معرفی GT Goku شخصیت جدید بازی Dragon Ball FighterZ PS4

معرفی GT Goku شخصیت جدید بازی Dragon Ball FighterZ PS4

کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment یک کاراکتر به نام جی تی گوکو را که در واقع متعلق به بازی Dragon Ball GT است به عنوان یکی از برجسته ترین و اصلی ترین کاراکتر های پلی استیشن ۴ Dragon Ball FiterZ معرفی کرد.این بازی که سال گذشته طی همکاری مشترک بین کمپانی آرک سیستم ورکز و باندای نامکو تولید و عرضه شد دارای سبک مبارزه ای میباشد و برای طرفداران این سبک بسیار مهیج است.

طبق آماری که در اکتبر ۲۰۱۸ اعلام شد این بازی ۳.۵ ملیون نسخه فروش داشته است.از این بازی پلی استیشن ۴ به عنوان یکی از برترین بازی ها در سبک خود در نسل هشتم انتخاب شده و به علت دارا بودن مبارزات، داشتن جلوه های بصری، شخصیت های و موسیقی منحصر به فرد بارها مورد تحسین و تشویق قرار گرفته شده است.

معرفی GT Goku شخصیت جدید بازی Dragon Ball FighterZ PS4
معرفی GT Goku شخصیت جدید بازی Dragon Ball FighterZ PS4

مسئولان ساخت و کمپانی این بازی همواره با اپدیت های جدید و اضافه کردن شخصیت های جدید و گوناگون به این بازی آن را حمایت کرده و به بازی هیجان و به بازیکنان اشتیاق می بخشند. که همانطور که ذکر شد تازه ترین شخصیتی که به بازی اضافه خواهد شد GT Goku میباشد.

چندی پیش سایت ryokutya2089 از اضافه شدن این شخصیت به بازی خبری منتشر کرد اما خبر تایید نشده و موثق نبود، تا اینکه کمپانی سازنده آن را تایید کرد و عکس هایی نیز از شخصیت جدید بازی منتشر کرد. گفته شده که ۶ شخصیت توسط این بسته الحاقی به بازی اضافه خواهند شد که Goku پنجمین آن ها خواهد بود. شخصیت ششم هنوز معرفی نشده و همچنین تاریخی برای ارائه Goku نیز منتشر نشده و مسئولان آن را به آینده موکول کرده اند.

سه بازی کن با پیشروی به باقی بازیکنان در بازی اضافه میشوند و جمع ۲۱ نفری آن را کامل میکنند.قبل تر بسته الحاقی اولی که به بازی اضافه شد دارای ۸ شخصیت جدید بود که به بازی اضافه شدند. اگر می خواهید بدانید که این کاراکتر جدید بازی چه نوع سبک مبارزه ای دارد باید گفت که او بیشتر روی ضربات قدرتی و سنگین تمرکز میکند توانایی انجام چندین ضربه معروف را نیز دارد.

در تاریخ بیست و ششم ژانویه سال ۲۰۱۸ بود که این بازی منتشر شد و بازیکنان پلی استیشن۴، پی سی و ایکس باکس وان قادر بودند به انجام آن بپردازند. و چند ماه بعد یعنی در تاریخ ۲۸ سپتامبر نسخه ای از بازی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر شد.

اگر میخواهید این بازی را خریداری کنید میتوانید با مراجعه به سایت های معتبر از جمله استیم، پلی استیشن، مایکروسافت و… با پرداخت ۶۰ دلار این کار را انجام دهید. شما همچنین می توانید به نسخه های FighterZ با قیمت ۹۵ دلار و Ultimate با قیمت ۱۱۰دلار نیز دسترسی داشته باشید.
هم اکنون در شخصیت از شش شخصیتی که قرار است با این بسته الحاقی به بازی اضافه شوند به کاربران ارائه شده و مورد استفاده قرار گرفته اند که videl و jiren نام دارند و شما با پرداخت ۲۵ دلار و تهیه نسخه FighterZ pass2از این دو شخصیت و ۴ شخصیت بعدی که ارائه خواهند شد برخوردار شوید.

اگر می خواهید از داستان بازی بدانید باید گفت که مجموعه این بازی به طور کل درباره ی پسر بچه ای به نام گوکو با شاتل فضایی خود وارد سیاره زمین و کشور چین میشود و نزدیک مدرسه ی هنرهای رزمی در چین فرود می آید. او دم میمون دارد و به همین علت اورا گوکو نامیدند چون نام یک میمون افسانه ای در آن کشور است.

معرفی GT Goku شخصیت جدید بازی Dragon Ball FighterZ PS4
معرفی GT Goku شخصیت جدید بازی Dragon Ball FighterZ PS4

گوکو در این مدرسه همه ی فوت و فن و جادوهای هنر های رزمی را آموزش میبند و وقتی ده ساله میشود دختری به نام بلما او را از راز هفت گوی اژدها باخبر می سازد. او همچنین میفهمد که اگر آن هفت گوی را به دست آورد میتواند اژدهایی را احضار کند و درخواست برآورده شدن یک آرزو را از او انجام دهد.

بعد ها که گوکو بزرگ میشود و ازدواج میکند و بچه دار میشود متوجه میشود که او را به سیاره ی زمین فرستادند تا آن جا را کشف کند زیرا سیاره ی خودش وجیتا نابود شده است.در انتهای قسمت دوم بازی گوکو جانش را فدا میکند تا پسرش و زمینیان را نجات دهد، چرا که او در ماموریت خود شکست خورده وبقیه افراد قبیله سایانی به زمین حمله کرده اند.

دوستان گوکو به اژدها میرسند و آرزو میکنند که او به زمین برگردد. پس از بازگشت او آنها با مقصر نابودی سیاره ویجیتا که فریزا نام دارد رو به رو میشنود و گوکو با همکاری یکی از ساکنین که اسم او نیز ویجیتاست با فریزا روبه رو شده و او را شکست میدهند.آنها در ادامه با دشمنان دیگری روبه و میشوند که هریک داستان خود را رقم میزنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + یازده =