منتشر شدن بازی Devil May Cry 5 PS4 در نسخه دیلاکس ادیشن

منتشر شدن بازی Devil May Cry 5 PS4 در نسخه دیلاکس ادیشن

این مقاله حتما برای علاقمندان به بازی Devil May Cry 5 جذاب خواهد بود. زیرا تصمیم داریم در ادامـه ایـن مـطـلـب در مـورد تریلرهای تازه این بازی با مخاطبانمان صحبت کنیم.تا کنون تریلر های متنوعی از Devil May Cry 5 به نـمـایـش درآمـده اسـت. یـکـی از ایـن تـریـلـرهـا کـه بـه تـازگـی بـه دسـت علاقـمـنـدان رسـیـده اسـت، در بـرگـیـرنـده صـحـنـه های مبارزه دانته است. در ایـن تـریـلر مهارت هـای دانـتـه بـه خـوبـی بـه تـصـویـر کـشـیـده شـده اسـت و هـمـیـن مـوضـوع بـه تـعـداد عـلاقـمـنـدان Devil May Cry 5 افـزوده اسـت.
این تریلر در رویداد توکیو گیم شو سال ۲۰۱۸ به دست مخاطبان رسید. استودیوی کپکام که کار ساخت و انتشار این بازی PlayStation را بر عهده دارد، در بازه های زمانی مختلف اطلاعات تازه ای را در مورد Devil May Cry 5 به دست طرفداران می رساند. به تازگی هم اخباری مربوط به نسخه دیلاکس ادیشن این بازی از سوی کپکام منتشر شده است. در ادامه بیشتر در مورد این نسخه با شما صحبت خواهیم کرد.

منتشر شدن بازی Devil May Cry 5 PS4 در نسخه دیلاکس ادیشن
منتشر شدن بازی Devil May Cry 5 PS4 در نسخه دیلاکس ادیشن

در نسخه دیلاکس ادیشن بازی Devil May Cry 5 چه خبر است؟

  •  در این نسخه اسلحه تازه ای به نام Cavaliere R برای دانته تعریف شده است. ضمن اینکه سلاح های تازه دیگری هم برای شخصیت نیرو به چشم می خورد.
  •  در این نسخه از موسیقی های مختلفی برای مبارزات استفاده شده است که به نسخه های قبلی این بازی تعلق دارند.
  •  مخاطبان می توانند در این نسخه شاهد میان پرده های لایو اکشن هم باشد.

این موارد، ویژگی های تازه ای بود که در Devil May Cry 5 وجود داشت. اما این بازی پلی استیشن و ایکس باکس سورپرایز ویژه ای هم برای افرادی دارد که به صورت پیش خرید نسبت به تهیه Devil May Cry 5 اقدام می کنند. بدین ترتیب این دسته از افراد می توانند از رنگ های Alt Hero برای دانته و نیرو برخوردار شوند. ضمن اینکه برای نیکو، تریش و لیدی هم رنگ های Alt Heroine در نظر گرفته شده است.
نکته مهم دیگری که برای پیش خریدکنندگان در نظر گرفته شده است به دسترسی زودهنگام به اسلحه Buster Arm مربوط است. این اسلحه که برای نیر در نظر گرفته شده است را می توان با حالت پیش خرید زودتر از موعد مقرر به دست آورد.

اگر تمایل دارید تا نسخه دیلاکس ادیشن Devil May Cry 5 را تهیه کنید، باید ۶۹.۹۹ دلار پرداخت کنید. البته نسخه اصلی این بازی ۶۰ دلار قیمت دارد.

منتشر شدن بازی Devil May Cry 5 PS4 در نسخه دیلاکس ادیشن
منتشر شدن بازی Devil May Cry 5 PS4 در نسخه دیلاکس ادیشن

شاید به همین دلیل با قیمت نسخه دیلاکس ادیشن کنار نیایید! اما یادتان باشد که این نسخه قابلیت های ویژه ای دارد و امتیازهای تازه ای را برای گیمر در نظر گرفته است. اگر تمایل دارید تا دنیای Devil May Cry 5 را تجربه کنید باید بدانید که این بازی از ۱۷ اسفندماه یا ۸ مارس در معرض خرید قرار گرفته است. حالا که در مورد نسخه دیلاکس ادیشن این بازی صحبت کرده ایم، بد نیست تا کمی هم در مورد چهارچوب اصلی بازی XBox گپ بزنیم.

در مورد بازی Devil May Cry 5 چه می دانید؟
Devil May Cry 5 عنوان جذابی است که در بین بسیاری از علاقمندان و بازی بازان به خوبی شناخته شده است. در این بازی ویژگی های مثبت زیادی وجود دارد که نظر مخاطبان را به خودش جذب کند. اما شاید مهم ترین نکته در Devil May Cry 5 مربوط به روایت داستانی بازی باشد. زیرا این عنوان در بخش روایت واقعا بی نظیر است. .بدون شک زمانی که یک بازی از روایت قابل قبولی برخوردار باشد، می تواند بهتر توجه مخاطبان را جلب نماید.
بدین ترتیب گیمر با بسترسازی مناسب در میان اتفاقات بازی و ماجراها پیش خواهد رفت. سبک روایتی بازی در اشکال مختلف پیاده سازی شده است. مثلا شاید بخشی از داستان بازی را با مشاهده فلش بک ها پیگیری کنید. در صورتی که برای کاراکترهای مختلف بازی هم روایتی جداگانه در نظر گرفته شده است. این چیدمان دقیق و هوشمندانه موجب شده است تا گیمر هیچ گاه از داستان بازی خسته نشود.
نه تنها در این بخش هیچ خستگی رخ نمی دهد، بلکه شور و هیجان گیمر به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. زیرا در طول بازی نقاط تیره و ابهامات مختلفی شکل گرفته است که گیمر برای یافتن پاسخشان حسابی هیجان دارد. وقتی که به زمان انتهایی بازی نزدیک می شویم، این ابهامات با سرعت زیادی کنار زده می شوند و رازگشایی هایی که انجام می شود تا حدودی گیمر را غافلگیر و شوکه می کند.
بهتر است در زمانی که به انتهای بازی نزدیک می شوید، خودتان را برای هر نوع ری اکشنی آماده کنید! شاید در بخشی از این روایات تا حدی هیجان زده شوید که به مانیتور خیره بمانید. البته شاید هم ری اکشنی کاملا متفاوت داشته باشید و پس از پی بردن به حقایق بازی، تمام هیجانتان را با فریاد خالی کنید! به هر حال این را بدانید که در Devil May Cry 5 همه چیز در بخش داستانی فوق العاده است و سازنده برای غافلگیر کردنتان حسابی تدارک دیده است!
اگـر بـه دنـبـال تـجـربـه یـک بـازی آخـر الـزمـانـی هـسـتـیـد، حـتـمـا بـه سـراغ Devil May Cry 5 بـرویـد. در ایـن بـازی بـه خوبی این دوره را احساس خواهید کرد و می توانید اهریمن و شیاطین را در مراحل مختلف بازی حس کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =