معرفی ۵ بازی برتری که در ماه فوریه عرضه میشوند

معرفی 5 بازی برتری که در ماه فوریه عرضه میشوند

اولین ماه سال ۲۰۱۹ به سرعت گذشت. ماهی که بسیار خوشایند و پر از بازی های ویدیویی بود. البته، با پایان یک ماه، ماه بعدی آغاز شده است. فوریه، قرار است ماه دوست داشتنی شناخته شود که چیزهای زیادی به همراه دارد. البته، بازی های قابل عرضه در این ماه به اندازه ماه قبل نیستند، اما باز هم ماه فوریه شامل عناوین امیدوار کننده ای است که مطمئنا همه بازیکنان عاشق آن ها خواهند شد. مانند همیشه، قصد داریم ۵ بازی عالی که قرار است در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ عرضه شوند را برای شما به طور مختصر معرفی کنیم.

بازی Wargroove

معرفی ۵ بازی برتری که در ماه فوریه عرضه میشوند
بازی Wargroove

طرفداران مجموعه بازی های Fire Emblem و Advance Wars احتمالا استراتژی بازی خود را با Wargroove خواهند داشت. این عنوان پیش بینی شده طوری تنظیم شده که گیم پلی استراتژیک کلاسیک بازی های کلاسیک را بازگرداند، در حالی که چرخش های خود را هم اضافه می کند. در این بازی نه تنها بازیکنان می توانند سربازان را از روش های مختلف رهبری کنند و به آن ها دستور دهن، بلکه می توانند سطوح منحصر به فردی را برای خود ایجاد کنند، که هیجان های بسیار بیشتری را به بازی اضافه می کند.

اگرچه این بازی به بزرگی بازی های AAA نیست، اما به نظر می رسد بازی Wargroove مقدمه ای برای بازی ایندی در همین زمان ها باشد. آیا این بازی به اندازه بازی هایی مانند Celeste و Shovel Knight بزرگ و معروف می شود؟ تنها زمان می تواند این را مشخص کند. با این حال، تنها چیزی که ما میدانیم این است که این بازی مطمئنا اوقات خوبی را برای بازیکن به ارمغان می آورد. این بازی در تاریخ اول فوریه برای پلتفرم های ایکس باکس وان، نینتدو سوییچ و کامپیوتر عرضه شد و بازیکنان باید در آن زمان آماده رهبری ارتش خود برای جنگ بوده باشند.

بازی Metro: Exodus

معرفی ۵ بازی برتری که در ماه فوریه عرضه میشوند
بازی Metro: Exodus

اگر به بازی های تیراندازی- بقا علاقه دارید، پس از بازی Metro: Exodus خوشتان خواهد آمد. این بازی در محیط پسا آخرالزمانی آینده ساخته شده، در بازی Metro: Exodus شما باید سعی کنید مادامی که به مبارزه با موجودات جهش یافته و دیگر انسان ها در این دنیا می پردازید، فضای فستیوال فراسیون روسیه اسبق را نجات دهید.

در ادامه، این بازی بر عناوین قبلی با مناطق گودالی و چرخه روز و شب فصلی تکیه دارد. البته، این بازی همچنان عناصر کلاسیک بازی های بقای مدرن، مانند ساخت سلاح ها، جمع آوری منابع از محیط اطراف را دارد. آماده باشید که در آینده وحشتناکی که بازی با خود در تاریخ ۱۵ فوریه برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر به ارمغان می آورد، نجات پیدا کنید.

بازی Far Cry New Dawn

معرفی ۵ بازی برتری که در ماه فوریه عرضه میشوند
بازی Far Cry New Dawn

چه چیزی بهتر از این است که یک بازی بقا که در ماه فوریه عرضه شود؟ دو بازی بازی بقا در ماه فوریه عرضه شوند! درست است، بازی Far Cry New Dawn قرار است این ماه عرضه شود، این بدان معناست که مهاجمان ژانر بقا دوباره در این بازی ها غرق می شوند. این بازی سال ها پس از ایونت بازی Far Cry 5 رخ داد، نسخه New Dawn بازی دنیای طبیعت گرایی را ارائه می کند که بازیک نان می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و همدیگر را نجات دهند (یا همدیگر را بکشند).

شما نه تنها می توانید سلاح های جذابی را بسازید و منابعی را برای پایگاه خود جمع کنید، بلکه می توانید توانایی های دیگری کسب کرده و متحدانی را در فرم حیوانات بدست آوردید. Far Cry New Dawn بازی جهان باز جذابی را ایجاد کرده است. طرفداران می توانند زمانی که بازی در تاریخ ۱۵ فوریه برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر عرضه شد، به نجات همدیگر بپردازند.

بازی Jump Force

معرفی ۵ بازی برتری که در ماه فوریه عرضه میشوند
بازی Jump Force

طرفداران انیمه خوشحال باشید! بازی مبارزه ای Jump Force آماده عرضه است! این بازی مبارزه ای شخصیت های افسانه ای مانند Goku و Narutoرا از انیمه چندگانه Shonen Jump را به ارمغان آورده است. در حالی که اطلاعات زیادی درباره طرح بازی در دسترس نیست، اما به نظر می رسد جهان های چندگانه بازی Jump Force قرار است در تصادم باشند، و باعث شوند شخصیت های چندگانه برای سلطه گری به نبرد بپردازند. موسیقی بازی خیره کننده است و اثرات گرافیکی بسیار جذاب هستند.

در حالی که عنوان بازی مخاطبان خاصب را فرا می خواند، اما به نظر می رسد شانسی وجود دارد که بازیکنان بسیار زیادی را به خود جذب کند. زمانی که بازی در ۱۵ فوریه برای پلتفرم های ایکس باکس وان، PlayStation ۴ و کامپیوتر عرضه شد آماده مبارزه با افسانه های Jump Force باشید.

بازی Anthem

معرفی 5 بازی برتری که در ماه فوریه عرضه میشوند
بازی Anthem

میخواهی در لباس یک مکانیک پرواز کنی؟ خب بازی Anthem برای شما سخته شده است! در این تقاطع بین تیرانداز و RPG اکشن، شمت به عنوان “Freelancer” در دنیایی که هرکس صاحب لباس های رباتیک قدرتمندی است که Javelins نام دارند، بازی می کنید. این لباس ها را می توان با سلاح های مختلف و توانایی های متفاوت و مناسب سبک بازی هر شخص، شخصی سازی کرد. همچنین یک طرف اجتماهی هم در این بازی وجود دارد.

شما می توانید روابطی با NPC هایی که احتمالا بعدا به شما کمک خواهند کرد ایجاد کنید. هرچند بازی Anthem در توسعه خود بحث برانگیز بوده است، اما هیچ انکاری وجود ندارد که این بازی ظاهر بسیار زیبایی دارد و همچنین به نظر می رسد حداقل محتوای جذابی هم دارد. این بازی در ۲۲ فوریه برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر عرضه می شود. آماده باشید

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − پنج =