آپدیت جدید Beyond بازی No Man’s Sky

منتشر شدن آپدیت Beyond جدید بازی No Man's Sky PS4 در تابستان

انتشار اپدیت عظیمی به نام beyond برای بازی no man’s sky که قرار است در تابستان منتشر شود.

بازی no man’s sky

بازی no man’s sky یک بازی فضانوردی است.قبل از منتشر شدن نسخه اصلی این بازی و برطبق تریلهای پخش شده این جذابیت و شگفتی را در کاربر ایجاد کرده بود که بتواند روی میلیون ها سیاره قدم بردارد و بازی کند.معرفی این محصول قبل از منتشر شدن بسیار متفاوت از نسخه اصلی ان بود.وگاه همین باعث سردی کاربران نسبت به بازی وموضوع ان شده بود. در این بازی شما میان چندین هزار سیاره گیر کرده اید.

تنها امید به زنده بودنتان همان سفینه خراب است که با ان سفر کردید.در طول بازی باید برای زنده ماندن تلاش کرد منابعی که برای زنده نگه داشتن استفاده می شوند را تهیه کند.در اصل یک نوع جنگ تک نفره برای بقاست.از این رو است که این بازی تا حدی شباهت به تریلر ها و تبلیغات خود نداشته است. ممکن است بعد از ساعتی نشستن و بازی کردن دیگر هیچ مرحله ای برای بازی کردن وجود نداشته باشد.

منتشر شدن آپدیت Beyond جدید بازی No Man's Sky PS4 در تابستان
منتشر شدن آپدیت Beyond جدید بازی No Man’s Sky PS4 در تابستان

برخلاف تریلر های این بازی نسخه ای که ما با ان سرو کار داریم خیلی متفاوت تر از نسخه اصلی بازی است. این کهکشان عظیم سعی بر این دارد که با اپدیت های جدید و متنوع، خود را در جایگاهی بهتر قرار دهد و محصولی با کیفیت و دقیق در اختیار کاربران خود قرار دهد.در این بازی نژاد های موجودات فضایی وجود دارد،که این نشان دهنده خوبی برای کشف و همراهی شدن با ان ها است.

گرافیک بازی no man’s sky

نسبت به بقیه ی بازی ها کیفیت چندان جالبی ندارد.به همین دلیل بر روی دیگر عوامل هم تاثیر داشته است که یک مورد ان وسعت کم دید به دلیل کیفیت نه چندان جالب این بازی است. از لحاظ هنری سبک قابل توجهی به بازی داده است. ولی از لحاظ فنی نیاز به کار بیشتری دارد که امیدوارم در نسخه های جدیدتر شاهد کیفیت بالا و ماجراجویی و داستان هیجان انگیزی از سوی این بازی باشیم. موسیقی متن این بازی یکی از نقاط قوت ان است که به آن نیرو و انرژی مثبت می دهد. و ساعت ها گشت و گذار و پرسه زدن در بازی را قابل تحمل و یا جذاب می کند.

طبق گفته کاربران و کسانی که ۳ سال منتظر این بازی بودند:

No man’s sky ان برنامه ای نیست که ما این همه مدت منتظر رونمایی از ان بوده ایم.بازی به نوبه ی خود دارای ایراد های است که باعث می شود جایگاه خوبی برای ان درنظر نگیرند. باید امیوار بود که no man’s sky در اپدیت های بعدی خیلی قوی تر ظاهر شود و نقص کمتری نسبت به نسخه اول خود داشته باشد. این بازی پلی استیشن ۴ در سال۲۰۱۶ و پس از مدت ۳ سال تاسیس شد و سعی بر این دارد که این بازی را گسترش دهد و به تکامل نسبی برساند.

منتشر شدن آپدیت Beyond جدید بازی No Man's Sky PS4 در تابستان
منتشر شدن آپدیت Beyond جدید بازی No Man’s Sky PS4 در تابستان

این تیم که از تعداد پایین اعضا شروع به فعالیت کردند این کار را با ایده ای آغاز کردند که کاربران را حیرت زده و بسیار مشتاق کرده بود تا از این اثر رو نمایی شود.با کمک شرکت سونی توانستند ایده و طرح خود را بازگو کنند و کلی طرفدار به دست اورند. در ابتدای رونمایی به قدری انتظارات را بالا بردند که کاربران سال ها منتظر آن لحظه شیرین ماندن و در آخر بعد از دیدن بازی رای آن ها برگشت.

هدف بازی no man’s sky

با جمع آوری منابع مختلف توسط بازیکن و ساخت تجهیزاتی که در طول سفر و سفر کردن این راه را به قدری ادامه می دهد. تا به مرکز کهکشان نزدیک شود و باید بار دیگر این مراحل را از ابتدا شروع کند.بخش هایی از بازی دارای ایتم های مبارزه ای و اکشن می باشد حال این حریف ها می توانند حیوانات درنده و یا اگر در اب هستید جانوران ابی باشد. متاسفانه به دلیل سیستم تیراندازی نادرست مبارزه کردن کاری دشوار می شود.

در بازی no man’s sky یا همان فاقد روح سیاره ها محیط های اصلی هستند که برای یافتن منابع می توان استفاده خوبی از ان ها کرد.گونه های جانوری نیز برای سیر کردن گذاشته می شوند. در ساعات اول این بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هرچه دارد را رو می کند و دیگر بعد از مدتی برای کاربر تکراری می شود. با همه ی این تفاسیر هلو گیمز یک آپدیت جدید برای بازی خود درنظر گرفته است که در تابستان منتشر می شود. آپدیت beyond خود از سه آپدیت تشکیل شده است.

کلیدواژه : بازی No mans sky PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + بیست =