معرفی و بررسی ۱۰ بازی برتر PSVR

10 بازی برتر PSVR

بازی های پلی استیشن VR که سریعا در حال رشد و منتشر شدن هستند و اکنون، بیشتر از همیشه لازم است که آن ها را امتحان کنید. چرا که به گفته شرکت سونی نسل حاضر پلی استیشن VR، با پلی استیشن ۵ هم خوانی دارد و همچنین به ورژن های قدیمی تر نیز متصل خواهد شد. ۱۰ بازی برتر PSVR را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد.

10 بازی برتر PSVR
بازی Astro Bot Rescue Mission

بازی های پلی استیشن VR که سریعا در حال رشد و منتشر شدن هستند و اکنون، بیشتر از همیشه لازم است که آن ها را امتحان کنید. چرا که به گفته شرکت سونی نسل حاضر پلی استیشن VR، با پلی استیشن ۵ هم خوانی دارد و همچنین به ورژن های قدیمی تر نیز متصل خواهد شد. بنابراین با خیال راحت می توانید آن را امتحان کنید و ترسی برای هدر رفتن پولتان نداشته باشید.
در حال حاضر لیستی از محبوب ترین و بهترین بازی های پلی استیشن VR معرفی خواهیم کرد که شما دیگر نیازی به صحیح و خطا نداشته و پس از مطالعه این مقاله بر حسب سلیقه خود، بازی مورد علاقه تان را انتخاب و خریداری کنید.

لیستی از ۱۰ بازی برتر PSVR

۱- بازی pixel Ripped 1989

ژانر بازی: بازی داخل بازی، پلتفرم رترو/ کنترلر: Dual shock 4
داستان بازی راجع به کودکی است که به شدت به کنسول بازی خود اعتیاد دارد و لحظه‌ای نمی تواند از بازی کردن دست بکشد. شما بایستی هم در دنیای کودک و هم در دنیای بازی او، بازی کنید. مثلا در کلاس با پرتاب گلوله های کاغذ، حواس معلم را پرت کنید و گاهی بازی Duck Hunt کودک را انجام دهید. بازی کوتاه است و در طول چند ساعت به پایان می رسد.

۲- بازی Superhot VR

ژانر بازی: معمایی، تیر اندازی/ کنترلر بازی: دو کنترلر move
اگر تجربه بازی Superhot را داشته باشید، در مورد بازی کردن با آن در کنسول VR مشکلی نخواهید داشت. این بازی که سبکی معمایی دارد، به غیر از موقع حرکت، زمان ثابت می ماند. که این قابلیت به شما کمک می کند تا بتوانید راهی برای نجات خود از اتاقی که مملوء از دشمنان سرخ رنگ که در حال حمله و شلیک به شما با سلاح های مختلف هستند پیدا کنید.

۳- بازی Resident Evil 7

ژانر بازی: ترسناک، اکشن/ کنترلر بازی: Dual Shock 4
این بازی که یکی از بازی های موفق رایانه ای به شمار می رود، از اولین بازی هایی است که بخشی اختصاصی را برای VR قرار داد و یکی از بهترین تجربه هایی است که می توانید با پلی استیشن VR آن را حس کنید. ویژگی مثبت بازی این است که خود شما وارد دنیای بازی شده اید و حس ترس را با تمام وجود درک می کنید. موجودات ترسناک روبه رو خواهید شد و با آن ها مقابله می کنید.

۴- بازی Accounting Plus

ژانر بازی: کمدی، ماجراجویی/ کنترلر بازی: یک یا دو PlayStation Move
کمدی پوچ گرا! تنها سبکی است که می توانیم برای این بازی انتخاب کنیم زیرا بازی خط داستانی خاصی نداشته و فقط با برداشتن و جابجائی یک سری اشیاء، یک سری اتفاق خاص می افتد. افکت های صوتی و دوبلاژ خنده دار بازی که مربوط به جاستین رویلندر می باشد؛ بازی را با مزه کرده است. بازی معمایی است و باید برای پیش رفتن ابتدا کمی فکر کنید.

10 بازی برتر PSVR
۱۰ بازی برتر PSVR: بازی Falcon Age

۵- بازی Falcon Age

ژانر بازی: کودکانه، آشنایی با پرندگان/ کنترلر بازی: Dual Shock 4 و یا PlayStation move
بازی Falcon Age در ارتباط با ایستادگی در برابر ظلم از طریق هوش، فکر کردن و کنترل پرنده کوچکی است. این بازی بدون استفاده از هدست VR هم قابل اجرا است. شما در این بازی باید با کمک پرنده خود به جنگ با ربات های غارتگری بروید که به دهکده ها حمله کرده اند. پرنده شما می تواند دشمن هایش را گمراه کرده و سپس با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارد آن ها را از پای در بیاورد.

۶- بازی Moss

ژانر بازی: ماجراجویی، اکشن/ کنترلر بازی: Dual shock 4
داستان بازی در مورد یک موش کوچک بامزه به نام Moss است که با شجاعت به جنگ دشمنان می رود. شخصیت قهرمان بازی یعنی Moss، با الهام از شخصیت های میازاکی طراحی شده است. کنترل موش در دست شماست. راه بروید، بدویید، بپرید و بجنگید.

۷- بازی Fire wall Zero Hour

ژانر بازی: اکشن، تیر اندازی چند نفره، آنلاین/ کنترلر بازی: Dual Shock 4
این بازی را می توانیم بهترین بازی اکشن چند نفره آنلاین برای کنسول پلی استیشن VR بدانیم. این بازی شبیه به بازی Rainbow six Siege می باشد. اگر از طرفدار های بازی های اکشن تیر اندازی هستید، با یک دسته PSVR Aim طعم در دست گرفتن یک سلاح واقعی را خواهید چشید. هرچند که با دوال شاک نیز بازی را می توانید انجام دهید.

۸- بازی Tetris Effect

ژانر بازی: تتریس/ کنترلر بازی: Dual Shock 4
بازی سبک و سیاقی تکراری دارد. توصیف نحوه بازی ساده نیست و اگر بخواهیم توصیفش کنیم باید بگوییم یک موسیقی قابل بازی می باشد. این بازی بدون VR نیز قابل اجرا است.

۹- بازی Beat Saber

ژانر بازی: الکترو  اسلشر/ کنترلر: Move
دو شمشیر آب و قرمز در دستان شما است که باید مکعب های هم رنگشان را بشکنید. هم چنین بعلت جنب و جوش بسیار ورش هم می کنید.

۱۰- بازی Astro Bot Rescue Mission

ژانر بازی: پلتفرمر سه بعدی/ کنترلر Dualshock 4
این بازی را نمی توانیم جزو بهترین بازی های PSVR بدانیم. اما با کمی ارفاق می توان آن را جزء بهترین بازی های ۲۰۱۸ دانست. باید فکر کنید و رمز و اسرار بازی را کشف کنید. باید دوستان ربات خود را نجات دهید .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =