معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت دوم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت دوم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت دوم PlayStation ۴ Most Popular Games

  • Rise of The Tomb Raider

بازی با داستان نویسی و عنوان بندی بسیار فوق العاده که مخاطبین خود را می تواند برای مدت ها راضی نگه دارد و سرگرم کند. در این بازی گیمر در قالب یک دختر زیبا با چالش ها و مشکلات بسیار متفاوتی روبه رو می شود که باید با برنامه ریزی و ماموریت های سخت از عهده آنها بر بیاید. حسن دیگری که این بازی دارد امکان سفارشی سازی هر یک از قابلیت های کارکتر خود می باشد. این بازی در سبک اشکن و ماموریتی می باشد.

  • Nioh

این بازی نیز در سبک و سیاق بازی هیا سولز ساخته شده است که کارکتر بازی همانند سامورایی ها و به عنوان یک نینجا باید در محیط های متفاوت به مقابله به دشمنان خود برود. این بازی نه تنها گرافیک بسیار مناسبی دارد بلکه انتخاب ها و کمپین های طولانی نیز رد اختیار دارید تا برای پیشبرد اهداف خود و مراحل بازی از انها استفاده کنید.

  • Doom

یکی از بازی های دیگر از سری بازی های Doom که این بار بسیار اکشن تر و خشونت امیز تر است و اصلا برای افراد کم سن و سال مناسب نیست. بی رحمی و درگیری های بسیار شدید ، گرافیک بسیار هولناک و با کیفیت از شاخصه های این بازی است. در یان بازی با دشمنانی مواجه می شوید که بسیار خشمگین و ترسناک هستند و قابلیت ها و سرعت و خشونت زیادی برای دشمنان شما در بازی ترسیم شده است.

  • Shadow Of The Colossus

یک بازی قدیمی برای کنسول های پلی استیشن که این بار با کیفیت بسیار بالا یعنی ۴K و HDR برای کنسول PS4 طراحی و رونمایی شده است. در این سری از بازی کارکتر شما پسر جوانی است که با اسب خود به مناطق مختلف سر کشی می کندو با غول های بزرگ و افسانه ای مبارزاتی بسیار سهمگین در پیش دارد. حسن این بازی این است که ضمن زنده کردن خاطرات قدیمی می تواند شما را سرگرم محیط ها و شرایط و گرافیک بالاتر بکند.

  • Abzu

آبزو از بازی های ریلکس و آرامش بخش است که افرادی که طرفدار صلح و آرامش هستند را به خوبی شیفته می کند.  نه خبری از خشونت هست و نه مرگ و خون ریزی و تنها کاری که باید انجام دهید حل برخی از پازل ها برای دستیابی به اهداف بازی است. در واقع شما در این بازی با همکاری موجودات دریایی ئدوست داشتنی در تلاش هستید تا مشکلات موجود را برای ساختن شرایط و زندگی بهتر و امن تر  برای اقیانوس و زمین بر طرف کنید.

  • The Witness

یکی دیگر از بازی های معما گونه و پازلی شکل است که کارکتر خود را در محیطی دوست داشتنی و چشم نواز درگیر می کند که برای رسیدن به اهداف خود مجبور است از عناصر مختلف استفاده کند تا پازل ها را حل کند. او تنها است و برای حل مشکلات خود باید فرمول های زیادی را حل کند و در واقع نوعی بازی فکری است.

  • Overwatch

این بازی پلی استیشن ۴ بریا افراد تازه کار در دنیای بازی های آنلاین گویی طراحی شده است. بازی فانتزی که هر چند نام چند نفره و آنلاین دارد اما وجود دیگران را احساس نمی کنید. بازی در سبک کارتونی است و به راحتی این امکان را دارد که با افراد دیگر نیز برای مشکلات موجود در بازی پس از چند روز بازی و شناخت سبک بازی همراه شوید.

  • Red Dead Redemptation 2

یک بازی اکشن فوق العاده که همه چیز برای احساس فوق العاده گیمر در آن فراهم شده است. گرافیک ، صدا گذاری ، داستان نویسی و حتی ماموریت های این بازی بسیار عالی کار شده اند. این بازی دارای شخصیت پردازی بسیار بالایی است که موضوع بازی از یک سرقت و فرار گروه داچ به محیط برفی و کوهستانی آغاز می شود.

  • Call of Duty: Black Ops 4

مگر می شود از بازی های محبوب و یا لیست بازی عنوان شود و نامی از بازی های محبوب Call of Duty در میان نباشد؟ این بایز همواره در راس بهترین بازی های جهان قرار داشته و این بار نیز بهترین نوع بازی از نگاه مخاطبین بوده است. بازی جدید این سری از بازی های Call of Duty یعنی Black Ops 4 با حذف بخش داستانی و پرداختن به موضوعاتی مانند زامبی ها و بازی های گروهی و سبک بتل رویال بسیار جذاب تر شده است. بازی جدید این کمپانی گرافیک بی نظیری دارد و دیگر خبری از بازی تک نفره در ان نیست و نیاز به همکاری و همفکری دارد و وسعت و هیجان به کار گرفته شده در آن معنایی متفاوت از سایر بازی ها را دارد هر چند می توان در نقش تک نفره نیز این بازی را تجربه کرد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 1 =