آپدیت بازی Call of Duty Black Ops 4 رفع مشکلات سرور

Call Of Duty: Black Ops4 بازی ای است که به علت داستان پیچیده، گیم پلی و کیفیت آن، از آن دسته بازی هایی است که هرگز از یادها فراموش نمی شود و همیشه به عنوان یکی از بهترین بازی ها از آن یاد می شود. اگر شما نیز تجربه انجام این بازی را داشته اید و یا اینکه از دور و نزدیک تعریف آن را شنیده اید، در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این بازی زیبا بپردازیم.

انتشار آپدیت جدید بازی Call Of Duty: Black Ops4

هنگامی که بازی Call Of Duty: Black Ops4 منتشر شد، این بازی با طرفداران بسیاری مواجه شد که همگی آنها آماده استقبال از این بازی بودند. اما هنگامی که این بازی به طور فراگیر برای همه عرضه شد، گیمر ها متوجه این موضوع شدند که سرورهای بازی در بخش Blackout دارای مشکلاتی می باشد. رفته رفته همه افراد متوجه این خبر شدند و در نتیجه استودیو تری آرک نیز متوجه این موضوع شد.

در نتیجه استودیو تری آرک یک آپدیت جدید برای بازی Call Of Duty: Black Ops4 در نظر گرفت. به دنبال انتشار جدید ترین آپدیت بازی Call Of Duty: Black Ops4 شاهد این موضوع خواهیم بود که مشکلات سرور ها همگی بر طرف شده اند. متاسفانه اطلاعاتی که ناشی از توضیح جزئیات آپدیت سرور های بازی Call Of Duty: Black Ops4 باشد، در دست نیست. جز اینکه یکی از کاربران اعلام کرده که سرور های بازی Call Of Duty: Black Ops4 بر روی ۳۰ هرتز قرار دارد.

در حالیکه قبل از بروز رسانی سرور های بازی شاهد این موضوع بودیم که سرور های یاد شده بر روی ۲۰ هرتز قرار داشته اند. استودیو سازنده نیز اعلام کرده است که تغییرات ایجاد شده تنها بخشی از تغییرات در نظر گرفته شده برای رفع مشکلات بازی Call Of Duty: Black Ops4 می باشد. در نتیجه ما در آینده بروز رسانی های بیشتری را برای بازی Call Of Duty: Black Ops4 دریافت خواهیم کرد. که این بروز رسانی در کنار محتویاتی شگفت انگیز و همینطور بسته های الحاقی و… قرار خواهد گرفت.
+در ادامه به توضیح برخی ویژگی های بازی Call Of Duty: Black Ops4 می پردازیم.

پلتفرم بازی Call of Duty Black Ops 4

افزودن بلک مارکت برای کاربران PS4

شایان ذکر است که کاربران پلی استیشن ۴ می توانند در بخش بلک مارکت، آیتم های تزئیناتی گوناگونی را برای بازی Call Of Duty: Black Ops4 تهیه نمایند.

گیم پلی بی نظیر بازی Call Of Duty: Black Ops4

شما هر نقطه ای از بازی را که از نظر بگذرانید متوجه کیفیت گیم پلی بازی Call Of Duty: Black Ops4 خواهید شد. برای مثال مادامی که در بازی در حال وقت گذراندن هستید، لازم می شود که با وسایل نقلیه گوناگونی سر و کار داشته باشید. در یکجا باید یک اتومبیل را برانید و در جایی دیگر بنا به موقعیت باید یک موتور را برانید و به همین ترتیب این داستان ادامه دارد. در رابطه با استفاده از سلاح های گوناگون نیز، با همین موضوع روبرو هستید. در بخش هایی از بازی نیز شما باید کارتان را به صورت مخفیانه پیش ببرید.

در این حالت برای اسلحه شما یک صدا خفه کن در نظر گرفته شده است تا موقعیت شما با توجه به شرایط ذکر شده به هنگام استفاده از اسلحه به خطر نیفتد. در عوض در جایی دیگر لازم است که برای از بین بردن دشمنان بزرگ و سرسخت تان از سلاح های پیچیده تری مانند RPG استفاده کنید. شاید با خواندن توضیحات اخیر با خود فکر کنید که سایر بازی ها از گیم پلی بهتری در مقایسه با گیم پلی بازی Call Of Duty: Black Ops4 برخوردارند. باید بگوییم که بله حق با شماست. اما باید توجه داشته باشید که چیزی نزدیک به شش سال از انتشار این بازی می گذرد و با توجه به زمان انتشارش، از گیم پلی بینظیری برخوردار بوده است.

کیفیت و حساسیت در صدا گذاری

در این بازی برای بخش صدا گذاری حساسیت زیادی خرج شده است. طوری که صداها در همه بخش های بازی به نحوی عالی در نظر گرفته شده اند. مثلا شما در این بازی با سلاح های متفاوتی سر و کار خواهید داشت که هر یک از آن ها با توجه به نوعی که دارند، دارای صدا های گوناگونی می باشند. همچنین در صورتی که در محیطی جنگلی حضور داشته باشید، حس می کنید که به طور واقعی در حال وقت گذراندن در آن محیط سرسبز جنگلی شکل هستید. همچنین در صداگذاری شخصیت ها نیز از بابت دقت و حساسیتی که در گویش های متفاوت بکار گرفته شده حرفی را برای گفتن باقی نمی گذارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 8 =