معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch

معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch

معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch
معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch

خبر خوشی که اخیراً برای طرفداران نینتندو و کنسول هایش به گوش می رسد، کنسول جدید سوئیچ این شرکت است. پس اگر شما هم جزو دنبال کنندگان شرکت نینتندو و کنسول های موفق این شرکت هستید، با ما همراه شوید.خبرگزاری وال استریت ژورنال، به تازگی اعلام کرده است که نینتندو خبر از در برنامه داشتن ساخت دو مدل جدید از کنسول های نینتندو سوییچ را به مخاطبانش داده است و همین امر موجب واکنش بسیاری از طرفداران نینتندو شده است.
بخشی از این خبر به این اختصاص داده شد که این دو مدل جدید نینتندو سوییچ قرار است اواخر تابستان امسال ( تابستان ۹۸ ) به بازار عرضه شوند.
بر طبق اطلاعیه های نینتندو از این دو مدل جدید کنسول، متوجه شده ایم یکی از این دو مدل قرار است بسیار ارزان قیمت باشد که برای گیمر های مبتدی بسیار مناسب و قابل حمل آسان میباشد.

معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch
معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch

اما کنسول گران قیمت، کنسولی بسیار حرفه ای با ارتقاء بهتر و بیشتر برای گیمر های حرفه ای می باشد که این کنسول دوم بسیاری از گیمرهای سراسر جهان را به خود جذب کرده است.با تکیه بر اخبار اعلام شده توسط نینتندو و تولید کنندگانش و همچنین خبرگزاری وال استریت ژورنال، در می‌یابیم که در کنسول بازی پلی استیشن ۴ ارزان قیمت قرار است شاهد حذف قابلیت لرزش باشیم و همچنین دستگیره های جداشونده جوی کن در این مدل دیگر به چشم نخواهند خورد.
چرا که نینتندو قصد حذف آنها را به طور کامل از این محصول جدید خود دارد. با کمی مقایسه به آسانی می توانیم دریابیم که این مدل کنسول ارزان قیمت نینتندو، قرار است تقریباً وارث کنسول موفق ۳ دی اس باشد. چرا که دنبال کنندگان نینتندو و این کنسول موفق حین خواندن توضیحات متوجه شباهت بسیار زیاد این کنسول جدید با کنسول ۳ دی اس شده اند.

طبق اطلاعات به دست آمده هدف اصلی ساخت این کنسول ارزان قیمت مورد توجه گیمر های مبتدی و متوسط قرار گرفتن است و همچنین تمرکز اصلی در ساخت ستت افزار این کنسول بر روی حمل آسان و راحت تر قرار گرفته است. شرکت نینتندو با ارائه این کنسول، امیدوار است که بتواند گیمر های جدیدی را به خود و کنسول هایش جذب کند و برنامه های جذاب تری برای آینده ی این گیمرهای تازه کار داشته باشد.
با علم به این که چه شرکت نینتندو و چه خبرگزاری وال استریت ژورنال اطلاعات و اخبار زیادی از کنسول گران قیمت نینتندو سوییچ به ما و رسانه‌ها به مخاطبان نینتندو ارائه نکرده اند، اما اخیراً یکی از منابع موثق نینتندو اعلام کرده است که در این مدل گرانتر نه تنها شاهد ارتقا و پیشرفت بسیار زیاد در سخت افزار این کنسول خواهیم بود بلکه اتفاقات بسیار زیادی در نرم افزار این کنسول هم خواهد افتاد.
که همین خبر کوچک باعث جذب مخاطبان بیشتری شد. همچنین از این منبع موثق شنیده ایم که این کنسول گران قیمت تر قرار است گیمر های حرفه ای و قدیمی تر شرکت نینتندو را هدف قرار دهد. همچنین با بررسی واکنش های مخاطبان و گیمر های حرفه ای به سهولت درمی‌یابیم که تولیدکنندگان نینتندو تا به اکنون به هدف خود رسیده اند.

با اینکه می دانیم کنسول های شرکت نینتندو و کنسول های سوئیچ از پردازنده های مدل تگرا ایکس ۱ ، ساخته شده توسط شرکت نِویدیا استفاده می‌کنند، می توانیم با داشتن امید به اینکه شرکت نویدیا بخواهد دوباره به ساخت قطعات و پردازنده های قابل حمل و کوچک تر بپردازد همچنین میتوانیم به بهبود کنسول های سوئیچ در دو زمینه ی قدرت و راندمان کاری امیدوار باشیم.

معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch
معرفی کنسول جدید و متفاوت نینتندو با نام Switch

در پایان سوالی که برای مخاطبان نینتندو و مشتاقان این دو کنسول جدید و جذاب باقی می ماند، تاریخ عرضه ی این دو کنسول به بازار است. بر طبق گزارش خبرنگاران وال استریت ژورنال، شرکت نینتندو به احتمال بسیار قوی قرار است معرفی مدل های جدید کنسول های جدید سوئیچ را در ماه ژوئن ۲۰۱۹ یعنی از بیست و یکم تا بیست و پنجم خرداد ماه ۹۸ در برنامه کاری خود قرار دهد.
با این حساب می توان امید داشت به آنکه این کنسول های جدید چه کنسول ارزان قیمت و چه کنسول گران قیمت تا اوایل پاییز در کشورهای مختلف جهان به دست گیمر های حرفه ای و ابتدایی و متوسط شرکت نینتندو برسند. اگر در نظر بگیریم که این کنسول ها به همان اندازه که اکنون مخاطب جذب خود کرده اند در بازار مورد توجه واقع شوند، می توانیم درآمد بسیار زیادی برای شرکت نینتندو را از طریق این کنسول ها Paystation 4 پیش بینی کنیم.
بهترین منبع در این باره گزارش خبرگزاری وال استریت ژورنال میباشد. پس اگر واقعا مشتاق دریافت آخرین اخبار از این کنسول های منحصر به فرد نینتندو سوئیچ هستید، به شما پیشنهاد می شود این خبرگزاری و یا خبرگزاری های معتبر ایرانی در زمینه بازی های گرافیکی را دنبال کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 19 =