده است.

معرفی عنوان بازسازی شده بازی State of play PS4
معرفی عنوان بازسازی شده بازی State of play PS4

و شاید الان فرصتی مناسب باشد تا روی بازی final fantasy 7 کار کند و آن را به اتمام برساند. می توان گفت که در حال حاضر از این سه بازی (deep down, avengers, final fantasy7) یکی از آنها این شانس را دارند که توسط شرکت سونی و در برنامه state of play معرفی شود. البته این را هم باید در نظر داشته باشیم که یک گزینه دیگری هم می تواند در این برنامه معرفی شود و تریلرهایی از این بازی در برنامه state of play به نمایش گذاشته شود.
و همچنین درباره جزئیات و تاریخ انتشار آن صحبت شود، بازی death stranding ساخته هیدئو کوجیما است که قرار است یکی از بهترین و شاهکارترینهای بازیهای ویدیویی باشد. حدس دیگری که برخی از افراد میزنند این است که یکی دیگر از گزینه ها میتواند بازی wild است ولی شانس این گزینه برای معرفی شدن خیلی کم است با این حال یک حدس است و نمی شود آن را در نظر نگرفت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =