مهمترین ایستراگ در بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2

مهمترین ایستراگ در بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2

مهمترین ایستراگ در بازی پلی استیشن ۴ Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 را می توان از آن بازی هایی دانست که روایت داستانی اش حسابی شما را جذب می کند. البته در این میان نمی توان منکر اثرگذاری بالای ایستراگ های بازی شد. این روزها ایستراگ ها جای خود را در میان بازی های ویدئویی به خوبی باز کرده اند. شاید هنوز ندانید که ایستراگ بازی چیست؟ اگر همین طور است با ما باشید تا درادامه مفهوم ایستراگ ها را برایتان شرح دهیم. به طور کلی ایستراگ ها به داستان هایی که مابین فرهنگ های مختلف جای گرفته است و همچنین تمامی آثار ارزشمندی که توسط بشر ساخته شده است، اشاره دارد.
راک استار به عنوان سازنده بازی PlayStation ۴ Red Dead Redemption 2 به خوبی با ایستراگ ها آشنایی دارد و می داند که چطور انها را در میان روایت های داستانی خود جای دهد.
در ادامه می توانیم به مهم ترین ایستراگ هایی که در طول بازی Red Dead Redemption 2 به آن برمی خوریم، با شما صحبت کنیم. احتمال می دهیم که پیش از این نگاهی گذرا به این ایستراگ ها داشته اید و یا شاید هم اصلا متوجه آنها نشده اید.

در مورد ایستراگ برنامه اپسیلون
GTA V که به عنوان یکی از پزطرفدارترین عناوین کمپانی راک استار شناخته می شود، اولین ایستراگی است که به ان می پردازیم. شما در طول بازی Red Dead Redemption 2 با شخصیتی مواجه می شوید که شخصیت عجیبی دارد. در معاشرت های خود تند صحبت می کند و لباس های مدرن و امروزی به تن دارد.
دیده شدن یک ماه گرفتگی بر روی صورت این شخصیت ویژگی دیگری خواهد بود که نظر مخاطب را به خود جلب می کند. در ماجرای بازی، این شخصیت عجیب و غریب که “فرانسیس سینکلر” نام دارد، ترغیب می شود تا در مورد خراشیدگی ها و طرح های موجود بر روی کوه ها تحقیق کند. این مرحله از بازی Geology for Beginners نام دارد و شما را برای پیش رفتن در ادامه داستان به غرب منطقه Hawks Eye Creek می کشاند.
پس از اینکه شما بتوانید تمامی تراشیدگی های روی کوه ها را پیدا کنید و برای آقای سینکلر بفرستید، خواهید دید که او با استفاده از همین خراشیدگی ها به قلب زمان سفر می کند. در این سفر به دل زمان، آقای سینکلر به نوزادی تبدیل می شود که در دستان مادرش جای دارد. حالا شاید از خودتان بپرسید که آقای سینکلر چه ارتباطی به بازی GTA V دارد.
باید گفت که ارتباط مشکوکی بین این دو به نظر می رسد.
اگر دقت کرده باشید در بازی GTA V هم به سفر در دل زمان اشاره شده است. درست در مرحله ای به نام Epsilon Program که در آن یک ماموریت مخفی فرعی وجود داشت. شما در این بازی می توانستید در کنار مایکل به عضویت گروهی درآیید که توسط شخصی به نام huckster Chris رهبری می شد.
عقاید کیفلام در این فرقه بسیار ارزشمند بود و البته توانسته بودند از همین پایبندی به عقاید کیفلام به پول زیادی هم برسند. به طور کلی قوانین این فرقه از ۱۲ اصل تشکیل شده بود که اصل هشتم آن به وجود آدم های فضایی بر روی زمین اشاره داشت. در ادامه این قانون ذکر شده بود که افرادی که ماه گرفتگی داشته باشند می توانند از دست آدم فضایی ها در امان بمانند.
به نظر می رسد که همه چیز روشن شده است! چون همان طور که گفتیم آقای سینکلر با داشتن یک ماه گرفتگی بر روی صورت و توانایی سفر به دل زمان، ارتباط شگرفی با بازی GTA V پیدا می کند. مطمئنم پس از درک این موضوع حسابی از قدرت و توانایی بالای سازنده در خلق ایستراگ ها شگفت زده شده اید.

در مورد ایستراگ پاگنده
در این بازی در کنار کوهی به نام Shann اسکلت بزرگی را پیدا خواهید کرد که به اسکلت بدن انسان شباهت زیادی دارد. اما گویا به یک موجود ناشناخته شبیه به انسان تعلق دارد. این را می توان از عملکرد آرتور متوجه شد. زمانی که عکس این اسکلت را در دفترش نقاشی می کند و می نویسد که تا به حال همچنین چیزی را جایی ندیده است.
اسکلتی عظیم که معلوم نیست به چه موجودی تعلق دارد! حالا وقت ان رسیده که به فرهنگ آمریکایی ها برویم. در فرهنگ آمریکایی ها افسانه ای مبنی بر وجود پاگنده وجود دارد. گویا در این قسمت از بازی به این فرهنگ دیرینه آمریکایی اشاره شده است. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود.
ماجرا از آنجایی جالب تر می شود که می توان این پاگنده را به بازی GTA V ربط داد. درست در زمانی که موجودی عظیم را به صورت یک ایستراگ در میان دوربین اسلحه به چشم می خورد. با کنار هم چیدن داستان پاگنده در این بازی احتمال اینکه تمامی انها دارای عناوین متصلی هستند، شدت می گیرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =