معرفی بازی انحصاری پلی استیشن ۴ به نام Deep Down

Deep Down

کمپانی سازنده deep down کپکام است و ژانر آن نقش آفرینی اکشن است این بازی را می توان به صورت تک نفره و چند نفره بازی کرد در کل به نظر می رسد که این یک بازی جذاب خواهد بود و احتمالاً این بازی باید از گیم پلی خوبی برخوردار باشد این حرف به دلیل آن است که تا الان اخباری که از این بازی منتشر شده است بسیار جالب است و تصاویر خوبی از این بازی در اذهان مردم باقی مانده.

Deep Down
Deep Down

معرفی بازی انحصاری پلی استیشن ۴ به نام Deep Down

در آخرین خبری که به دست ما راجع به بازی deep down رسیده است زمانی بود که برای اولین بار از کنسول پلی استیشن ۴ رونمایی شد ولی متاسفانه کمپانی سازنده این بازی بسیار دیر کرد و پشت سرهم تاخیر ایجاد کرد. ولی جالب اینجاست که اگر کمپانی این بازی می توانست این بازی را برای سال نو میلادی برای پلی استیشن ۴ عرضه کند، این بازی می توانست یکی از موفقیت های بزرگ کمپانی و یا همان برند سونی باشد بهتر است بگویم می توانست یک نوع برگ برنده برای سونی باشد. این بازی می توانست موفقیت های زیادی را برای عواملش به وجود آورد افراد زیادی هستند که می گویند این بازی که نامش deep down است شباهت زیادی به بازی های dark souls دارد. یکی از دلایلی که این بازی در حال حاضر آنقدر معروف نیست و صحبت های زیادی راجع به آن نمی شود و شاید افراد زیادی هم طرفدار آن نباشند، این است که در آن زمان که وقتش بود عرضه شود عرضه نشد و همین باعث شد که الان آنقدر معروف نباشد و اگر در همان زمان عرضه می شد الان ممکن بود طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. تنها خبرهایی که از این بازی منتشر شده است فقط این است که کمپانی گفته که طرفداران نگران نباشند این بازی هنوز هم می تواند ادامه داشته باشد و ساخته شود ما می توانیم آن را زنده نگه داریم فقط یک خبر خوشحال کننده از این بازی منتشر شده آن هم این است که دوباره نشان تجاری این بازی در کشور آمریکای شمالی ثبت شده و احتمال می دهند که در سال نو میلادی امسال منتشر شود. طرفداران این بازی می توانند در سال نو امسال منتظر این بازی باشد.

در ادامه مطلب با پیش زمینه ای از این بازی رو به رو خواهید شد. این بازی یک بازی رایگان است که این یکی از نقاط قوت آن اینست که بازی قرار است که از جلوه های بصری بسیار فوق العاده ای برخوردار باشد و همینطور جلوه های صوتی آن هم قرار است فوق العاده باشند به طوری که شما حس می کنید این بازی انگار واقعی است و می توانید آن را به صورت زنده حس کنید یعنی این حس را به شما می دهد که شما خود یکی از جنگجویان هستید. سازندگان این بازی بسیار بر روی جزئیات این بازی کار کرده اند مثلاً روی شعله های آتش، آب ها، گازها و خیلی چیزهای دیگر همه چیز را به صورت زنده به نمایش گذاشتند سازندگان این بازی برای آن برنامه هایی ریخته اند تا ۱۰ سال آینده این بازی را ساپورت کنند و گفته اند که با هر بار بروزرسانی آن می خواهند چیزهای جدیدتری را عرضه نمایند این کمپانی برای این بازی بسیار تلاش کرده است و تلاش هایی که باید قدردانشان بود. آنها گفتند که از هیچ چیز برای روند این بازی کم نخواهند گذاشت و اگر انتقادی از آنها شود، آنها مطمئنا تمام تلاش خودشان را می کنند تا بتوانند که این انتقاداتشان را بررسی کرده و آن ها را حل کنند. اینها همه بدین معناست که اگر زمان هر به روز رسانی، طرفدار و یا منتقدی موردی منفی راجع به بازی بگوید مطمئنا این کمپانی پاسخگو خواهد بود و تغییرات مربوطه را اعمال می کند.

Deep Down
Deep Down

این بازی بخش آنلاین هم دارد و می توانید از بخش چند نفره آن به خوبی لذت ببرید و همینطور سازنده این بازی دلیل اینکه برای چه می خواهد این بازی را رایگان عرضه کند را گفته است او گفته است که تنها دلیل من این است که این بازی را در دسترس کسانی قرار دهند که این بازی را دست کم می گیرند و به آن اهمیت نمی دهند. او به نوعی می خواهد تیری را در قلب مخالفان فرو کند او می خواهد خود و کمپانی و بازی اش را ثابت کند.

جزئیاتی از داستان این بازی منتشر شده است تنها نکته منفی آن این است که این بازی فقط مبارزان مرد دارد و آن احتمالا به خاطر داستانش باشد. داستان بازی قرار است در سال ۲۰۹۴ در نیویورک روایت شود. می گویند که داستان این بازی قرار است به فرهنگ های باستانی و یا همان ریشه باستان شناسی مربوط باشد شما می توانید در این بازی مکان هایی را ببینید که کاملاً باستانی هستند و دارای تمدنی کهن می باشند برای همین همه احتمال می دهند که این بازی مربوط به باستان شناسی باشد و احتمالاً این پیش بینی آن ها درست از آب در بیاید.

زمانی که این بازی معرفی شد همگان خوشحال بودند و با خود فکر می کردند که عجب بازی فوق العاده قرار است منتشر شود ولی بعد از این معرفی کوتاه دیگر خبری از این بازی پخش نشد و فکر می کردند که این بازی هرگز قرار نیست ادامه پیدا کند و عرضه شود، ولی خبر خوشحال کننده ای که از طرف تهیه کننده این بازی آقای یوشیوری اونو گفته شد باعث شد که طرفداران این بازی خوشحال شوند. او گفت که این بازی به هیچ عنوان کنسل نشده و قرار است که ساختارش عوض شود یعنی نسبت به ایده اولیه قرار است تغییر کند این کمپانی دیگر هیچ تریلر و یا تبلیغ و یا هر چیز دیگری از این بازی منتشر نکرد و انگار می خواست که مدتی دور از اذهان مردم باشد. هنوزم تاریخ جدیدی از منتشر شدن این بازی در دسترس نیست و هنوز معلوم نیست که کمپانی این بازی می خواهد چه کند. کمپانی سازنده deep down کپکام است و ژانر آن نقش آفرینی اکشن است این بازی را می توان به صورت تک نفره و چند نفره بازی کرد در کل به نظر می رسد که این یک بازی جذاب خواهد بود و احتمالاً این بازی باید از گیم پلی خوبی برخوردار باشد این حرف به دلیل آن است که تا الان اخباری که از این بازی منتشر شده است بسیار جالب است و تصاویر خوبی از این بازی در اذهان مردم باقی مانده.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − هشت =