معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro

معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro

معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro

معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro

همیشه میان گیمر ها کنترلرهای بازی به همان اندازه که کنسول ها بازی ها و شرکت های سازنده ی آنها دارای اهمیت هستند، مسئله ای مهم بوده اند. یکی از مواردی که بازی را برای یک گیمر به شدت جذاب تر می کند، کنترلر های خوش دست، راحت سبک و حرفه ای می باشد.
بنا بر همین توضیحات کوتاه، با اتکا به اهمیت کنترلر های بازی در میان کاربران، شرکت های بسیاری در زمینه ی ساخت کنترلر های حرفه ای تلاش های بسیاری کرده اند. که تنها تعداد کمی از آنها توانسته اند به موفقیت بسیار چشمگیری در بازار عرضه ی دسته های بازی دست یابند.
در این مطلب می خواهیم کنترلی جذاب و حرفه ای از شرکت نیکون که توسط شرکت سونی برای کنسول های پلی استیشن ۴ تایید شده است را به شما به خوبی معرفی کنیم . این کنترلر جدید توسط شرکت نیکون با نام نیکون رولوشن آن لیمیتد پرو به بازار عرضه شده است. این کنترل که برای پلی استیشن ۴ طراحی شده است، گزینه ی بسیار مناسبی برای گیمر های حرفه ای می باشد.

معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro
معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro

مهم ترین نکته ی قابل توجه در این کنترلر آن است، که گیمر می تواند انتخاب کند که می‌خواهد با استفاده از سیم سه متری این کنترلر بازی کند یا از قابلیت بی‌ سیم آن استفاده کند. این کنترلر در دو حالت عادی و حرفه ای برای گیمر می‌تواند فعالیت کند. حالت عادی این کنترلر درست همانند کنترلر های دوال شاک ۴ می باشد.
اما در حالت حرفه ای چهار دکمه ی قابل تنظیم و چهار پروفایل از پیش تعیین شده برای کاربر در نظر گرفته شده است که برای بازی های مختلف در رقابت ها استفاده می شود. کاربران می توانند با اتصال کنترلر به نرم افزار مخصوص آن در تلفن همراه یا اتصال آن به کامپیوترهای شخصی این پروفایل ها را شخصی سازی کرده و طبق علایق خود تنظیم کنند.
با استفاده از گزینه های شخصی سازی دقیق کاربران می توانند زاویه ی پاسخ آنالوگ ها و همچنین حساسیت و میزان دقت دکمه های ماشینی را تغییر دهند.
از نکات دیگر قابل توجه در این کنترلر می توان به آن اشاره کرد که میزان لرزش کنترلر در حالت های مختلف توسط خود گیمر به حالت دلخواه کاملاً قابل تغییر است. هم چنین در پشت این کنترلر کلید های مخصوصی برای کم و زیاد کردن صدای بازی قرار داده شده اند که این دکمه ها کار گیمر را آسان تر می کنند.
اگر شما هم از قبل از کنترلر های شرکت نیکون استفاده کرده باشید، به خوبی می دانید که کنترلر های این شرکت از قابلیت تنظیم وزن برخوردار هستند. این قابلیت توسط کیف کنترلر به عمل می انجامد. این کیف که به حمل راحت تر خود کنترلر کمک می کند، همچنین کاملا ضد ضربه و بهینه شده است.
تا کنون با مشخصات ذکر شده کاربران بسیاری جذب این کنترلر منحصر به فرد شده اند. این کنترلر که هم اکنون در بازار قابل خرید است، با قیمتی نه چندان متفاوت از سایر کنترلر های نیکون به کاربران عرضه می شود. اگر شما فعلا بازیکنی مبتدی می باشید، اما می توانید حدس بزنید که تا قبل از معرفی و توزیع کنترلر جدید می توانید خود را به یک بازیکن حرفه ای تبدیل کنید؛ پس این کنترلر کاملاً برای شما ساخته شده است.
چرا که قابلیت تنظیم کنترل در دو حالت حرفه ای و عادی کمک بسیاری به گیمر های مختلف کرده است. همچنین یکی دیگر از دلایل محبوبیت بیش از حد کنترلر آن است که گیمر می تواند به دلخواه بازی بی سیم یا بی سیم را انتخاب کند. کنترلر های سیم دار مشکلاتی زیاد برای گیمر ها ایجاد می‌ کردند. شرکت نیکون این مشکل را کاملاً در این کنترلر جدید خود بر طرف کرده است.

معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro
معرفی کنسول بازی کنترلر Nacon Revolution Unlimited Pro

دیگر مسئله ی مهم آن است که کاربرانی که به بازی های رقابتی و آنلاین علاقه ی شدیدی از خود نشان می دهند؛ بیشتر نسبت به سایر گیمرها جذب این کنترلر منحصر به فرد شده اند. چرا که این کنترلر با قابلیت تنظیم دقیق خود توسط کاربر این اجازه را می دهد تا بتوانید به صورت حرفه ای تر بازی و همچنین به طور آنلاین رقابت کنید.البته اگر شما آنقدر هم بازیکن حرفه‌ ای نمی باشید، لازم نیست برای این کنترلر حرفه ای هزینه کنید.
بهتر است فعلاً با کنترلر عادی تر از این شرکت که بسیار در ساخت کنترلر های Playstation 4 سرشناس است، شروع کنید. زیرا اخیرا شایعاتی از کنترلر جدید تر نیکون در میان کاربران پخش شده است. طبق این شایعات ممکن است کنترلر بعدی این شرکت برای کنسول پلی استیشن ۴ باشد. شما تا آن زمان می توانید بازی خود را حرفه ای تر کرده و سپس کنترلر های جدید را خریداری کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =