مود هارلی کویین برای بازی GTA V هم اکنون در دسترس قرار دارد

مود هارلی کویین

تقریباً تمام کاربرانی که با ساخت بازی GTA آشنایی داشته باشند، می‌توانند یک مود برای بازی GTA V تهیه کنند. تازه‌ ترین مودی که برای GTA V عرضه شده است مود هارلی کویین می‌ باشد. هارلی کویین یا همان Harley Quinn یکی از شخصیت‌های دنیای دی سی است که توجه کمی به آن شده است.

مود هارلی کویین
مود هارلی کویین

برخی بازی‌ ها ماندگار می‌ شوند و برخی دیگر نمی‌ توانند جایی برای رقابت داشته باشند. بازی GTA یکی از همان بازی‌ هایی است که راک استار به خوبی توانست آن را در میان دل مردم راه بدهد و در تمام جهان معروف شد. به طوری که دیگر تمامی سنین این بازی را به خوبی می‌ شناسند و حداقل یکی از ورژن های این بازی را برای خودشان انجام داده‌ اند. می‌توان گفت که نسخه سن آندریاس معروف‌ترین نسخه بازی جی تی ای بود که توانست فروش بسیار زیادی هم داشته باشد.

جدید ترین نسخه فعلی جی تی ای همان GTA V است که شهرت زیادی برای خود پیدا کرد. کیفیت بی نظیر در کنار گیم پلی بازی باعث شد که GTA V بتواند فروش بسیار زیادی برای خود کند و برای مدت زیادی در رده‌ های اول فروش بازی‌ های کنسول قرار داشت. البته باید گفت که GTA V برای تمامی کنسول‌ ها و در کنار آن برای سیستم‌ های رایانه‌ ای عرضه شده است و می‌ توان آن را بازی کرد.

حال باید بدانید که برای بازی GTA V مود های جدیدی وجود دارد. مود همان کاوری است که بر روی بازی قرار می‌ گیرد و حالت جدیدی به تم بازی خواهد داد اما تأثیر زیادی در روند و گیم پلی بازی نخواهد داشت و تقریباً تمام کاربرانی که با ساخت آن آشنایی داشته باشند، می‌ توانند یک مود برای GTA V تهیه کنند. تازه‌ ترین مؤدی که برای GTA V عرضه شده است مود هارلی کویین می‌ باشد. هارلی کویین یا همان Harley Quinn یکی از شخصیت‌ های دنیای دی سی است که توجه کمی به آن شده است.

فیلم Suicide Squad توجه ویژه‌ای بر روی شخصیت هارلی کویین داشت و همین باعث شد که این شخصیت بسیار محبوب شود و طرفدار زیادی برای خود پیدا کند. به همین دلیل مود این شخصیت به دنیای GTA V هم رسید و می‌ توان آن را برای بازی دانلود کرد. اما همانطور که گفته شد هر مود برای خود ویژگی‌ های خاصی دارد و می‌ تواند کاربرد مناسبی برای گیمر داشته باشد که در بخش زیر به آن اشاره خواهد شد و خواهید دانست که چگونه می‌ توان این مود را نصب کرد.

قابلیت‌ های مود هارلی کویین در بازی GTA V

هر مود ویژگی‌ های جدیدی را در شخصیت بازی GTA V ایجاد می‌ کند که نیاز است کاربران با این ویژگی‌ ها آشنا شوند. به همین دلیل در بخش زیر برخی از مهم‌ ترین ویژگی‌ ها بیان شده است:

 • اولین قابلیت هر مود این است که شخصیت اصلی را به همان شخصیت مود تبدیل می‌کند. یعنی شخصیت بازی GTA V تبدیل به شخصیت هارلی کویین خواهد شد و مزیت این مود در ساختار شخصیت است. در این مود شخصیت هارلی کویین مانند همانی است که در کمیک‌ ها به آن اشاره شده است.
 • ویژگی مناسب بعدی این مود درمورد لباس‌ هایی است که برای شخصیت اصلی به کار رفته است. اگر فیلم هارلی کویین را از قبل دیده باشید با لباس‌ های آن آشنایی خواهید داشت. حال باید بدانید که از همان لباس‌ ها برای ساختن شخصیت هارلی کویین در GTA V استفاده شده است.
 • بزرگ‌ ترین ویژگی و مزیت این مود را می‌ توان در رفتار های شخصیت مشاهده کرد. بسیاری از مود ها تنها ظاهر شخصیت را تغییر می‌ دهند اما در این مود شخصیت اصلی کاملاً شبیه هارلی کویین رفتار می‌ کند و حتی حرف زدن او هم مانند هارلی کویین می‌ باشد.
 • اگر فیلم هارلی کویین را دیده باشید یا کمیک آن را خوانده باشید، در آن شخصیت هارلی کویین از یک چوب ویژه که مانند چوب بیسبال است، برای مبارزات خود استفاده می‌ کند. همان چوب در این مود وجود دارد و می‌ توانید از آن در GTA V استفاده کنید.
 • در این مود می‌ توانید خلاف‌ های زیادی برای خودتان انجام بدهید. شخصیت هارلی کویین در کمیک‌ ها به گونه‌ ای است که مدام به دنبال خلاف و دیوانه بازی می‌ باشد. در GTA V هم مود به گونه‌ ای طراحی شده است که می‌ توانید همان دیوانه بازی‌ ها را انجام بدهید.
 • در کنار تمامی این ویژگی‌ ها، ویژگی‌ های دیگری هم وجود دارد که می‌ توانید در GTA V از آنها استفاده کنید. بیان آن ها در یک بخش دشوار است و خود کاربر باید بسیاری از آن ها را تشخیص بدهد. به همین دلیل بعد از نصب مود متوجه دیگر ویژگی‌ ها خواهید شد.
مود هارلی کویین
مود هارلی کویین

نحوه دانلود این مود برای GTA V

مود هارلی کویین برای بازی GTA V در سایت‌ های زیادی وجود دارد. بهتر است که نام انگلیسی همین مود را در گوگل سرچ کنید و آن را از سایت معتبر خود دانلود کنید تا دچار مشکلات دیگری همچون ویروس نشوید. همچنین باید دقت داشته باشید که نصب مود به پیش نیاز هایی نیاز دارد که یکی از آن ها Addonpeds می‌باشد. یعنی چنین پوشه‌ ای باید به همراه پوشه دیگری به نام Addon در پوشه بازی GTA V برای شما وجود داشته باشد تا بتوانید مود هارلی کویین را بر روی بازی GTA V خود نصب کنید. اگر این پوشه‌ ها وجود ندارد جای نگرانی خاصی نیست زیرا آموزش‌ های زیادی در سایت رسمی خود بازی وجود دارد که به وسیله آن‌ها می‌توانید این پوشه‌ ها را برای نصب مود ایجاد کنید.

آموزش نصب مود هارلی کویین برای GTA V

نصب مود برای GTA V نیاز به کار خاصی ندارد و اگر بتوانید آموزش زیر را به درستی بر روی سیستم خود انجام بدهید. دیگر کار خاصی برای انجام باقی نمی‌ ماند. در بخش زیر آموزش دقیق نصب مود هارلی کویین برای GTA V بیان شده است و سعی کنید از همین آموزش استفاده کنید:

 • همانطور که در بخش بالاتر بیان شد، شما نیاز به برخی کارها دارید که باید از قبل انجام بدهید و یکی از آن ها وجود Addonpeds می‌ باشد. پس در مرحله اول این کار را بر روی بازی GTA V انجام بدهید.
 • زمانی که مود را از یک سایت معتبر برای خودتان دانلود کردید، آن را از حالت فشرده خارج کنید تا بتوانید دسترسی راحتی بر روی پوشه‌ های مود داشته باشید. در حالت فشرده سیستم نمی‌ تواند این دسترسی را پیدا کند
 • فایل‌ های خاصی در Ped وجود دارد که مود فعلی بازی شما را تشکیل می‌ دهد. شما باید این فایل‌ ها را پاک کنید و تمام پوشه‌ هایی که در فایل فشرده مودتان وجود داشته است را جایگزین این فایل‌ ها در پوشه کنید.
 • در مرحله آخر نیاز است که بتوانید نام مود خودتان را تغییر بدهید. نیازی نیست که نام قبلی را به همراه داشته باشد و باید حتماً یک نام جدید برای آن انتخاب کنید که این تغییر نام دست خودتان است.
 • تمام مراحل انجام شده است و دیگر نیاز به کار خاصی نیست. می‌ توانید بازی را اجرا کنید و از مود جدیدتان لذت ببرید.

نکته قابل توجه ای که درمورد مود های بازی GTA V وجود دارد، خراب شدن گرافیک و شخصیت اصلی بازی است. گاهی مود نمی‌ تواند با بازی شما همگام شود و شخصیتتان از بین می‌ رود و ممکن است که مشکلات زیادی در بازی شما ایجاد شود. در چنین حالتی آموزش‌ های زیادی برای پاک کردن مود وجود دارد که می‌ توانید با استفاده از آن ها، بازی‌تان را به حالت قبلی برگردانید و علت خراب شدن را پیدا کنید.

در کل در بسیاری از موارد استفاده از مود مشکلی را ایجاد نکرده است و دیگران به راحتی توانسته‌ اند از آن استفاده کنند. همچنین دقت کنید که به اشتباه فایل دیگری را پاک نکنید. پاک کردن دیگر فایل‌ ها می‌تواند تمام بازی شما را خراب کند و گاهی مجبور خواهید شد که بازی GTA V را مجدداً بر روی سیستم تان نصب کنید که کار زجرآوری است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =