web analytics

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت پنجم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت پنجم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت پنجم PlayStation ۴ Most Popular Games

  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

نمونه تازه رونمایی شده از سری بازی های Metal Gear Solid را اصلا با نمونه های قبلی مقایسه نکنید زیرا این بازی داستان پردازی و شخصیت پردازی بسیار حرفه ای تر و قابل تری دارد. در این بازی هر چند تمامی ویژگی های بارز نسخه های قبلی حفظ شده است اما تمامی نقص ها بر طرف شده و روایت بازی نیز بسیار جذاب تر و حرفه ای تر شده اند. در این بازی باید در جنگ های بسیار شدیدتر و سختر در جنگ های افغانستان و آفریقا مبارزه کنید.

  • Fallout 4

اگر به دنبال ماجراجویی هستید و از ماجرا و رمز و راز خسته نمی شوید این بازی کاملا مناسب شما است.  نکته جالب این بازی غیر قابل پیش بینی بودن صحنه ها و شخصیت های پیچیده و عجیب و غریب داستان است. هر لحظه باید آماده نبردهای بسیار سهمگین و نا مشخصی با موجودی متفاوت باشید. برای این مبارزه ها باید از ابزار و سلاح های متفوت استفاده کنید و به هر شکلی شده زنده از آن بیرون بیایید تا جهان را نجات دهید.

  • Middle-earth: Shadow of Mordor

یک بازی سریالی گونه و عالی و بسیار سرگرم کننده از سبک شوالیه ای دیگر یا شمشیر بازی دیگر که گرافیک منحصر به فرد و سبک بسیار متفاوتی دارد. در این بازی باید در هر مرحله تجربه جدیدی داشته باشید که هم به داستان مرتبط می شود و هم مرتبط نیست. در طول مسیر این داستان به سرزمین های متفاوت خواهید رفت و تجربیات خطرناک و مبارزات جدی خواهید داشت. شاید شخصیت پردازی این بازی خیلی همانند رقبا عالی نباشد اما با یان وجود اگر عاشق بازی های فانتزی و ارباب حلقه ها گونه هستید این بازی انتخاب خوبی است.

  • Dragon Age: Inquisition

اولین نسخه عصر اژدها آنقدر محبوب و پر طرفدار شد که توانست به راحتی فروش چند میلیونی را تجربه کند اما پس از ان درست در نسخه دوم تجربه متفاوت و نه چندان مطلوبی را به دست آورد. اما نسخه سوم این بازی با هدف زدن رکورد نسخه اول ساخته شد و به همین دلیل توانست به راحتی به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های سال ۲۰۱۸ تبدیل شود. بازی در فضایی رمز آلود و ترسناک و با گرافیک بسیار خوب و داستان نویسی مطلوبی تولید شده است و شخصیت پردازی داستان حرف ندارد.

  • NBA 2K17

خوب نوبتی هم که باشد نوبت طرفداران بازی اسپرت از نوع بسکتبال و لیگ حرفه ای ان بی ای است. با انجام بازی NBA 2K17 بدون تردید اگر بسکتبال دوست هم نباشید عاشق بسکتبال خواهید شد. گرافیک و صحنه پردازی بازی در کنار چهره پردازی بازی از شاخصه های اصلی این بازی است و تجربه ای فوق العاده برای طرفداران این بازی را به همراه دارد.

  • Assassin’s Creed IV: Black Flag

نسخه جدید بازی Assassin’s Creed باز هم همان هماهنگی ها و گرافیک بی نقص را دارد و همچنان پر از دلهره و صحنه های جذاب است. داستان نویسی این مجموعه از بازی بسیار قوی و پیوسته و دوست داشتنی است. آنقدر این بازی در یان سال ها تجربه دوست داشتنی داشته که به خوبی شما را همراه خودشان کرده باشد. به یاد داشته باشید که نسخه های جدیدتر این بازی همواره حرفه ای تر و بهتر بوده است.

  • Rocket League

عاشقان بازی های اتومبیل رانی و عاشقان فوتبال به خوبی می دانند که انتخاب بازی پلی استیشن ۴ Rocket League یعنی ارضا شدن از دو بعد عشق خود. حسن این باز یبه آنلاین بودن آن  و چند نفره بودن ان است. به راحتی رد رقابت های مختلف می توانید شرکت کنید و با گرافیک عالی که این بازی به شما پیشکش می کند خود را در نقش یک قهرمان جا زده و فوق العاده ذوق کنید.

  • Hellblade: Senua’s Sacrifice

بازی Hellblade یک بازی ترکیبی از ماجراجویی و صحنه های اکشن فوق العاده است. این بازی داستان دختری را روایت می کند که در تلاش است با بیماری خود و غلبه بر نیروهای از دست رفته خود دست و پنجه نرم کند. در این بازی شما همراه این دختر شجاع دغدغه ها و مراحل مختلفی را تجربه خواهید کرد و هر لحظه باید انتظار یک صحنه جدید را داشته باشید.

  • MLB The Show 18

شاید این بازی در کشورهای اروپایی و امریکایی به خوبی فروخته شده باشد و در ایران تجربه خوبی نداشته باشد به دلیل اینکه در ایران بیسبال را خیلی خوب نمی شناسیم و با ان ارتباط برقرار نکرده ایم. اما بدون تردید این بازی به شما آموزش خواهد داد که بیسبال را حرفه ای بازی کنید و خود را به عنوان قهرمان یک مسابقه بیسبال تصور کنید و با هیجان این رقابت ها که در اغلب نقاط جهان مسابقات بسیار پر مخاطبی دارد همراه کنید. صحنه ها، لیگ ها و چهره پردازی این بازی بسیار عالی است.

مرکزخرید دات کام

خلاصه
نام
معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت پنجم
توضیحات
معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت پنجم - مرکزخرید دات کام - نمونه تازه رونمایی شده از سری بازی های Metal Gear Solid را اصلا با نمونه های قبلی مقایسه نکنید زیرا این بازی داستان پردازی و شخصیت پردازی بسیار حرفه ای تر و قابل تری دارد. در این بازی هر چند تمامی ویژگی های بارز نسخه های قبلی حفظ شده است
نویسنده
ناشر
مرکز خرید
دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of