منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun

منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun

منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun

منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun

بازی close to the sun بازی ای دراماتیک و وحشت آور است که محصولی از استودیو storm in a teacup به حساب می آید و جریان این بازی در کشتی قدیمی پیش می رود که ساخته نیکولا تسلا است.این استودیو برای بار نخست در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۸ از شخصیت اول این بازی رونمایی کرد و تریلر و تصاویر جدید از این بازی ماجراجویانه و وحشتناک نشر کرد که قسمت های بسیاری از این بازی را به نمایش می دهد.
داستان این بازی به گونه ایست که بازیکنان باید سوار بر آن کشتی رمزآلود ساخت نیکولا تسلا مخترع شهره قرن نوزده که به دلایل علمی بنا شده بود به صورت ماجراجویانه ی ترسناکی به انجام و بررسی تحقیقاتی علمی بپردازند و پیش روند وبی خبر از همه جا که به چه کابوس ها و اتفاقات وحشتناکی پا گذاشته اند. البته باید اضافه کرد که زمان این بازی پلی استیشن ۴ در اواخر قرن نوزدهم است.

منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun
منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun

شخصیت اول بازی Close to the sunروزنامه نگارنترس و شجاع و جوانی به نام رز است که در این بازی به دنبال خواهر مفقود شده خود وارد این ماجرا ها می شود. همچنین این بازی توسط موتور بازی ساز آنریل انجین۴ گسترش یافته وسازنده با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا برای به تصویر در آوردن حوادث در شکیل ترین و بهترین کیفیت خود قصد دارد این بازی را برای گیمر ها به اثری به یاد ماندنی تبدیل کند.
اگر به تریلر توجه بیشتری کنیم در می یابیم که این استودیو خواهان انتشار بازی هایی همانند Amnesia ویا SOMA است. بازیکنان در این نقش یعنی نقش خبرنگار جوان اسلحه و یا حتی سلاح سردی با خود برای دفاع ندارند و تنها باید از عقل و درایت و استعداد هایشان در حل مسائل بهره ببرند تا بتوانند از خود در برابر خطرات و موانع موجود در کشتی نیکلا محافظت کنند.
ظاهر این بازی برای عده ای باعث به خاطر آوردن بازی معروف بایوشاک است.
به دلیل وجود فضاهای بزرگ در کشتی Helios و همچنین معماری قدیمی و کلاسیکی به همراه سازوکار های دریایی این حس مشابه را به بازیکن القا می کند. و علاوه بر این در تریلر ما تعدادی نور را به شکل و شمایل انسان داریم که بازی Everybody,s Gone to the Rapture را برای ما تداعی می کند.

این بازی به نظر می رسد که از داستان جذابی برخوردار باشد. خواهر خبرنگار جوان ما به عنوان محققی علمی در آن کشتی در حال کار بوده است که تریلر این بازی با سخنان این فرد شروع میشود. او در گفته های خود ادعا دارد تحقیقاتش به نتایجی رسیده که با آنها دنیا تغییر یافت ولی نه آنطور که انتظارش را داشت.این بازی Playstation 4 فعلا برای ویندوز انتشار یافته و در آینده ای نزدیک یعنی ماه های اول سال ۲۰۱۹ میلادی برای سیستم های رایانه ای خاص نیز ارائه می شود مانند پلی استیشن۴ و ایکس باکس۱.

منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun
منتشر شدن تریلر هنگام انتشار بازی Close To The Sun

تریلر جدیدی از این بازی
شرکت Wired Productions همراه با انتشار تریلری جدید از این بازی سال نشر آن را نیز عنوان کرد. این کمپانی بعد از نشر تریلر جدید بازی عنوان کرد که در سال ۲۰۱۹ ما شاهد انتشار این بازی خواهیم بود. از این تریلر جدید می توا ن برداشت کرد که ما شاهد صحنه های دارای اکشن بیشتری نسبت به بازی The Town of Light (بازی ای از این کمپانی که توانست در حدود ده هزار دلار برای ارتقاع سطح آگاهی از سلامت روان بدست بیاورد) خواهیم بود.
و همچنین شاهد صداهای کمتری از موتور در این بازی نسبت به بازی Grip (این بازی سال گذشته در ماه نوامبر از این کمپانی انتشار یافت) خواهیم بود.
این بازی هدف ویژه ای به عنوان حفظ بقا دارد که در آن بازیکنان را در وضعیت های خطرناک و مشکل ساز و همچنین ایستگاه هایی با معماهایی مختلف قرار خواهد داد.
در عین نبود هیچ سلاحی برای محافظت از خود بازیکنان شاهد وجود دوستی خواهند بود که با کمک یکدیگرمیتوانند از پس موانع و معماها برآیند و همچنین از یکدیگر محافظت و دفاع کنند.
باید اضافه کرد که تا به حال منتقدان نظری مثبت بر روی این بازی نداشته اند. در وب گاه نقد این بازی تا اینجا نمره ای برابر با ۶۶ گرفته است و البته باید گفت با ۱۵ نقد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − دوازده =