کراس اور Rainbow Six Siege در بازی Ghost Racon Wild Lands

Ghost Racon Wild Lands PS4

شرکت یوبیسافت گیم پلی Crossover را در Rainbow six siege که برای بازی جدید خود یعنی Ghost recon wild lands در نظر گرفته معرفی می کند. شرکت یوبیسافت (Ubisoft) که جدیدا یک بازی تحت عنوان Ghost Recon Wild Lands را منتشر کرده، اکنون با ایجاد یک گیم پلی Crossover بین این بازی و همچنین Rainbow six siege ، رویداد متفاوتی را ایجاد کرده است. در تایید این جریان کمپانی یوبیسافت که یک شرکت موفق فرانسوی می باشد، یک ویدئوی کوتاه را از این بازی و رویداد جدید افزوده شده منتشر کرده که در این ویدئو شما می توانید توضیحات کامل مرتبط به بازی پلی استیشن را ببینید.

Ghost Racon Wild Lands PS4
Ghost Racon Wild Lands PS4

در جریان این واقعه که به عنوان دوره ی دومی از وظایف مخصوص Special Operations می باشد، Crossover موجود بین دو بازی نام برده را دیدیم که از Operatorهای Caveira ،Twitch و Valkyrie استفاده خواهند برد. برای تکمیل کردن ماموریت موجود در این بازی دو قسمت پیش روی شما قرار خواهد گرفت که به آن Archangel می گویند و طی این مرحله Ghost ها (روح ها) موجود در بازی ابتدا به سرزمین Bolivia سفر کرده تا Operator مربوط به Caveira را پیدا کنند.

در طی بازی تاریخی برای به پایان رساندن ماموریت شما مشخص شده (August 15) و برای کسانی که موفق شوند تا قبل از این تاریخ کار خود را به پایان برسانند دو دستکش Caveira’s Operator به عنوان جایزه برای آن ها در نظر گرفته شده است که می توانند به راحتی آن را به دست بیاورند. این دستکش ها می توانند در جریان بازی برای شما بسیار مفید واقع شوند، برای مثال می توانید از آن ها برای مبارزات دو نفره CQC استفاده کنید و همچنین به کمک این دستکش ها قادر خواهید بود که به راحتی مناطق را بررسی و دشمنانتان را زیرنظر بگیرید و مکان آن ها را با جزئیات پیدا کنید.

در ادامه باید خاطر نشان کنیم که در ویدئوی منتشر شده شاید اطلاعات دقیقی از وظیفه ی اصلی شما (The Badge Special Operation 2) در بازی وجود نداشته باشد اما به برخی از برج ها ی موجود در سرزمین وحشی (Wild Land) اشاره شده، و همچنین Badge های موجود در بازی Rainbow six siege که می توانیم آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. در این ویدئوی منتشر شده صدای گوینده ای را می شنوید که توضیحاتی می دهد و اشاره می کند به این که شما در این بازی در نقش یک سرباز ظاهر می شوید و با جمع کردن Badge های موجود می توانید از شرایط و روایت سفر دوستان مبارزتان با خبر شوید.

در حقیقت این Badge ها هویت مبارزان را بر ملا می کند این که چه سرگذشتی داشته اند، در کدام نبرد ها شرکت کرده اند و همچین زمان و مکان مبارزات آن ها را به شما نشان می دهد. از طرفی دیگر تمام شکست ها و یا موفقیت ها در جنگ بر روی این Badge ها ثبت می شود و شما تمام جریانات سفر خود را نیز می توانید در آن ها کامل و دقیق نگه دارید، این Badge ها نشان می دهند که در طی سفرتان با چه کسانی آشنا شده و یا با چه کسانی مبارزه و جنگ داشته اید به عبارت دیگر دوستان و دشمنان شما نیز ثبت می شوند.

البته قابل ذکر است که هنوز برخی جزئیات در رابطه با افزوده شدن این بج ها به نسخه ی به روز رسانی شده ی بازی Ghost Recon: Wild land که به زودی منتشر خواهد شد، وجود ندارد و اصلا از وجود آن ها در این نسخه اطمینانی حاصل نیست. در این بازی قسمت جدیدی با عنوان PVE به همراه یک آپدیت در بخش Ghost War اضافه خواهد شد و همچنین یک قابلیت جدید دیگر که Ghost Mode (حالت روح) نام دارد و ویژگی چند نفره محسوب می شود در این به روز رسانی موجود خواهد بود.

در توضیح کیفیت این بازی Playstation شاید نتوان گفت که جزو برترین های کمپانی Ubisoft به شمار می رود اما به نسبت اثر ضعیفی نیز نبوده. برای مثال شما از مناظر زیبای سرزمین Bolivia در کنار سبک تیراندازی زیبا، شخصیت ها و برخی روایت پردازی های جالب که همگی در کنار هم نقاط مثبت به شمار می روند لذت خواهید برد.

اما از طرفی دیگر وجود ضعف در برخی سیستم ها، مشکلاتی در گرافیک و یا روتین شدن مسئولیت ها و وظایف در بازی نیز از موارد ضعف بازی به شمار می روند که شاید در بسیاری از این موارد کمپانی یوبیسافت نسبت به اصلاح آن ها کوتاهی کرده و می توانست بهتر از این ها نیز عمل کند تا امتیاز بازی خود را بالا ببرد. بازی Ghost Recon Wild Land که نوعی ویدئوگیم با قابلیت تیراندازی تاکتیکی می باشد در کنسول های Playstation 4، ایکس باکس وان، پلتفرم PC قابل دسترس است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =