معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت چهارم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت چهارم

معرفی ۶۴ بازی پر طرفدار کنسول بازی پلی استیشن ۴ قسمت چهارم PlayStation 4 Most Popular Games

  • What Remains of Edith Finch

این بازی را باید یک شاهکار بازی های داستانی توصیف کرد که داستان خود را با الهام از زندگی یک دختر هفده ساله به نام ادیت فینچ می گیرد که بعد از سال ها به خانه باز می گردد و به دنبال شناخت اسرار فاش نشده خانواده خود است. در این بازی شما همراه ادیت هستید و به همراهی او اسرار مختلف و مرموز خانه را کشف می کنید. بازی به گونه ای سبک واقعی گرا و رئالیست دارد و غم و اندوه گاها در بازی سایه اندازی می کند.

  • Wolfenstein II: The New Colossus

انتظار زیاد طرفداران بازی Wolfenstein با رونمایی از سری دوم این بازی به اتمام رسید . بازی که از بازی های اول شخص و شوتر است و توانست به خوبی جای خود را در دل مخاطبین باز کند. روایت این بازی در واقع مقاومت در برابر آلمان نازی را نشان می دهد. اسلحه های این بازی که با دقت بالا طراحی شده اند و شخصیت پردازی و جزئیات دقیق بازی و داستان نویسی بازی بسیار عالی است و به شما امکانات کافی برای لذت از بازی داده می شود.

  • Sonic Mania

رونمایی از بازی های کنسول های قدیمی و سری اولی گاها با سبک و سیاق و گرافیک بسیار قوی تر تجربه و خاطرات گذشته را به خوبی زنده می کند. بازی پلی استیشن ۴ Sonic Mania یکی از بازی های سری اول کنسولی بود که با گرافیکی بسیار عالی وارد بازار شده است. بازی ماجراجویانه و سکویی  که حال و هوای کودکی را زنده می کند و حسابی شما را سر شوق خواهد اورد.

  • Stardew Valley

هر چند این بازی با گرافیک و سبک ساده خود خیلی جذاب به نظر نمی رسد اما در واقع اینگونه نیستو این بازی در سبک بازی کشاورزی ساخته شده اما در کنار این واقعیت باید کارهای بسیار پیچیده تری را انجام دهید. ماهی گیری، کشف معدن، ساخت وسایل و تجهیزات مختلف ، داستن باغ ها و محصولات جدید تر، عاشق شدن و دوستیابی و غیره از آن دست است. شخصیت های زیاد این بازی و کارهای هنرگونه و زندگی محور از جذابیت های خاص این بازی است.

  • Resident Evil 7: Biohazard

بازی رزیدنت اویل این بار با سبکی متفاوت و با نام Biohazard وارد دنیای شما شده تا شما را با همان اضطراب ها و ترس های همیشگی همراه کند. این بازی دنباله قسمت های قبلی است و باید در ادامه داستان های قبل ماجراهای جدید را با گرافیک بهتر تجربه کنید.

  • Night in the Woods

بازی که اغلب مناسب سن کم است اما بزرگترها را هم به راحتی شیفته خود می کند. ارتباط برقرار کردن با این بازی ساده است . بازی توام با احساسات متفاوت و متنوع است و می تواند در هر لحظه شما را با چالش جدیدتری مواجه کند. نسخه بازی به صورت کارتنی و حیوانی است و روایت بازی در شهر کوچکی اتفاق می افتد اما داستان های این مجموعه بسیار سرگرم کننده و متنوع است.

  • Uncharted 4: A Thief’s End

قسمت چهارم بازی Uncharted نیز با قابلیت ها و جلوه پردازی بسیار بهتر رونمایی شد. در این بازی روایت داستان شما را همواره به سمت بازی و اتفاق جدید پیش می برد. صحنه های اکشن این بازی که به خوبی صحنه پردازی شده است به گونه ای منظم و پیچ در پیچ انجام می شود که داشتن یک لحظه فرصت برای کشیدن یک نفس راحت غنیمت می شود.

  • Dishonored 2

یک بازی مهیج با سبک و سیاق مرموز و معما گونه که در طول بازی مرتبا نیاز به انجام برخی از مخفی کاری ها و انجام ماموریت های پنهانی است. همین باعث شده تا بازی به نوعی ترس و دلهره فراوان برای شما به ارمغان داشته باشد و باید برای هر لحظه خود نقشه و برنامه ای ویژه داشته باشید. این سبک از بازی باعث شده تا این بازی در بین هم نوعان خود جایگاه ویژه ای داشته باشد.

  • Dark Souls III

با انجام این بازی می توانید خود را شوالیه و یا قهرمان داستان های کهن تصور کنید که در حال نبرد با افراد شروری هستید که به سرزمین و قدرت شما چشم دارند. در این بازی باید همانند یک شوالیه یا سامورایی از دره ها پایین بروید، قلعه ها را فتح کنید، با شمشیر و خنجرز به خوبی بجنگید و صحنه های خشونت امیز خلق کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های سبک مبارزه با شمشیر با صحنه پردازی و گرافیک عالی است.

  • Rise of the Tomb Raider

اگر شما هم با ماجراهای لارا لذت می برید و با ان لحضات خوبی دارید این بازی مناسب شما است. شخصیت پردازی در این بازی چنان به خوبی انجام شده که حس بازی کاملا به شما منتقل می شود و می توانید همراه با او در مسیربه شهر کیتژ به دنبال جاودانگی باشید. این بازی گرافیک بسیار جذاب و محیط های دوست داشتنی دارد  و صحنه های بازی بسیار حرفه ای و با خلاقیت طراحی شده اند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =