اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن, نینتندو سوئیچ

منتشر شدن جزئیات عرضه تریلر بازی V Rally 4 PS4

منتشر شدن جزئیات عرضه تریلر بازی V Rally 4 PS4

منتشر شدن جزئیات عرضه تریلر بازی V Rally 4 PS4

برای فروش هرچه بیشتر محصولات تولید شده احتیاج به انجام مجموعه فعالیت هایی تحت عنوان کلی بازاریابی و توسعه بازار می باشد. این فعالیت ها دامنه وسیعی داشته و میزان موفقیت آن ارتباط مستقیمی با خلاقانه و موثر بودن آن دارد. یکی از شیوه-های قدیمی بازاریابی و جذب مخاطب که از گذشته در مورد محصولات فرهنگی بصری دیگری نظیر فیلم های سینمایی نیز به کار گرفته شده است.
انتشار قسمت هایی از محصول تولید شده از طریق ساخت آنونس، کلیپ، تیزر و تریلر است. بازی های ویدئویی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. علیرغم جذابیت ذاتی که محصولات این حوزه برای مخاطبین خود دارند، با توجه کثرت استودیوها و شرکت های فعال در این زمینه و با درنظر گرفتن تنوع گسترده ای که در این بازار وجود دارد، رقابت شدیدی بین فعالان این عرصه وجود دارد.
اقتضای چنین فضای رقابتی ای قطعاً استفاده از تبلیغات و صرف هزینه های کافی برای بازاریابی و فروش محصول می باشد. در همین راستا و ضمن حضور در فستیوال ها، جشنواره ها و کلیه مراسم مربوط به بازی های ویدئویی، استودیوهای توسعه دهنده بازی اقدام به انتشار اخبار، تصاویر، معرفی شخصیت ها و نمایش دموهایی از بازی ها خود می کنند که این امر می تواند تاثیر به سزایی در آماده نمودن فضای بازار برای عرضه و انتشار بازی تولید شده توسط آن ها داشته باشد.

منتشر شدن جزئیات عرضه تریلر بازی V Rally 4 PS4

منتشر شدن جزئیات عرضه تریلر بازی V Rally 4 PS4

یکی از آخرین تلاش ها که برای جذب مخاطب بیش تر توسط توسعه دهندگان بازی صورت می پذیرد، انتشار تریلر هنگام عرضه بازی است که طی آن مشخصات حداکثری از بازی ارائه شده و تلاش می شود تا جذابیت های موجود بازی به بهترین نحو ارائه شوند. یکی از بازی هایی که اخیراً از این حربه تبلیغاتی استفاده نموده است، بازی V-Rally 4 است.بازی V-Rally 4 یک بازی ویدئویی مسابقه ای در سبک ماشین است.
که طی آن بازیکن به راندن ماشین های رالی روی جاده های مختلف و رقابت با دیگر رانندگان می پردازد. این بازی ویدئویی که دارای قابلیت بازی به صورت تک نفره و چند نفره را دارا است در ادامه مجموعه بازی های V-Rally ساخته شده است. نخستین نسخه از این بازی در سال ۱۹۹۷ و برای تمامی کنسول-های پرطرفدار آن زمان منتشر گردید. توسعه دهنده این نسخه از بازی یکی از استودیوهای زیر مجموعه ی شرکت فرانسوی آتاری به نام Infogrames Entertainment بود.
نسخه های دوم و سوم این بازی به ترتیب در سال های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۲ منتشر گردید، توسط یک شرکت فرانسوی دیگر به نام استودیو Eden Games که از همان تیم طراح اولین نسخه بازی استفاده می کرد، توسعه داده شد. انتشار آخرین نسخه از این بازی تحت عنوان V-Rally 4 توسط شرکت فرانسوی Bigben Interactive که تاسیس آن به سال ۱۹۸۱ برمی گردد انجام شده است.

منتشر شدن جزئیات عرضه تریلر بازی V Rally 4 PS4

منتشر شدن جزئیات عرضه تریلر بازی V Rally 4 PS4

زمینه اصلی فعالیت این شرکت علاوه بر انتشار بازی های ویدئویی تولید تجهیزات جانبی برای کنسول های بازی است. این شرکت که انتشار بازی های بسیاری را در کارنامه خود دارد در سال ۲۰۱۶ و پس از ورشکستگی آتاری امتیاز مجموعه بازی V-Rally را از این شرکت خریداری نمود. پس از آن بود کهBigben کار توسعه نسخه جدیدی از این بازی را به یکی از شرکت های زیرمجموعه خود تحت عنوانKylotonn واگذار نمود.
شرکت پاریسی Kylotonn در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است تا پیش از این بیشتر بابت توسعه بازی Bet On Soldier شناخته می شد. البته این شرکت پیش تر تجربه ساخت بازی های مسابقه ای را به واسطه توسعه بازی WRC 5 که بر اساس مسابقات رالی قهرمانی جهان سال ۲۰۱۵ ساخته شده بود، کسب نموده بود.
در سپتامبر ۲۰۱۸ و به تدریج در نقاط مختلف دنیا ایـن بـازی بـرای کـنـسـول هـای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان ، و کـامـپـیـوتـرهـای شـخـصـی مـنـتـشـر گردیـد.
هم زمان با انتشار این بازی توسط Bigben Interactive، شرکت Kylotonn اقدام به انتشار عمومی تریلر هنگام عرضه V-Rally 4 نمود. تریلر جذاب این بازی ضمن نشان دادن کیفیت فوق العاده ساخت این بازی، تعدادی از ماشین های موجود در بازی را به نمایش گذاشته است. آن چه بیش تر از هرچیز در این کلیپ کمتر از دو دقیقه ای جلب توجه می-کند مناظر بدیع و تنوع بسیار بالای پیست هایی که مسابقات رالی در آن ها در جریان است.
در انتهای این تریلر تبلیغاتی ضمن اعلام در دسترس بودن این بازی برای کنسول های ذکر شده، عنوان می شود که نسخه سازگار با کنسول نینتندو سوئیچ نیز در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. این بازی که در پنج دسته بندی اصلی (Buggy، V-RallyCross، HillClimb، Extreme-Khana و Rally) انجام می شود، در نقاط مختلف دنیا از جمله کشورهای مالزی، نیجر، رومانی، آمریکا و غیره، پیست ها و جاده-های مختلفی را برای بازیکنان درنظر گرفته است.
برای انجام این بازی شما امکان انتخاب ماشین خود در بین ۵۱ ماشین مسابقه-ای تامین شده توسط نوزده کمپانی معتبر خودروسازی را دارید. البته با پیشرفت در بازی و طی مراحل مختلف امکان انتخاب ماشین هایی با کارایی بالاتر برای شما فراهم خواهد گردید.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + چهارده =