معرفی ۱۰ ترفند و نکته در بازی PES 2019 Playstation 4 که به برنده شدن شما کمک می کند.(قسمت اول)

معرفی 10 ترفند ونکته در بازی PES 2019 Playstation 4 که به برنده شدن شما کمک می کند.


معرفی ۱۰ ترفند و نکته در بازی PES 2019 Playstation 4 که به برنده شدن شما کمک می کند.(قسمت اول)

۱۰نکته و ترفند در بازی PES 2019 که به شما کمک می کند برنده شوید (قسمت اول)

بازی Pro Evolution Soccer 2019 یک بازی ویدیویی شبیه سازی فوتبالی است که توسط PES Productions توسعه یافته و توسط شرکت Konami برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس منتشر شده است.
این بازی پلی استیشن هجدهمین سری نصبی در مجموعه بازی های PES است و در تاریخ ۲۸ آگوست سال ۲۰۱۸ در شمال آمریکا ، و در تاریخ ۳۰ آگوست ۲۰۱۸ در ژاپن ، اروپا و استرالیا عرضه شد.
بازیکن مهاجم تیم بارسلونا یعنی فیلیپه کوتینیو روی کاور جلویی نسخه استاندارد این بازی ظاهر شده ، در حالی که تصویر دیوید بکهام روی کاور نسخه ویژه قرار دارد.
باشگاه های اسکاتلندی سلتیک و رنجرز نیز همراه با استادیوم ها ، به بازی آورده شده اند و در نتیجه رقابت شرکت های قدیمی معروف نیز با جزئیات کامل وارد بازی شده است.

در این نسخه ، شرکت کونامی وعده داد که تعداد مجوزها را بالا ببرد ، که شامل لیگ های مجاز کامل تر و استادیوم ها و انواع مختلفی مسابقه می شود که کاربر می تواند با آن ها بازی کند.
لیگ قهرمانان رسمی نیز مستقیماً توسط شرکت کونامی معرفی شد و این لیگ شامل ۱۲ لیگ است که متشکل از لیگ دسته ۱ و لیگ دسته ۲ می باشند.
این لیگ ها شامل لیگ برتر دانمارک ، لیگ برتر پرتغال ، لیگ حرفه ای بلژیک ، سوپر لیگ سوئیس ، لیگ اول اسکاتلند ، لیگ هلند ، لیگ اصلی آرژانتین ، و منحصرا لیگ برتر روسیه می باشند.
با این حال ، شرکت کونامی اعلام کرده است که قرارداد خود را برای لیگ قهرمانان یوفا (UEFA) ، لیگ اروپا ، و سوپر جام یوفا که ۱۰ سال به طول می انجامد ، تمدید نخواهد کرد؛ این مجوز در EA Sport FIFA 19 مورد استفاده قرار گرفته است.

معرفی 10 ترفند و نکته در بازی PES 2019 Playstation 4 که به برنده شدن شما کمک می کند.(قسمت اول)
معرفی ۱۰ ترفند و نکته در بازی PES 2019 Playstation 4 که به برنده شدن شما کمک می کند.(قسمت اول)

از دیگر ویژگی های بازی میتوان به تعداد ارتقاء های گرافیکی و پشتیبانی از کیفیت های ۴K HDR در تمامی پلتفرم ها اشاره کرد.
از نرم افزار روشنایی نیز برای نورپردازی استادیوم های طبیعی و پایه مورد استفاده قرار گرفته است.
زمین بازی بسیار به زمین بازی اصلی شباهت دارد و بسته به زمان روز ممکن است تغییر کند.

چگونه در بازی جدید Pro Evolution Soccer تیمتان را راهنمایی کنید تا برنده شوید
بازی Pro Evolution Soccer 2019 اولین بازی بزرگ فوتبالی فصل است که منتشر شده است.
شرکتKonami مجموعه ای از ویژگی های جدید را برای این مجموعه معرفی کرده است ، که باعث شد بازی Playstation 4 بسیار زیبایی به نمایش گذاشته شده شود. در نهایت به نسخه کاملی دست یافتیم و قصد داریم نکاتی درباره این بازی ارائه کنیم که در طول ۹۰ دقیقه بازی به شما در دستیابی به موفقیت کمک خواهد کرد.

چه فردی قدیمی در بازی های PES باشید و چه به طور کلی در بازی های فوتبالی جدید باشید ، این ترفندها و نکات به شما در بهبود شانس های پیروزی کمک خواهد کرد. شما را در زمین بازی ملاقات خواهیم کرد.

معرفی 10 ترفند و نکته در بازی PES 2019 Playstation 4 که به برنده شدن شما کمک می کند.(قسمت اول)
معرفی ۱۰ ترفند و نکته در بازی PES 2019 Playstation 4 که به برنده شدن شما کمک می کند.(قسمت اول)

۱. از دکمه اسپرینت (sprint) زیاد استفاده نکنید ، این کار باعث می شود بازیکنان خسته شوند
اینکه همیشه هنگام شروع حمله ، انگشتتان را به محکمی روی دکمه اسپرینت قرار دهید ، وسوسه انگیز است.
اما فضا به ندرت در بازی PES 2019 وجود دارد ، و این مورد اصولاً توپ ربایی راحت تر شود. در عوض ، تمرکز بر استفاده از پاس های کوتاه و دریبل های هوشمندانه مسیر را در زمین برای شما باز خواهد کرد ، سعی کنید تنها زمانی از این دکمه اسپرینت استفاده کنید که حریف قصد دارد به شما حمله کند و باید به نحوی جلوی او را بگیرید.
فشردن دکمه اسپرینت باعث می شود بازیکنان شما بیش از حد خسته شوند ، پس مواظب میزان استقامت تیمتان باشید.

۲. در دفاع صبور باشید
یکی از مهمترین ویژگی های بازی PES 2019 مقابله با حمله تیم حریف می باشد. حمله به سمت بازیکنی که توپ را با خود همراه کرده ، وسوسه انگیز است ، اما توجه داشته باشید که این موضوع باعث می شود شکافی در منطقه دفاعتان به وجود بیاید ، و در نتیجه مسیر گل زدن برای تیم حریف باز خواهد شد.
و اگر قصد دارید دشواری Al را افزایش دهید یا بهترین رقابت آنلاین را در دنیای این بازی نمایش دهید ، صبر کلید تسلط بر این منطقه از بازی است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =