منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

آخرین خبری که از این بازی به دست رسیده است یک تریلر جدید از این بازی است که مباحث جدیدی را اطلاع رسانی می کند.و بسته الحاقی را به بازیکنان ارائه می دهد.این بسته الحاقی در بازی قرار است که سه هواپیمای جدید را در بازی بیاورد که این سه هواپیما سه ماموریت جدید هم با خود به همراه دارند.افرادی که سیزن پس بازی را تهیه کرده باشند این بازی ها به حالت موزیک پلیر مود در دسترسشان خواهد بود.
این بازی با کنترلر هایی که دارد و امکانات کنترلر هایش توانسته است که بازیکنان بسیاری را جذب خود کند.این بازی نیرو های حماسی دارد که موزیک هم در کنارش تطبیق داده شده است که این شرایط جو رفتن به فراز آسمان ها را برای بازیکن ایجاد می کند.در این بازی ماموریت هایی به بازیکن داده می شود که باید به طور دقیق طراحی شود تا برای اتمام مرحله ها به بازیکن کمک کند.بازی را باندای نامکو ساخته است.
این بازی روی دستگاه های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ ،نینتندو سوئیچ و pc اجرا می شود.این بازی در مرکزخرید نمره هشت و نیم کسب کرده است .این بازی ویژگی خاصی دارد و آن این است که تنوع بسیار زیادی در تعداد زیاد هواپیما هایش دارد. مدلهای هواپیما ها آمریکایی روسی و اروپایی هستند.این ورژن بازی کاملا با ورژن های قبلی متفاوت است در یک مرحله باید از نیروهای زمینی داخل بازی مراقبت کنید.

منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4
منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

و در مرحله دیگر رادار هایی که وجود دارد از کار می افتند و باید دنبال دشمن های خود بروید. در مرحله‌ای دیگر هم اسیر طوفان های مختلف می‌شوید این بازی یک بازی سخت استالبته بازی زمانی سخت می شود که نتوانید جنگنده ها و سلاح ها و موقعیت های مناسب را درست انتخاب کنید.هر مرحله از بازی یک سری وظایفی به بازیکن داده می‌شود در این ورژن بازی اوج گرفتن در فراز آسمان ها برای بازیکن بسیار لذت بخش است.
طراحی های جذابی از جمله تغییر نور به هنگام عبور کردن از ابر ها قابل مشاهده است. این بازی با وجود سختی که دارد ولی اگر علاقه به بازی در این سبک ها وجود داشته باشد یک بازی مهیج و جالبی خواهد بود. شاید این سبک بازی ها طرفدار داشته باشد Ace combat یکی از پرطرفدارترین بازی ها است.داستان این بازی تخیلی است یکی از بهترین صحنه های بازی برای بازیکن قطره های آبی است که بر روی شیشه هواپیما در اثر بارش در آسمان دیده می شود.

منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4
منتشر شدن اولین تریلر از سیزن پس بازی Ace Combat 7 Skies Unknown PS4

در هر مرحله امتیاز و پول هایی دریافت می کنید که در آخر می توانید به پایگاه رفته و از طریق آن امتیاز ها و پول ها سلاح ها و دستگاه های خود را ارتقا دهید. در کل این بازی هم مثل سایر بازی ها با مشکل روبه رو است ولی باز هم بازی سرگرم کننده و جذابی برای بازیکنان میباشد. این بازی دو بخش دارد بخش تک نفره و بخش چند نفرهدر بخش چند نفره دوقسمت وجود دارد به نام های Battle RoyalوTeam Death match که جزء بهترین قسمتهای بازی هستند.
آنقدر قسمت تیمی بازی مهیج است که دائم بازیکنان تشویق می‌شوند بازی را ادامه دهند. در بازی چند نفره میشود یک مقدار هزینه برای ساخت جت در بازی قرار داد .تا بتوان از امکانات بیشتر جت استفاده کرد. نقشه هایی که در بازی استفاده میشود هم در بخش تک نفره و هم در بخش چند نفره با یکدیگر برابر هستند. برای کسانی که اولین بار وارد این بازی می شوند بهتر است که به قسمتهای قبل بازی بروند .
تا از محتویات بازی اطلاع پیدا کنند که با این کار لذت بیشتری از بازی خواهند برد. بخش های مختلف بازی متنوع هستند. ماموریت های بخش های بازی متنوع هستند و تا پایان بازی این جذابیت را در خود دارند.اگر در بین بازی بازیکن شکست بخورد یعنی هواپیمایش منفجر شود باید بازی را از اول آغاز کند آب و هوای موجود در جو بازی، نزدیک شدن و دور شدن از زمین و حتی لمس کردن و عبور کردن از ابرها هم در حرکت هواپیمای بازیکن تاثیر گذار است.
هواپیما های بخش چند نفره و بخش یک نفره هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.آخرین نسخه این بازی در سال ۲۰۱۴ به بازار ارائه شده است . در بخش چندنفره متأسفانه بعد از مدتی که از بازی می‌گذرد به دلیل تکراری شدن مراحل بازی حس خستگی به بازیکن دست می‌دهد و جذابیت بازی از بین می رود نبرد چند نفره ،بین دو تیم چهار نفره است که باید یک امتیاز معین کسب کنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =