معرفی و توضیح بازی Achilles Davenport و بررسی ویژگی های آن

بازی Achilles Davenport

بازی Achilles Davenport یکی از Assassin های قدیمی است که وظیفه ی او آموزش Connor با روش های Creed می باشد. در بازی Achilles مخالف آموزش Connor می باشد. 

بازی Achilles Davenport
بازی Achilles Davenport

در این بازی در همان ابتدای کار به او می گوید که راهی که در آن پا گذاشته است برابر مرگش می باشد. به هر حال، پس از گذشت دو روز، نظر او تغییر کرد و تصمیم گرفت که Connor را چندین سال آموزش دهد و او را از لحاظ فیزیکی و ذهنی یک Assassin کامل نماید. به دلیل این که نام واقعی Connor سخت بود، او این نام را برایش انتخاب می کند و در نهایت نیز Hidden Blade و لباس سفیدی Assassin ها را به او می دهد.

در طول بازی او به دلیلی ناشناس می میرد، شاید در اثر کهولت سن باشد اما هیچ چیزی مشخص نیست، آخرین باری که در بازی دیده می شود زمانی است که Connor در کنار قبر او است و در آنجا سه قبر در کنار هم هستند که به نظر می رسد قبر زن و فرزندش نیز آنجا باشد.

ویژگی های شخصیتی: او مردی به ظاهر خشمگین می باشد، اما بعداً نشان می دهد که مردی صبور است و Connor را آموزش می دهد. او از فضای آرام جنگل بیش از شهر شلوغ بوستون خوشش می آید و بیشتر مواقع در آنجا سر می کند. آن چه در تمرینات نشان می دهد این است که برخی از آن ها را که تحت تاثیر نجات Connor قرار دارند، حفظ کرده است.

Admiral De Grasse در بازی Achilles Davenport

دریاسالار (عالی ترین افسر نیروی دریایی) فرانسوی François Joseph Paul de Grasse، بیشتر به خاطر نقشش در رهبری نیروهای فرانسوی در نبرد Chesapeake، نبردی که به طور مستقیم به فروپاشی نیروهای بریتانیایی در محاصره ی Yorktown انجامید و در نهایت منجر به تسلیم شدن و پیروزی آمریکایی ها در جنگ انقلابی شد، معروف می باشد.

دریاسالار De Grasse در پایان بازی جایی که Connor Kenway می خواهد در نبرد دریایی قلعه ی Charles Lee را شکست دهد، به میدان می آید. در ابتدا او مخالف کمک کردن به Connor به خاطر تردیدی که نسبت به مهارت های Connor و Aquila دارد، می باشد. اما زمانی که می بیند Connor کشتی Man O War را تحت تسلط خود در می آورد، متقاعد می شود و به او کمک می کند هرچند او معتقد است که طرح های Assassin ها، دیوانه وار می باشد.

Amanda Bailey در بازی Achilles Davenport

مهمانخانه دار میخانه ی Martha می باشد که تنها زمانی در بازی نشان داده می شود که Robert Faulkner در مهمانخانه است و تا افرادی را برای کشتی استخدام نماید. در پایگاه داده ی Animus مشخص می شود که هر دوی آن ها دارای یک سابقه می باشند، اغلب اوقات تا زمانی که Robert تصمیم می گیرد به Assassin ها بپیوندد، نامه ها را تبادل می کرد.

Benjamin Franklin در بازی Achilles Davenport

او یکی از شخصیت های Assassin’s Creed III می باشد. او یک مخترع، نویسنده و سیاستمدار است که نقش مهمی در AC3 ایفا می کند و البته او عفت عمومی نیز نداشت. اولین بار زمانی که  از Haytham می خواهد که مجموعه ی Almanac گم شده ی او را پیدا کند، در بازی دیده می شود. دومین بار نیز خیلی کوتاه در طول امضای اعلام استقلال، دیده می شود. یوبی سافت تائید کرده است که همان طور که لئوناردو داوینچی در بازی قبلی AC برای Ezio کاری نکرد در این بازی هم Franklin کاری برای Connor انجام نمی دهد.

اگر به زمانی که Haytham برای آخرین بار به مرحله ی خاطرات این پیرمرد دمدمی رفت، بازگردید، برخی از اطلاعاتی که راجع به شما دارد را افشا خواهد کرد. اگر دوست ندارید که در آنجا بمانید و به سخنان بی ربط او گوش دهید، یوبی سافت این مکالمات را به سه یا چهار بخش مجزا برایتان تقسیم کرده است. موضوع اراجیف او عمدتاً مزایای همبستری با زنان مسن تر می باشد.

از لحاظ تاریخی Ben Franklin یکی از نویسندگان معروف و متفکر زمان خود بوده است. او در یک روزنامه بسیار محبوب می نوشت. برای نوشتن Almanac هایش معروفیت خاصی داشت، همچنین یکی از نویسندگان Declaration of Independence (اعلامیه ی استقلال) بود. به عنوان یک متفکر او بود که کشف کرد رعد و برق نوعی از الکتریسیته است و این کار را با قرار دادن یک کلید فلزی در کایت و پرواز دادن آن در آسمان زمانی که رعد و برق اتفاق می افتد، اثبات کرد. در واقع تئوری خود را اثبات کرد.

Charles Lee در بازی Achilles Davenport

یکی از شخصیت های مورد تائید Assassin’s Creed III می باشد. او پسر John و Isabella Lee می باشد. اولین بار به عنوان دست راست Haytham Kenway به محض رسیدن به آمریکا شناخته شد. در سه مرحله ی ابتدایی بازی او اطلاعات را راجع به ماموریت های در جریان و نبردهایی که در کنار آن اتفاق می افتاد به Haytham می داد. در اصل او تحت فرماندهی Edward Braddock بود، اما اجازه داشت که با Haytham نیز تا انتهای مرحله ی ۳  که مجبور به جدایی از Braddock شد، همکاری کند. اما Haytham از او استفاده می کند و به عنوان نیروی داخلی برای قتل Braddock او را به کار می گمارد، سپس او توسط Haytham به Templar ها معرفی شد. او هدف اصلی خشم Connor می باشد به خاطر مکالماتی که آن ها با هم داشتند. به همین دلیل او طی حمله ای که به روستای Connor داشتند زندگی Connor را نجات داد. در نتیجه ی این حمله مادر Connor در گذشت و Connor مصمم شد که انتقامش را از Charles بگیرد. هم Lee و هم Washington با وجود اینکه Templar  ها هم سعی دارند همان کارهایی را انجام دهند که Washington انجام می دهد، هیچ توافقی با هم ندارند و اغلب نیز شکست می خورند.

او فکر می کند که ساختار Templar ها در آینده بر طبق نظر Haytham خواهد بود و حتی این که Haytham او را به جایی ناشناس بفرستد نیز با ارزش می باشد. وقتی که Connor در حال تلاش برای رسیدن به قلعه ی George است تا او را بکشد ، زندگی با ارزش Haytham به پایان می رسد. زمانی که بار دیگر Connor او را می یابد، قول می دهد که هر چیزی که به خاطر Haytham به آن علاقه داشته است را از بین ببرد و فقط رابطه ی عاطفی شدیدی که مابین شان بود که مانند رابطه ی پدر و پسری بود را حفظ نماید. سپس چندین نفر را برای مبارزه با Connor اعزام می کند و در حالی که او را خسته می کنند ، از آن جا فرار می کند. هنگامی که Connor از چنگ آن ها فرار می کند ، کسی که او را تعقیب می کرده می شناسد که همان Charles بوده است. این تعقیب تا بندر بوستون ادامه پیدا می کند تا این که بلاخره Connor او را در بالای کشتی غول پیکر به چنگ می آورد. پس از این که از یکی از قسمت های کف کشتی که سست بود سقوط می کند ، برای چندین لحظه ی کوتاه همه چیز در هم می شکندو پس از مکالمه ای کوتاه درباره ی این که چرا Connor مصمم به کارش است حتی اگر Templar ها در هر جایی از زمین بیرون بیابند و به او حمله کنند، Connor گلوله ای به سینه ی Charles شلیک می کند ولی اجازه می دهد که Charles به کشتی خودش برسد و از رودخانه ی Charles عبور کند.

پس از آخرین هشیاری، Connor به دنبال Charles در باری در Frontier می رود و پس از اندکی صحبت و نوشیدن یک نوشیدنی او را به نزدیک خود آورده و خنجرش را به قلب او فرو می کند ، این بار برای همیشه موفق به کشتن Charles می شود.

ویژگی های شخصیتی: Charles بسیار تهاجمی و ستیزه جو است و اغلب از زور برای رسیدن به خواسته هایش استفاده می کند. او در باطن فردی شفیق اما خودخواه می باشد. هنگامی که با کسی مواجه می شود که می تواند به او آسیب برساند ، بی شک این کار را انجام می دهد و سعی در پنهان کردن ذات ضعیف النفس خود دارد.

بررسی ویژگی های بازی Achilles Davenport

Clipper Wilkinson در بازی Achilles Davenport

او تیراندازی مرگبار در طول انقلاب آمریکا بود و کسی که در منطقه ی بوستون جنوبی Connor Kenway جهت آزادسازی با او تماس می گیرد، می باشد. سابقه ی او ناشناخته است ، اما به دلیل مخالفت با کدهای سخت و قوانین بریتانیا در منطقه ی خودش به خوبی معروف می باشد.

زمانی که بریتانیا شروع به به کارگیری اجباری اعضا برای ارتش استعماری خود کرد ، Clipper از Connor کمک خواست. او سه نفر از  کارکنان Templar ها را کشت و به دو نفر اجازه داد تا به قلمرو Templar ها بروند و آن جا را از کنترل آن ها خارج کنند. پس از آن Wilkinson تفنگ فتیله ای که خودش استفاده می کرد را برای Assassin ها پیشنهاد داد.

Assassin States در بازی Achilles Davenport

در نبردهای باز ، او از یک شمشیر به عنوان سلاح اولیه و تپانچه ی Flintlock به عنوان سلاح ثانویه استفاده می کرد. کارآیی او بیشتر از فاصله های دور بود.

توانایی خاص او در میان Assassin ها “Marksman” می باشدکه به Connor اجازه می دهد از او این کارمندش برای متحد کردن تیراندازان به جای اصولی اتحاد مبارزه استفاده کنند . با این ویژگی آن ها می توانند هدف های مشخص شده را از فاصله ی دور با تپانچه و یا Flintlock هدف قرار دهند.

Ratohnhake:ton 

 او  یکی از نیاکانی است که در بازی Assassin’ Creed III به جمع شخصیت ها می پیوندد تلفظ صحیح نام او به این صورت می باشد (را دون ها نای دون Ra-doon-ha-kay-doon)، نام مستعار او Connor می باشد. او یکی از نیاکان دو رگه می باشد ، مادرش Kaniehti:io یک آمریکایی بومی و پدرش انگلیسی است  و از Templar ها و نامش Haytham Kenway می باشد.

او در کودکی مادرش را طی حمله ی گروهی از Templar ها و سوزاندن دهکده شان توسط Charles Lee از دست می دهد. او قسم می خورد که از کسی که مسئول این کار بوده است ، انتقام بگیرد.

Spoilers در بازی Achilles Davenport

او از زمانی برای پیوستن به Assassin  ها انگیزه گرفت که که ارواح توسط سیبی با او صحبت کردند و به او گفتند که به جستجوی نشان Assassin ها بپردازد. وقتی که او بزرگتر شد ، متوجه شد که زنی این علائم را برای او می فرستاده است و لازم نیست کاری برای متقاعد کردن او انجام دهد. سپس Connor دهکده اش را در نوجوانی ترک کرد و عزم خود را برای یافتن (Achilles Davenport) جزم کرد ، مردی که هرگز او را ندیده بود و به پیشنهاد آن زن در روستایش این کار را انجام می دهد. هر چند او شرایط لازم را داراست ، اما Achilles Davenport می پذیرد که او را به عنوان یک Assassin تربیت کرده و در نهایت او را به آن سازمان معرفی نماید.

نام Connor را Achilles برای او انتخاب می کند. هنگامی که قبر زن و پسر Achilles را مشاهده می کنید ، متوجه می شوید که نام پسر Achilles هم Connor بوده است. در واقع او دومین پسر Achilles می باشد.

او در بسیاری از جریانات بحرانی در طول انقلاب آمریکا حضور داشته است و توافق با نیروهای Patriot را به این دلیل انتخاب می کند که اهداف آن ها برای آزادی و سرنگونی استبداد درست است و دقیقاً مشابه اهداف او است. او در طول جنگ ثابت می کند که سرباز و رهبری عالی است و نقش مهمی در پیروزی Patriot ها داشت. با این حال جنگ هدف ثانویه ی Connor بود و هدف اصلی او انتقام مرگ مادرش و تخریب قدرت Templar ها در مستعمرات شان می باشد که در نهایت نیز به آن می رسد.

ویژگی های شخصیتی:

او جنگنده ای قوی و سرسخت بود که گاهاً خیلی سریع عصبانی می شد (از کوره در رفتن) و همیشه همه ی جوانب را از لحاظ درست یا اشتباه بودن کارش می سنجد. او شدیداً نسبت به دوستانش وفادار است و از آن ها زمانی که در معرض تهدید قرار می گیرند، حمایت می کند. او در استفاده از انواع سلاح ها از تپانچه تا tomahawks مهارت دارد ، همچنین شکارچی و جنگلبان خیلی خوبی نیز هست.

بازی Achilles Davenport
بازی Achilles Davenport

Daniel Boone در بازی Achilles Davenport

او در داستان های ماموریت جانبی حضور دارد آن جایی که در رستورانی در اردوگاه بوستون نشسته اید. او حقایقی راجع به اسطوره هایی همچون Sasquatch یا Headless Horseman را برایتان برملا خواهد کرد که در مسافرت هایش دیده و یا شنیده است.

Daniel Cross در بازی Achilles Davenport

او در کتاب های طنز چندین بار دیده می شود اما برای اولین بار در بازی Assassin’s Creed 3 وارد بازی می شود. ابتدا او یکی از Assassin ها بود اما بعدها به عنوان جاسوسی برای Templar ها در نظر گرفته شد. در واقع Daniel Cross به عنوان خطرناک ترین سلاح در مقابل Assassin ها مورد استفاده قرار گرفت زیرا او همه چیز را راجع به ساختار Assassin ها می دانست از تاکتیک های درونی تا بیرونی ، فرقی نمی کرد ، او می تواسنت با استفاده از استراتژی های خودشان آن ها را نابود کند و هیچ کسی را از Assassin  ها باقی نگذارد. زمانی که خط پایان پس از جنگی طولانی برای هر دو جناح نزدیک می باشد ، Daniel Cross همه ی حواس خود را بر روی Desmond Milles گذاشته است و طرحی می ریزد تا Assassin ها را متوقف کند و او را از برنامه ریزی برای نابودی Templar ها باز دارد ، این کار منفعت زیادی برای Templar ها دارد.

Spoilers در بازی Achilles Davenport

آخرین باری که با Desmond مواجه می شود او را به گوشه ای کشیده و اسلحه اش را به سمت او نشانه می گیرد، اما درست زمانی که می توانست کار او را تمام کند، متوجه می شود که کنترل آن را از دست داده است و حتی به زبان روسی صحبت می کند که نشان می دهد مشکلاتی با Bleeding Effect که خیلی دشوار است برای او به وجود آمده است و کم رو به زوال می رود. او در دقایق پایانی از دست Desmond فرار می کند ولی در نهایت Desmond به او می رسد و با Hidden Blade او را می کشد بدون این که هیچ گونه در گیری بین آن ها به وجود آید.

ویژگی های شخصیتی: Daniel شخصیتی متکبر است که خودش را از لحاظ مهارتی برتر از هر کسی که هدف او قرار می گیرد می داند و حتی Desmond را به دلیل استفاده از Hidden Blade مسخره می کند. 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =