بازی Jump Force با محوریت شخصیت‌های جدید

منتشر شدن تریلر جدید بازی Jump Force PS4 با محوریت شخصیت‌های مجموعه ناروتو

در تریلر جدید منتشر شده از بازی Jump Force، شاهد مبارزه کاراکتر Dai و مبارزان بیشتری از ناروتو هستیم. بازی Jump Force ساخته باندای نامکو (Bandai Namco) است. در تریلر جدید این بازی کاراکتر و Dai و بروتو اوزاماکی حضور دارند. همچنین شخصیت‌ هایی همچون Gaara، Kaguya و Kakashi Hatake نیز دیده می‌شوند که این کارکترها از زمان ناروتو وارد بازی شده‌اند و کارکتر بروتو از دنیای Generations Boruto: Naruto Next به مبارزه‌های «جامپ فورس» آمده‌ است.

تمام کارکتر های نام برده شده در کنار هم باعث مهیج شدن بازی می‌شوند و حالتی مفرح برای هواداران مانگا و انیمه ایجاد می‌کنند در نهایت از دنیای ناروتو شیپودن، شش کارکتر در مبارزات حضور خواهند داشت.زمانی که Bandai Namco برای اولین بار این بازی را در تاریخ ۲۶ بهمن ماه (۱۵ فوریه ۲۰۱۹) برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر کرد و همانند کمپانی‌های دیگر برای کسانی که بازی را پیش خرید می‌کردند پاداش‌‌هایی در نظر گرفته ‌بود اما این پیش خرید به جلو بردن بازی کمک چندانی نمی‌کرد و اگر جزو کسانی بودید که بازی را پیش خرید نکردید در واقع برد کردید.

منتشر شدن تریلر جدید بازی Jump Force PS4 با محوریت شخصیت‌های مجموعه ناروتو
منتشر شدن تریلر جدید بازی Jump Force PS4 با محوریت شخصیت‌های مجموعه ناروتو

درواقع با پیش خرید کردن گزینه‌هایی همچون ماشینی برای گشت زدن در محیط آنلاین و شخصی سازی مبارزها بدست می‌آوردید. Bandai Namco در نظر داشته که بعد از منتشر شدن jump force قصد اضافه کردن شخصیت به بازی را به جهت گسترش آن دارد در نتیجه همان زمان اعلام کرد که در آپدیت‌هایی که بعدها عرضه‌ خواهد شد کارکترهای دیگری می‌آیند.کوجی ناکاشیما (Koji Nakashima) تهیه کننده بازی نیز اعلام کرده است:

حقیقتا jump force کارکترهای مهم و اصلی و مانگاه‌های فانتزی را هدف قرار داده است و تیم سازنده قصدی ندارد که از مانگاه‌های درام و یا ورزشی استفاده کند. این بازی که در دسته بازی‌های مبارزه‌ای قرار می‌گیرد سه بعدی است و بر اساس شخصیت‌های مشهور و محبوب مجله Jump ساخته شده است. این مجله بیشتر مانگاه‌های مشهور را در خود جمع کرده است.

در تریلر این بازی برای اولین بار کاراکتر «دای» Dai از سری بازی Dragon Quest: The Adventures of Dai را در میدان نبرد مشاهده می‌کنیم. چیزی که بیشتر از همه چیز این بازی را مهیج کرده است و شاید باید آن را از نقاط قوت دانست این است که تیم سازنده به جای خلق داستانی جدید و شخصیت‌های جدید، قهرمانان محبوب ژاپنی‌ها را برای بازی مبارزه‌ای دور هم جمع کرده است.

منتشر شدن تریلر جدید بازی Jump Force PS4 با محوریت شخصیت‌های مجموعه ناروتو
منتشر شدن تریلر جدید بازی Jump Force PS4 با محوریت شخصیت‌های مجموعه ناروتو

مبارزات در مکان‌های معروف دنیا انجام می‌گیرد و شش مبارز به صورت سه به سه در مقابل یکدیگر می‌ ایستند. چون بازی سه بعدی است، دوربین از نماهای خاص و خوبی تصویر ارائه می‌دهد و بازیکن به هرطرف زمین مسابقه که بخواهد می‌تواند حرکت کند. نکته مهم دیگر نیز زمین مسابقه است که هر زمین می‌تواند شکل مخصوص به خودش را داشته باشد و می‌تواند چند طبقه هم باشد.

با توجه به گسترده بودن زمین مسابقه، کار برای بازیکنانی که تاکتیکشان رفتن به گوشه زمین و دفاع است سخت می‌شود. در  Jump Force کارکترها نوبتی به میدان مبارزه می‌آیند که همراه خود نوار عمر دارند و در صورتی که از جانشان کم شود نمی‌توانید با جایگزین کردن بازیکن دیگری عمر آن‌ها را افزایش دهید در حقیقت کارکترهای مختلف به خاطر تفاوتی که در طراحی و نقش آن‌ها در نظر گرفته شده است.

تکنیک‌ها و توانایی‌های خاص خود را دارند در نتیجه لازم است هنگام انتخاب بازیکن دقت لازم را به کار ببرید که ضربات بازیکن انتخابی با ذهنیت شما هماهنگی داشته باشد. Comeback نیز قابلیت جالب و کمک کننده‌ای است. با استفاده از آن کارکتر مورد نظر در مسابقه به بالاترین قدرت خویش دست می‌‌یابد برای مثال ناروتو (Naruto) می‌تواند روباه نه دم را آزاد کند.سازندگان بازی در طراحی مبارزان ژاپنی بسیار دقت عمل به خرج داده‌اند و این شخصیت‌های کاغذی را چنان خوب در بازی نمایش داده‌اند که بازیکن به راحتی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

در نهایت به نکته‌ای اشاره می‌کنیم که می‌توان آن را شاهکار تیم سازنده دانست و آن ساخت مبارزی است که مطابق سلیقه خودمان باشد. مبارزی که کومبوها و ضربه‌هایش برگرفته از سایران مبارزان باشد اما ترکیب ذهنی ما در آن دخیل است.بازی jump force با شخصیت‌‌های جدید در تاریخ ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن) منتشر خواهد شد و بر روی پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان و نیز کامپیوترهای شخصی قرار خواهد گرفت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =