جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios قسمت اول

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios قسمت اول

در این اثر کارتونی که قلب و ذهن تمام مردم جهان را تسخیر کرده ، یک راز تاریک نهفته است. نه، این توصیف مربوط به یکی از آثار شرکت دیزنی نیست، بلکه به بازی Bendy and the Ink Machine با سبک ترس و بقا اشاره دارد که شرکت theMeatly و Joey Drew Studios ساخته شده است. این بازی ماجراجویی ترسناک ما را به درون یک داستان تاریک پیرامون یک استودیوی انیمیشن سازی متروک می برد که در دوران طلایی انیمیشن سازی فعال بوده است.
این بازی سال گذشته در اصل برای کنسول PC عرضه شد و با محتوای اضافی برای نینتندو سوییچ، PS4 و XBOX نیز تولید شد. این بازی چهره ای نامتعارف داشته و دو ژانر کاملا مخالف را با یکدیگر ترکیب می کند : کارتون و ترس، تا یک اثر وحشتناک تولید کند. این بازی در سبک ترس و بقاست و اکثر آن شامل دویدن و پنهان شدن از دشمنان و مبارزات معمولی است.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios

داستان و اتمسفر موجه بازی باعث می شود که کاربران وقت خود را تمام صرف کشف راز و رمز بازی کنند. نقاط ضعف گیم پلی کمی عنوان بازی را خدشه دار می کنند، اما باز هم بازی از عهده ی کار بر می آید.ما در شخصیت هنری استین ایفای نقش می کنیم. وی یکی از انیماتورهای سابق این استودیو است که در ساخت شخصیت بندی نیز حضور داشته است. گرافیک این بازی که به شدت تحت تاثیر دوران Steamboat Willie است باعث می شود که بازی شخصیت پیدا کند.
حتی بندی و گروهش نیز با انیمیشن قدیمی خود آشنا به نظر می رسند. جویی که یک دوست قدیمی است هنری را به استودیو دعوت می کند اما هنری به یک استودیوی متروک می رسد و پس از اندکی بررسی با چیزهای وحشتناکی مواجه می شود. یک ماشین جوهر بزرگ که غول های استودیو را تولید می کند. نکته ای که داستان را وحشتناک تر می کند این است که به نظر می رسد جویی شخصیت های کارتونی را کالبدشکافی کرده است.
ما به هنری کمک می کنیم تا پمپ ها را برای ماشین جوهر روشن کند و همانجاست که جهنم شروع می شود. غول های جوهری شما را تعقیب می کنند و هرگونه تلاش برای ترک استودیو ختم به طبقاتی می شود که در حال فروریختن هستند و می خواهند هنری را ببلعند. فصل یک بازی تمام می شود و ما برای بررسی راز و رمزهای بازی مجددا از خواب بیدار می شویم.

شخصیت بندی ستاره ی کارتونی اصلی بازی است.
در سراسر بازی بندی بقیه را اذیت می کند اما در آخر تقاص کارهای بدش را پس می دهد. همچنین بندی به عنوان دشمن اصلی با نام دیو جوهری یا بندی جانور در بازی ظاهر می شود و در تمام بازی پی اس ۴ به دنبال هنری است. در فصل ۵ متوجه می شوید که بندی جوهری یک مخلوق بی روح و تجربی بوده که توسط ماشین جوهری برای ساخت کاراکترهای کارتونی واقعی تولید شده است.

شخصیت دیگر بازی بوریس است که دوست گرسنه ی بندی بوده و شباهت های زیادی به شخصیت Goofy دیزنی دارد. او در بازی در چندین شخصیت ظاهر می شود. در فصل ۲، بازیگر با نسخه ی خوش اخلاق بوریس مواجه می شود که هنری را در سراسر فصل ۳ همراهی می کند. چندین نسخه از بوریس در فصل های اول و سوم یافت می شوند که مرده اند. او در فصل چهار به بوریس وحشی تبدیل می شود تا هنری را بکشد.

جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios
جزئیات انتشار بازی Bendy and the Ink Machine PS4 کمپانی Joey Drew Studios

نسخه ی دیگری از بوریس تام یا توماس نام داشته که در انتهای فصل ۴ وارد شده و هنری و آلیسون را تا فرار از استودیو همراهی می کند.همچنین باید به شخصیت جویندگان اشاره کرد که کارگرانی فاسد بوده و دشمنان شما هستند. آنها به عنوان موجوداتی جوهری و شبه انسان در بازی حضور یافته که در چاله های پر از جوهر پنهان شده اند.
در این بازی یک محیط عالی برای جستجو و مکاشفه ایجاد شده است. تاکتیک بازی این است که اوایل بازی شما کمتر بترسید و بی صبرانه بازی را ادامه دهید. مثلا در اوایل بازی از مقواهای نازک با تصویر بندی و یا صداهای عجیب و غریب استفاده شده است. به محض اینکه ما به درون داستان وارد می شویم تا با ترس های بیشتری مواجه گردیم، می فهمیم که بندی مثل قبل یک شخصیت کارتونی دوست داشتنی نیست.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =