معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت ششم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت ششم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت ششم PlayStation ۴ Most Popular Games

  • Nier: Automata

یکی دیگر از بازی های سبک آخر الزمانی که صحنه های هیجان انگیز و دشمنان بزرگ طراحی شده برای یان بازی کاملا حس متفاوتی به شما خواهد داد. این بازی حس و ارتباط بسیار قوی و عمیقی با بازیکنان خود برقرار می کند و داستان پردازی خوبی دارد. یکی دیگر ا محاسن این بازی روال و روند سریع و پر جنب و جوش ان است. در نظر داشته باشید که این بازی از پر فروش ترین و بهترین بازی های کنسول پلی استیشن ۴ در سال ۲۰۱۸ بوده است.

  • Unravel Two

هر چند این بازی شخصیت پردازی کاموایی دارد اما یک اثر معمایی بسیار جالب است. این بازی به دلیل نوع گرافیک و معماهای ساده ای که مطرح کرده است برای کوچکتر ها بسیار مناسب است. البته به دلیل با مزه بودن روال داستان می تواند لحظات شادی را برای شما و خانواده رقم بزند.

  • Madden NFL 18

علاقمندان به بازی های اسپرت می توانند این بار هیجان بازی های فوتبال آمریکایی را با این بازی فوق العاده تجربه کنند. بازی Madden NFL از تولیدات شرکت آرتز است که همیشه کیفیت تصویری فوق العاده و چهره پردازی بی نظیری را در بازی های خود رونمایی می کند.  این بازی داستان زندگی دوین وید را مطرح می کند و داستان پردازی بسیار خوبی دارد.

  • Far Cry 5

یکی از مشهورترین بازی های منتشر شده در سال ۲۰۱۸ بازی پر مخاطب و پر طرفدار Far Cry 5 بود که در ادامه سری بازی های این کمپانی منتشر شد. گرافیک و صحنه پردازی بسیار عالی این بازی و پرداختن به جزئیاتی که شاید در هر نوع بازی شاهد آن نباشید و صحنه های اکشن بسیار عالی بازی باعث خواهد شد تا ساعت ها وقت صرف این بازی کنید.  این بازی از برترین و پر فروش ترین بازی های سبک اکشن و مهیج سال ۲۰۱۸ بوده است.

  • Transistor

بازی Transistor خیلی راحت با مخاطب خود  تعامل برقرار می کند. صحنه پردازی و نور پردازی و صدا گذاری این بازی کاملا حرفه ای و پیشرفته است اما تمامی این موارد تنها در سایه داستان پردازی بی نظیر این بازی قوت بیشتر می گیرد. این بازی در سبک بازی های نقش آفرینی بوده و به راحتی می تواند حس شخصیتی شما را جلوه بروز دهد. داشتن ماموریت های استراتژیک و برخورد ها و صحنه های درگیرانه از جاذبه های این بازی مهیج است.در طول این بازی می توانید سلاح های خود را به روز رسانی کنید و ارتقا دهید.

  • Yakuza 0

یاکوزا از ان نوع بازی ها است که درباره باند ههای مافیای ژاپنی ساخته شده است و می تواند شروع یک رویای مبارزه گونه با باند های فاسد باشد. داستان این بازی به گونه ای مطرح می شود که گویی شما در روال بازی یک زندگی واقعی را تجربه می کنید. روایت با تلخی و خونریزی و پیروزی و انتقام گرفتن و غیره دنبال می شود و ترکیب بسیار جالبی دارد.  این بازی از بازی های تاثیر گذار و فوق العاده PS4 در سال ۲۰۱۸ بود.

  • Blazblue: Cross Tag Battle

یک بازی کارتنی با سبک و سیاق اکشن و مبارزه ای که به دلیل داشتن صحنه های متفاوت می تواند به راحتی حس و حال رزمی گونه و ترکیب ان را با مبارزات شمشیری به رخ سایر رقبا بکشد. این بازی هم می تواند بصورت تک نفره و هم چند نفره و یا حتی بصورت آنلاین انجام شود. کیفیت گرافیکی و سبک بازی و محتوای عالی از نقاط برجسته این بازی است.

  • The Crew 2

بازی پلی استیشن ۴ فوق العاده The Crew 2 کاملا حس و حال بازی ریسینگ را بریا شما زنده می کند ، یک بازی کاملا پر سرعت و پر هیجان که نیاز به سرعت عمل و واکنش های زیاد دارد و کاملا استرس و هیجان شما را در سراسر بازی خواهد گرفت.  از مزیت های این بازی داشتن وسایل نقلیه متفاوت ، حالت های رقابت متنوع و مسیر های مختلف و سبک های بازی بسیار پیچیده که کار را با مشکلاتی مواجه می کند که می تواند باعث لذت بیشتر بازی شود. . به یاد داشته باشید که قبل از شروع تمامی وسایل خود را چک کنید و در صورت نیزا کشتی، هواپیما و یا ماشین خود را آماده کنید.

  • NHL 17

برای داشتن تجربه فوق العاده و یا حتی آموختن بازی هاکی روی یخ می توانید روی یکی از بهترین بازی های منتشر شده کمپانی EA حساب کنید. این بازی هر چند برای علاقمندان به بازی هاکی روی یخ ساخته شده است اما آنقدر گرافیک و صحنه پردازی های خوبی دارد که به راحتی شما را همراه خود خواهد کرد، حتی اگر هاکی را درست نشناسید.

مرکز خرید دات کام

کلیدواژه : The Crew 2Unravel Two
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =