معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold

معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold

معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold

معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold

با اینکه هنوز هم بسیاری از مردم ، شرکت سونی را تنها شرکتی برای تولید کنسول های بازی و کنترلرهای مخصوص همان کنسول ها در ذهن دارند و تصور می کنند، اما شرکت سونی فعالیت هایی کمی فراتر از تنها ساخت کنسول های بازی دارد. به عنوان مثال ، محصول جدیدی که سونی به تازگی از آن رونمایی کرده است.
یک کنسول یا کنترلر جدید نمی باشد؛ بلکه این محصول به عنوان یک هدست جدید که قرار است یکی از لوازم جانبی کنسول های بازی همین شرکت شمرده شود، معرفی شده است.
این شرکت پر طرفدار ، به تازگی از مدل جدید هدست هایش با نام تجاری گلد پلی استیشن رونمایی کرده است.
از آنجایی که به نظر می رسد این شرکت علاقه ی شدیدی به تامین محصولات جانبی کنسول هایش دارد و یا اگر خودش لوازم جانبی کنسول هایش را فراهم کند احساس بهتر و امنیت بیشتری دارد ، لذا از این رو این هدست جدید سونی هم، پایه و ارزان قیمت برای کنسول های خانگی این شرکت محبوب تعبیه شده اند، که توسط تولید کنندگان شرکت سونی به تازگی طراحی، رونمایی و معرفی شده است.

معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold
معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold

اگرچه این هدست جدید از نطر بسیاری با ظاهری بسیار شبیه به هدست های پلاتینیوم پلی استیشن که ساخت همین شرکت پر مخاطب هستند رونمایی شده است، اما از نامش می ‌توان به آسانی این را دریافت که این هدست جدید در میان آن دسته هدست های گران قیمت ( پلاتینیوم پلی استیشن ) جایی برای قرار گرفتن ندارد.
شرکت سونی که به راحتی مخاطب هایش بسیار توجه می کند و تمام تلاشش از طراحی راحت لوازم جانبی کنسول های بازیش شمال این هدف می شود که گیمر بتواند تمام تمرکز خود را بر روی بازی بگذارد و چیزی در اطراف حواسش را پرت یا او را ناراحت نکند، از طراحانش خواسته تا طراحی دوباره ای برای بالش های هدست جدیدش که روی گوش قرار می گیرند تعیین کنند.
این بالش ها با این طراحی دوباره و ارتقا یافته راحت تر قابل استفاده هستند. هم چون مدل های قبلی این هدست قابلیت صدای مجازی هفت و یک دهم کاناله و هم چنین میکروفونی که قابلیت حذف نویز اطراف را دارا است، داخل مشخصات این هدست قابلیت گنجانده شدن را دارد. طبق مطالب اعلام شده توسط سونی و خبرگزاری ها پس از رونمایی این هدست جدید سونی تغییری در سخت افزار یا نرم افزار این محصول جدید و به تازگی ارائه شده اش ایجاد نکرده است.
شاید رضایت بیش از حد به کاربران یکی از این مدل هدست های سونی استفاده می کردند یکی از دلایل ناتوانی در دیدن تغییر در موارد اصلی و داخلی این هدست است. بسیاری می گویند سونی هنوز طراحی بهتری برای این هدست های ارزان قیمت در دست ندارد.

به نظر می رسد شرکت سونی در این مدل جدید طرح طراحی های مدل های قبلی را ارتقا داده و مدلی جدید را به بازار عرضه کرده است. از جمله این ارتقاء ها و تغییرات می توان به سبک تر و کوچکتر شدن باند روی سر این مدل اشاره کرد که همین امر باعث می‌شود، کسی که از این هدست استفاده میکند، بتواند مدت زمان بیشتری از این هدست استفاده کند.
این هدست نیمه پرطرفدار، همچنان مانند هدست های قبلی نیو گلد از تکنولوژی بی سیم استفاده و پیروی میکنند. این بی سیم بودن، هدست را مجاب میکند تا با استفاده ارز یک دانگل یو اس بی قابلیت اتصال به Playstation 4 ساخت شرکت سونی را داشته باشد. با این که این هدست تقریباً تنها به منظور استفاده بر روی کنسول های پلی استیشن ۴ ساخته شده است، اما از قابلیت اجرا بر روی هر دستگاهی که از سوت کیس سه و نیم میلیمتری پشتیبانی کند برخوردار است.

معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold
معرفی هدست بی سیم سری جدید PlayStation Gold

یکی از این دستگاه ها کنسول نینتندو سوییچ می باشد، که این هدیت شرکت تازه معرفی شده ی شرکت سونی، می‌تواند به خوبی برای این کنسول هم فعالیت کند.با اینکه تغییراتی هر چند کوچکی هم در این هدست جدید از طرف شرکت سونی و تولید کنندگانش مشاهده می کنیم، اما این هدست جدید هم قرار است با همان قیمت مدل های قبل یعنی ۱۰۰ دلار وارد بازار بشود.
با اینکه این هدست ها با تغییرات کوچکی باعث راحت‌ تر مورد استفاده قرار گرفتن می شوند، اما با توجه به نظر مخاطبان اکثریت خرید این هدست های جدید و دور انداختن هدست های قدیمی شان را که اکنون استفاده می کنند؛ کاملاً ضرر مالی و اسراف می دانند.
تنهای عده ای که با هدست های ارزان قیمت قبلی با مشکل رو به رو شده بودند اعلام کردند که می خواهند برای راحتی بیشتر هم که شده این هدست های جدید را امتحان کنند. البته بسیاری هم چنان منتظر آن هستند که سونی مدلی جدیدتر برای هدست های کنسول پلی اسیشن ۴ در بازار ارائه کند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =