بررسی نینتندو سوییچ به همراه کنترلر جویکان نئون آبی و قرمز

معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ به همراه کنترلر جویکان نئون آبی و قرمز

با توجه به معرفی کنسول های نینتندو سوییچ بلو ونئون رد جوی کن، کاربران شرکت نینتندو منتظر بررسی اطلاعات موجود از این کنسول ها می باشند. در این مقاله قصد داریم تا شمارا با اطلاعات و مشخصات با دست امده از این کنسول ها آشنا کنیم.

این کنسول های نینتندو سوییچ کنسول هایی هستند که در عین حال که می توانند مانند یک کنسول معمولی توسط کابل به تلویزیون خانه مخاطب متصل شوند، می توانند دقیقا مانند یک تبلت با دسته ‌های جوی استیک فعالیت کنند. چیزی که درباره دسته های این کنسول ها می توان گفت این است، که دسته های بدون سیم این کنسول ها یعنی کنسول های نینتندو سوییچ بلو به خود کنسول متصل هستند.

که این قابلیت را به مخاطب شرکت نینتندو می دهند که بتواند از این کنسول هم به صورت قابل حمل و هم به صورت یک کنسول ثابت در خانه استفاده کند. از این نگذریم که همین قابلیت کنسول های جدید، بسیاری از مخاطبان نینتندو را راغب به خرید این محصول جذاب کرده است.

معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ به همراه کنترلر جویکان نئون آبی و قرمز
معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ به همراه کنترلر جویکان نئون آبی و قرمز

در مورد کنترلر این کنسول ها طبق گفته ی نینتندو و خبرگزاری ها مطالب و بحث های زیادی موجود است، اما به طور خلاصه می توان گفت که این کنسول دارای دو دسته است که میتواند این قابلیت را به مخاطب خود دهد که به آسانی بتواند با دوستان خود بازی کند. کاربر می تواند در حین زمان متصل کردن کنسول به تلویزیون، این دو دسته را هم متصل کند؛ به همین ترتیب گیمر می تواند دسته ای نزدیکتر به دیگر دسته های معمول کنسول ها داشته باشد.

مطلب دیگر درباره این دسته های بیسیم آن است که دسته های این کنسول را می توان هم با اتصال به کنسول و هم بدون اتصال به کنسول یعنی با استفاده از شارژر جداگانه ی مخصوص کنترلر شارژ کرد، که البته برای این امر باید شارژر آن را به صورت جداگانه تهیه کرد و این شارژ جداگانه هزینه ای جدا از خود کنسول دارد. درباره عمر باتری این کنترلر ها با توجه به اطلاعات داده شده می توان مقیاسی حدود ۲ الی ۵ ساعت را برایشان تخمین زد.

صد البته این مقدار با توجه به بازی ای که گیمر با آن انجام می‌دهد متغیر است.شیوه و روش وصل شدن این نوع کنسول های جذاب و زیبای نینتندو به سینما خانوادگی منزل شما به وسیله داک نینتندو پاسخ داده می شود. تصویر بازی در موقعیتی که کنسول بر پایه استوار میگردد توسط شخص خودتان در قسمت صفحه نمایش سینما خانوادگی شما قابل دیدن است.

کنسول جذاب و زیبای نینتندو توسط داک نینتندو به تلویزیون وصل خواهد شد زمانی که کنسول جذاب شما در قسمت پایه داک استوار میشود و ثابت میگردد تصویر جذاب بازی بر روی سینما خانوادگی شما خواهد افتاد. مطلب قابل توجه دیگر که مخاطبات را تا حد چشمگیری مجدوب خود کرده است، آن است که کاربر می‌ تواند با شارژر استاندارد گوشی‌ های هوشمند کنسول را به راحتی شارژ کند و یا آن را بر روی پایه اصلی دستگاه یعنی داک نینتندو برای شارژ قرار دهد.

اما این نمونه از کنسول های نینتندوسوییچ توانایی این رو دارند که بدون اینکه به اینترنت متصل شوند نیز به ۸ کنسول دیگر وصل شوند، این کنسول برخلاف دیگر کنسول های هم نوع خود از قابلیت قفل مکانی برخوردار نیست. همچنین از تفاوت های دیگر این محصول می توان به پشتیبانی این کنسول از سیستم صدای سینمای خانگی اشاره کرد که میتواند آپشن خوبی برای جذب مخاطب باشد.

طبق اطلاعات به دست آمده، این کنسول نینتندو از ۳۲ گیگ حافظه داخلی برخوردار است که البته مانند همه ی لوازم الکترونیکی دارای حافظه ی داخلی، بخشی از این حافظه برای سیستم عامل صرف شده است اما کاربران می‌توانند افزایش حافظه ی کنسول را از طریق کارت های اس دی مختلف تجربه کنند.

معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ به همراه کنترلر جویکان نئون آبی و قرمز
معرفی کنسول بازی نینتندو سوییچ به همراه کنترلر جویکان نئون آبی و قرمز

چیزی که درباره صفحه ی نمایش و کیفیت این کنسول قابل توجه است این است که رزولوشن این کنسول ۷۲۰ * ۱۲۸۰ پیکسل می باشد و همچنین صفحه نمایش این کنسول نینتندو سوئیچ، شش و دو دهم اینچ است. مسئله ی دیگر که این کنسول را برای کاربران جذاب تر کرده است آن است که نینتندو سوییچ دارای صفحه نمایش چند لمسی است. (صفحه نمایشی لمسی که در آن می توان از نقاط مختلف به طور همزمان استفاده کرد).

بخشی که برای بحث باقی می ماند بازی های این کنسول است که با تکیه بر گفته‌های تولیدکنندگان نینتندو در کنفرانس‌ های خبری و خبرگزاری های معتبر، می توان گفت که به احتمال زیاد بازی های فیفا و سوپر ماریو قرار است برای این محصول ارائه شوند.

طبق این اخبار اعلام شده و بنابر این دو بازی پرطرفدار مخاطبان بسیاری تاکنون جذب این کنسول ها شده اند. از طرفی به گفته هایی که علناً اعلام نشده اند، اما به طور غیر مستقیم توسط نینتندو شنیده شده است می توان گفت که بازی های جدید تر و مهیج تری برای این کنسول ها در آینده ای نه چندان دور در برنامه ب ساخت قرار دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =