معرفی پوشش های جدید بازی Fortnite PS4 در مسابقه Super Bowl

معرفی پوشش های جدید بازی Fortnite PS4 در مسابقه Super Bowl

از اوایل بازی حدود ۹۸ درصد از مردم کره‌ زمین به شکلی کاملا ناگهانی نا پدید گشته و افرادی که باقی‌ مانده بودند آسمان را به طور عجیبی به همراه طوفان ‌های هولناک می بینند. در این بین انسان‌ هایی به شکل زامبی‌ به دیگر افراد باقی‌ مانده حمله می‌ کنند، اما بازماندگان با کمک سپر ضد طوفان و ساخت ساختمان‌ها و مقر فرماندهی در سراسر دنیا تا حدودی یاد گرفته‌اند که چگونه در برابر طوفان‌ها و زامبی‌ها از خود مراقبت کنند.
بازیکنی که نقش فرمانده را بازی می کند، در مقر های فرماندهی حضور داشته که در شرایط اضطراری از موقعیتش خارج خواهد شد و برای یارانش تجهیزات و آذوقه تهیه می نماید. فرمانده و افرادش به دنبال راهی هستند تا بتوانند قلمروی سپر ضد طوفان را توسعه دهند و همچنین قصد دارند راهی را جهت برگرداندن زمین به وضعیت اولیه خود پیدا کنند.
Fortnite در سال ۲۰۱۷ میلادی به وسیله شرکت معروف Epic Games که سازنده سری بازی ‌های Gears of War است طراحی و عرضه شد. این بازی PS4 در ابتدای امر تنها دارای حالت Survive بود ولی در سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی حالت محبوب Battle Royal به این بازی اضافه شد و موجب گردید تا تعداد مخاطبان آن در کل دنیا به بیشتر از هفت میلیون نفر برسد.

معرفی پوشش های جدید بازی Fortnite PS4 در مسابقه Super Bowl
معرفی پوشش های جدید بازی Fortnite PS4 در مسابقه Super Bowl

حالتBattle Royal

در حالت Battle Royal می بایست از یک پایگاه از طریق ساختن یک حفاظ یا استفاده از تله در مقابل زامبی ‌ها حفاظت شود. آغاز این بازی شبیه به سبک بازی بتل گراند می باشد با این تفاوت که به جای پرتاب شدن کاراکتر های بازی از داخل یک هواپیما از یک اتوبوس متصل به بالن پرتاب خواهید شد که این موضوع نشان دهنده تغییرات هوشمندانه ای به وسیله تیم تولیدکننده Epic Games ارائه شده است.
Fortnite Battle Royale در مدت اخیر به شکل قابل ملاحظه ای انتشار یافته است و در مدت زمان اندکی تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین بازی های دنیا شده است. فورتنایت بتل رویال پس از عرضه‌ شدن به اندازه ای روی پلتفرم‌ های مختلف نظیر ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پی سی، iOS و نینتندو سوییچ انتشار پیدا کرده است که اپیک گیمز تصمیم ندارد از روش رایج منتشر نمودن بازی ‌های پلتفرم اندروید، یعنی از طریق فروشگاه Google Play این بازی را در اختیار استفاده کنندگان قرار دهد.
با وجود اینکه نسخه‌ موبایل بازی لذت بخش است اما باید قبول کرد که این فورتنایت بتل رویال به هیچ وجه بهترین پورتی نیست که از روی نسخه اصلی بازی طراحی کرد و با حالت ایده آل فاصله زیادی را دارد. گرافیک بازی و البته کیفیت بافت‌ هایی که این بازی دارد از جمله ویژگی های مثبت و جذاب آن محسوب می گردد و فورتنایت توانسته چشم اندازهای فانتزی جذابی را به مخاطب ارائه دهد.
با توجه به در پیش بودن مسابقه Super Bowl کشور آمریکا، چندین پوشش و همچنین یک حالت جدید با حس و حال این رویداد ورزشی وارد بازی Fortnite می شود.مسابقات محبوب Super Bowl فوتبال آمریکایی در پیش است و کمپانی اپیک گیمز به همین دلیل تصمیم گرفت تا چندین پوشش و حالتی جدید را در اثر تولیدی خود ارائه نماید. همچون هر رویدادی، لباس های مخصوص این رویداد نیز تنها برای مدت زمان محدودی در دسترس قرار می گیرند.
پوشش های تازه بازی Fortnite از ۱ فوریه با طرح هایی از دو تیم محبوب مسابقات یعنی Los Angeles Rams و New England Patriots در قسمت فروشگاه بازی ارائه می گردد. لازم به ذکر است که در مسابقه Super Bowl که این دو تیم به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. گفتنی است که در ۲ فوریه نیز بازیکنان می توانند یک Pigskin Toy تازه را از فروشگاه بازی بخرند.

معرفی پوشش های جدید بازی Fortnite PS4 در مسابقه Super Bowl
معرفی پوشش های جدید بازی Fortnite PS4 در مسابقه Super Bowl

اپیک گیمز به منظور تداعی نمودن هر چه بیشتر و بهتر حس و حال بازی بزرگ Super Bowl علاوه بر افزودن دو پوشش ویژه، یک حالت خاص تحت عنوان The NFL Rumble LTM را نیز به فورتنایت اضافه خواهد کرد. در این حالت دو تیم بیست نفره وجود خواهد داشت که با لباس های دو تیم Los Angeles Rams و New England Patriots به مصاف همدیگر می روند. بازی بتل رویال Fortnite روی کنسول های مختلف همچون ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و همچنین پی سی و گوشی های هوشمند عرضه شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =