جزئیات و بررسی تریلر داستانی بازی Starlink Battle for Atlas PS4

جزئیات و بررسی تریلر داستانی بازی Starlink Battle for Atlas PS4

جزئیات و بررسی تریلر داستانی بازی Starlink Battle for Atlas PS4

در نمایشگاه Ec ۲۰۱۸بود که این بازی به بازی بازان معرفی شد سازنده اجرا کننده بازی به اسم یوبی سافت ویدیوی سینمایی جدیدی از این بازی به نمایش گذاشته است ژانر این بازی اکشن است کمی هم علمی به نظر می رسد. شخصیت منفی بازی گرکس نام دارد. این شخصیت منفی یک ارتش در بازی برای خود دارد که این ارتش فورگاتن لوگین است. گرکس در بازی به دنبال یک منبع انرژی است که این منبع انرژی نوا نام دارد.
گرکس و گروهش برای پیدا کردن این منبع انرژی گروهبان گروه بازی را به سرقت می‌برند و حالا برای پیدا کردن گرکس و ارتشش افراد گروه دنبال گروهبان می‌گردند تا آنها را از سر راه خود بردارند دربازی صحنه‌های درآم داریم و در جریان بازی؛بازی بازان صحنه‌های نبرد فضایی دارند در این جریان بازی؛ بازیکنان هیجان های زیادی را تجربه می کنند.ویدئوی داستانی این بازی در مرکزخرید قابل مشاهده است.

جزئیات و بررسی تریلر داستانی بازی Starlink Battle for Atlas PS4
جزئیات و بررسی تریلر داستانی بازی Starlink Battle for Atlas PS4

و بازیکنان می توانند نظرات خود را مطرح کنند این بازی بر روی دستگاه های پی اس فور و ایکس باکس وان اجرا می‌شود در تریلر داستانی این بازی اطلاعات زیادی به بازی بازان داده نشد. تنها چیزی که به دست آمد این بود که این بازی شباهت زیادی به بازی نومنز اسکای دارد در این بازی در قسمت های فضایی می توانید سفینه های خود را آن طور که می‌خواهید طراحی کنید و از نظر سلاح ها و تجهیزات بازیکن در هر بازی می تواند باب میل خود از آن ها استفاده کند.
البته طبق شرایط و موقعیتی که در آن قرار دارد در بازی حتی می‌شود ویژگی‌های خلبانان بازی را هم بازیکن انتخاب کند علاوه بر شکل ظاهری سفینه‌ای که بازیکن برای خود می‌سازد از نظر دیجیتالی هم می تواند سفینه ی خود را بر حسب علاقه خود طراحی کند و بعد از آن گزینه‌هایی که در سفینه وجود دارد را جمع‌ آوری کند تا از تجهیزات داخلی سفینه هم بتوانند استفاده کنند منبع ویدیو بازی یوتیوب است که به زبان اصلی اجرا می‌شود.
مدت زمان این تریلر ۱ دقیقه و ۳۴ ثانیه است این بازی بسیار هیجان انگیز است برای بازیکنان یک نقش بزرگی در بازی طراحی شده است. در تریلر قبلی این بازی که قبلا اجرا شده بود مکان‌هایی که قرار بود در آن سفر کند و دشمنان خود را شکست دهد نمایش داده شده بود در این بازی هفت سیاره با ویژگی‌ها و شرایط فیزیکی و ظاهری خاص خود وجود دارد فضای سفینه ها جای خوبی برای گشت و گذار بازیکن می باشد.
تاریخ اجرای این بازی بر روی کنسول های مختلفی مثل ایکس باکس وان ، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ در ۲۴ مهر سال ۱۳۹۷ می باشد امکان پیش خرید این بازی هم وجود دارد در بازی شخصیتی به اسم فاکس مک وجود دارد که یک سفینه شخصی برای خود دارد این بازی کمی ساختار لگویی دارد در حین گشت و گذار در فضای بازی با دشمنان زیادی روبرو می شوید که باید آنها را نابود کنید در بازی برای اینکه راحت تر و حرفه ای تر بتوانید دشمنان خود را نابود کنید.
می‌توانید بر روی سفینه خود از سیستم دو سلاحی استفاده کنید میتوانید در هر زمان از بازی سلاح هایی که انتخاب کرده اید را با توجه به شرایط بازی و با توجه به نقطه ضعف های دشمنان آنها را تغییر دهید این موضوع جذابیت بازی را از نظر بازیکن بیشتر کرده است با توجه به این امکانات و شخصی سازی هایی که توسط بازیکن انجام می شود جذابیت بازی بیشتر شده و امکان بی‌حوصلگی بازیکن کمتر می‌شود.
لازم به ذکر است که باید این شخصی سازی تحت کنترل باشد.برای مثال در بازی بین سلاح ها ویژگی هایی وجود دارد که باید آنهارا در زمان خودش استفاده کنید.مثلا منجمد کردن دشمنان یکی از ویژگی های سلاح ها است.دیالوگ هایی که در بازی وجود دارد تنوع و جدابیت بازی را افزایش می دهد.در ورژن جدید بازی دشمنان بیشتری به بازی اضافه شده اند.
یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین قابلیتی که این ورژن بازی طراحی کرده است حالت نتو مود نام دارد.

جزئیات و بررسی تریلر داستانی بازی Starlink Battle for Atlas PS4
جزئیات و بررسی تریلر داستانی بازی Starlink Battle for Atlas PS4

با این ویژگی بازیکن می تواند در هر زمان و مکان و در هر موقعیتی که قرار دارد بازی را در حالت stop قرار دهد و از همه زاویه ها و موقعیت ها و عکسبرداری کند و همچنین در محیط استارلینک منظره ها و جلوه های بسیار دیدنی زیادی وجود دارد که با استفاده از این واقعیت می توان از لحظه های به یاد ماندنی بازی عکس بگیرد قابل به ذکر است که در این به روز رسانی بازی برنامه‌ها و بخش ها و ماموریت های زیادی اضافه شده است .
که بازیکن می تواند از آنها با توجه به مقدار امتیازی که دریافت کرده است استفاده کند دشمنان جدید در این ورژن قابلیت این را دارند که بازیکنان را مجبور کنند از همه توانایی ها و موقعیت های خود استفاده کند تا بتواند آنها را شکست دهد حجم این ورژن بازی به گفته صاحب توسعه دهنده آن بسیار زیاد است و محتوای زیادی در این بازی به بازیکنان ارائه داده شده است .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =