جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios قسمت دوم

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios قسمت دوم

شخصیت های کارتونی ترسناک شده اند. ماشین جوهر این شخصیت ها را زنده کرده اما شکل اصلی آنها را از بین برده است. بندی به یک دیو جوهری تبدیل شده که وقتی بخواهید از نواحی مختلف عبور کنید، شما را خفت می کند. وقتی که صدای قدم ها و تنفس او را می شنوید، بهتر است قائم شوید. حل راز و رمزهای بازی نیز یک تجربه ی دلهره آور است. اینکه بتوان با عناصری محدود چنین کار بزرگی انجام داد.
یک اصل در ژانر ترس و بقا محسوب شده و نشان می دهد که بازی پلی استیشن ۴ چیزی فراتر از یک بازی کودکانه است.همینطور که در استودیوی متروکه قدم می زنیم، با برداشتن نوارهایی که جزئیات بیشتری در اختیار ما قرار می دهند می توانیم به گذشته ی استودیو پی ببریم. می فهمیم که جویی دروو، بنیانگذار استودیو، برای رسیدن به قله ی نمودار کارهای عجیب و غریبی انجام داده است.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios

رفتار عجیب و غریب او مانند یک انگل عمل کرده و در تمام اطرافیانش رسوخ کرده است. این اطلاعات نه تنها راز و رمزهای قدیمی را برملا می کنند، بلکه همچنین نکاتی را برای رد کردن مراحل در اختیار شما قرار می دهند. گوش دادن به این نوارها برای رسیدن به اطلاعات کار مفیدی است. برخی از نوارهای صوتی پشت معماهایی پنهان شده اند که در مراحل مختلف وجود دارند.
معماها باعث به حرکت افتادن داستان شده و کاملا جذاب هستند اما در برخی مراحل به شدت چالش برانگیز می شوند. همچنین در این بازی چیزهایی برای جمع آوری قرار داده شده اند اما برای پیدا کردن آنها باید چشمانی تیزبین داشته باشید. این کار باعث می شود که کاربر به جستجو در محیط وادار گردد.

در همین حال که دویدن و پنهان شدن نکاتی اساسی در بازی هستند، مبارزاتی نه چندان سخت در بازی گنجانده شده که در آنها می توان از سلاح های مختلف، از تبر گرفته تا لوله، استفاده کرد. برداشتن تبر باعث می شود که به سایر نقاط پنهان بازی که با تخته های چوبی پوشیده شده اند دسترسی داشته باشیم. جریان مبارزات در این بازی بسیار کند است. حتی می توانید از دست غول های کوچکتر به راحتی فرار کنید.
نقطه ی مشخصی برای ضربه زدن به دشمنان وجود ندارد و خیلی اتفاق می افتاد که ضرباتم مثمر ثمر واقع نمی شدند. این امر باعث می شود که دشمنان فرصت پیدا کنند تا به شما ضربه بزنند و یا حتی شما را بکشند. یک راه برای فرار از حملات پرش به یک طرف و اجتناب از ضربه است، اما این تاکتیک به ندرت جواب می دهد و راه ساده تر این است که بجای جاخالی دادن به دشمن ضربه بزنید. این شیوه باعث می شود که مبارزات جذابیت خود را از دست بدهند.
بیشتر بازی هایی که در سبک ترس و بقا هستند از عنصر مبارزه چشم پوشی کرده و وقت خود را بیشتر روی جنبه ی بقا در بازی صرف می کنند. اگر بازی Playstation 4 تاکید بیشتری روی دویدن و پنهان شدن داشت، بهتر بود. مبارزات در این بازی نپخته اند و به یک خصوصیت غیر ضروری تبدیل می شوند که بجای بهبود بازی، آن را کسل کننده کرده است.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios

با وجود مشکلات در زمینه گیم پلی، بازی Bendy and the Ink Machine یک بازی جذاب و خلاقانه در سبک ترس و بقاست. طراحی گرافیکی فوق العاده و جو پر تنش آن زمینه را برای ترس و دلهره فراهم می آورد. داستان جذاب بازی باعث می شود که کاربران همینطور بازی کنند تا بفهمند که در مراحل بعد چه اتفاقی قرار است بیفتد. این بازی سرگرم کننده است و با فرمول “هرچه کمتر، بهتر” ترس را به شما القا می کند.
معماهای منحصر بفرد و آیتم های جمع کردنی در بازی شما را به جستجو و مکاشفه و ادامه ی بازی جهت کشف راز و رمزهای آن ترغیب می کند. این بازی در سبک بازی های ترسناک نامتعارف است، اما از دو ژانر مخالف استفاده کرده که برای ایجاد یک بازی شگفت انگیز یکدیگر را تکمیل کرده اند.
استفاده از شخصیت های کارتونی در جوی وحشتناک باعث شده است که شخصیت های انیمیشنی با ایده آل های ترسناک یک دانشمند دیوانه ترکیب شوند. همینطور که به بازی کردن ادامه می دهیم، حقایقی غم انگیز از گذشته ی تیم انیمیشن سازی را پیدا می کنیم که باعث شده است این افراد بی گناه به این سرنوشت پست گرفتار شوند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =