معرفی کاراکتر Amy برای بازی Soulcalibur VI PS4

معرفی کاراکتر Amy برای بازی Soulcalibur VI PS4

معرفی کاراکتر Amy برای بازی Soulcalibur VI PS4

همزمان با برگزاری مراسم ابتدایی مسابقات پایانی EVO در سال ۲۰۱۹ در ژاپن، کاراکتر AMY برای بازی Soulcalibur VI معرفی شد و گفته شد که این کاراکتر قرار است جزئی از این بازیکه برای کنسول های Playstation 4 و XBox One عرضه می شود، باشد. جالب است بدانید سالانه دو بار رقابت های EVO برگزار می گردد. نخستین مسابقه ای که در رابطه با ایوو می باشد در فصل زمستان و مسابقه دوم که به طور جدی تر برگزار می شود، در فصل تابستان است. از سوی دیگر شرکت های تولید کننده این بازی هایی که حالت مبارزه دارد در زمان این بازی ها ممکن است شکل جدیدی از محتویات را نشان بدهند.
بر اساس آخرین اخبار مربوط به بازی، روز گذشته مسابقات دوره پایانی Soulcalibur VI برگزار شد و در پایان نیز شرکت باندای نامکو و شخصیت Amy یک مبارز جدید با عنوان سیزن پس سول کالیبر VI را ارائه کرد. تهیه کننده این بازی موتو هیرو اکوبا، گفته است که Amy می تواند در کمترین زمان وارد بازی شود. تعدادی از گیمرهای این بازی Soulcalibur VI با بررسی در فایل های مربوط به این بازی متوجه شده بودند که آخرین شخصیت های معروف این بازی کاساندرا و Amy هستند. پس از این شرکت باندای نامکو اعلام کرده است که یک پکیج از شخصی سازی شخصیت های بازی در زمان ۳۰ بهمن ماه ارائه می شود. این پکیج شامل ۶۷ آیتم شخصی سازی شده و ۲۸ بخش از موسیقی متن بازی های Soul Edge و Soulcalibur است.
دوست داران شخصیت های بازی Soulcalibur خواهند توانست با مبلغی معادل ۲۹.۹۹ دلار شخصیت های بسته الحاقی و پک های شخصی سازی شده را در اختیار داشته باشند. به علاوه، خرید این پک ها و شخصیت های الحاقی به شکل جداگانه نیز برای گیمر ها موجود می باشد.
بعد از گذشت ۶ سال از سری بازی های Soulcalibur VI، این بازی یک بازگشت قوی را دارد و با استفاده از ساز و کارهای خود یک بازی با شکل مبارزه سه بعدی را در دسترس علاقه مندان قرار می دهد. با توجه به اینکه بازی هایی که شکل مبارزه ای دارد با همان شکل فاینینگ دنیای خاصی را از بازی های ویدیویی دارند، اما این روش به شکل خود به خود به شعبه های مختلفی تقسیم می گردد.

معرفی کاراکتر Amy برای بازی Soulcalibur VI PS4
معرفی کاراکتر Amy برای بازی Soulcalibur VI PS4

البته می توان گفت استریت فایتر و Virtual Fighter هر دو در فضای سه بعدی ایجاد شده اند. تعدادی از این روش ها برای مثال فایت دو بعدی شامل زیر شاخه های دیگر نیز مثل فایتینگ یک تیم نیز هستند. با توجه به این موارد گفته شده، بازی های فایت سه بعدی در بخش خاص خودشان دسته بندی می شوند و در ابتدای دهه نود میلادی این بازی های Virtual Fighter مانند بازی Tekken و Soulcalibur VI آغاز به کار کردند. یکی از مواردی که مجموعه سول کالیبر را نسبت به دیگر مجموعه های شبیه به خود و مجموعه های سه بعدی متفاوت می کند یک حالت به نام “اسلحه محور” است.
بازی Soulcalibur VI جزو تازه ترین بازی ها و بازی ششم این سری از مجموعه است. بعد از گذشت ۶ سال این بازی برای علاقه مندان آماده شد و تولید کنندگان آن یعنی شرکت باندای نامکو و استودیو پروجکت سول هم توانست انتظارات علاقه مندان قدیمی خود را برآورده کرده و هم با برخی از ویژگی های خاص، گیمر های جدیدی را به این مجموعه فراخواند.
از جمله مهمترین چهار چوب هایی که برای مبارزه در بازی به همراه گرافیک موجود در آن مهم هستند، تعداد شخصیت ها، میزان صداگذاری ها و بقیه موارد و ساز و کارهای شکل مبازه ای آن است.

معرفی کاراکتر Amy برای بازی Soulcalibur VI PS4
معرفی کاراکتر Amy برای بازی Soulcalibur VI PS4

این مسئله باعث می شود که تولید کردن این گونه بازی های مبارزه ای برای PlayStation به یک مسئله بسیار سخت تبدیل گردد. درست است که طراحی کردن این بازی ها به شکل مبارزه ای نه تنها یکی از مواردی است که حالت چالش دارد بلکه برای توسعه دادن بازی های ویدیویی نیز از آنها به عنوان چالش یاد می شود. از جمله مهمترین موارد و خاصیت های سری بازی های سول کالیبر به همراه حالت اسلحه محور آن، میزان حرکت کردن و روش هایی برای شناخت موقعیت شخصیت ها به هنگام مبارزه است.
میزان قابلیت و روش های مبارزه بازی سول کالیبر به شکل تعجب آوری دارای تنوع است و این مسئله باعث می شود که بازیکنان در زمان رقابت از استراتژی های زیادی برای از میان برداشتن حریف بهره بگیرند.
به همراه ساز و کارهای قبلی، تولید کنندگان بازی Soulcalibur 6 از روش جدیدی با نام Reversal Edge پرده برداری می کنند. ریورسال اج در حقیقت یک روش کامبک است که به گیمر ها این امکان را خواهد داد تا با به فعالیت در آوردن آن بتوانند از موقعیت های بحرانی رهایی پیدا کنند و روش بازی را به سمت خود تغییر دهند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =