تمام شخصیت های بازی مورتال ۱۱ رایگان نخواهند بود

مورتال ۱۱

آخرین نسخه این بازی مورتال ۱۱ نام دارد که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. گرافیک این بازی به طرز شگفت آوری زیبا خلق شده است و در کنار آن می‌توان داستان بسیار عمیق بازی را نیز به خوبی حس کرد.

مورتال ۱۱
مورتال ۱۱

تمام شخصیت های بازی مورتال ۱۱ رایگان نخواهند بود

بازی‌های مبارزه‌ای سال‌های زیادی است که در میان علاقه مندان به بازی‌ها حضور دارند. از زمان کنسول‌های اولیه چنین بازی‌هایی را به یاد داریم. مورتال کمبت اما یکی از بازی‌هایی است که به خوبی در طی سالیان توانسته در میان کاربران باقی بماند و خود را با پیشرفت‌های مربوط به دنیای بازی هماهنگ کرده است.

اکثر بازیکنان مورتال کمبت آن را به خاطر خشونت بی حد و اندازه‌اش دوست دارند. کمتر بازی را می‌توان پیدا کرد که به اندازه مورتال کمبت قدمت داشته باشند و همواره در میان کاربران به عنوان یک شاهکار به یاد ماندنی شناخته شود.

سال‌های زیادی از اولین نسخه این بازی می‌گذرد، اولین نسخه مورتال کمبت در سال ۱۹۹۲ ساخته شد. در گذشته این بازی توسط استودیوی Midway games توسعه داده می‌شد. اما در حال حاضر این موضوع به استودیوی NetherRealm واگذار شده است.

آخرین نسخه این بازی مورتال ۱۱ نام دارد که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. گرافیک این بازی به طرز شگفت آوری زیبا خلق شده است و در کنار آن می‌توان داستان بسیار عمیق بازی را نیز به خوبی حس کرد. همچنین قهرمان‌هایی که در نسخه قبلی بازی یعنی مورتال کمبت ۱۰ حضور نداشتند در این بازی وجود دارند.

استودیوی سازنده بازی به خوبی توانسته ترکیبی از نوستالژی و مدرنیته را کنار یکدیگر جمع کرده و در قالب این بازی منتشر کند به همین دلیل این بازی موجب رضایت بسیاری از هوادارن بازی‌ها شده است. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که این بازی نه تنها نسبت به نسخه‌های قبلی خود پیشرفت کرده بلکه پیشرفت آن را می‌توان نسبت به بازی‌های هم سبک خود نیز به خوبی مشاهده کرد.

بازی مورتال کمبت ۱۱ به وضوح نسبت به بازی‌هایی از جمله Injustice برتری پیدا کرده است. پیشرفت مورتال کمبت در همه جنبه‌های آن مشاهده می‌شود. از گرافیک بازی گرفته، تا خط داستانی بسیار عمیق آن و مکانیک بازی همه و همه بسیار پیشرفته‌تر از قبل به نظر می‌رسند. همین پیشرفت زیاد این بازی باعث شده است که بتواند کاربرهای زیادی را به سوی خود جذب کند.

یکی اخباری که در ارتباط با مورتال کمبت به گوش رسیده است در ارتباط با رایگان شدن این بازی می‌باشد. این خبر برای افراد حاضر در کشور ما که به دلایل بسیاری توانایی خرید بازی اوریجینال را ندارند خبر بسیار خوبی به حساب می‌آید. کمتر پیش می‌آید که شرکت‌ها حاضر به رایگان کردن بازی‌های محبوبی همچون مورتال کمبت شوند پس نباید این فرصت را از دست داد.

قطعاً مورتال کمبت یکی از محبوب‌ترین سری‌های بازی در تاریخ می‌باشد. و این محبوبیت منحصر به کشور خاصی نیست. از کشورهای آسیایی گرفته تا شمال آمریکا و حتی کشور خودمان این بازی طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است که قطعاً با انتشار این خبر تعداد زیادی از آن‌ها شادمان خواهند شد. در ادامه می‌توانید جزییات مربوط به این خبر را مطالعه کنید.

یکی از شبهاتی که در ارتباط با رایگان بودن این بازی منتشر شده این است که احتمالاً این بازی بسیار محدودیت خواهد داشت و در نهایت امر شما مجبور خواهید شد که بازی اصلی را خریداری کنید اما طبق گفته‌های مقامات رسمی بازی که به صورت رایگان دریافت شود هیچ تفاوتی با نسخه اصلی بازی نخواهد داشت و کاربران می‌توانند از این بازی نهایت لذت را ببرند.

مورتال ۱۱
مورتال ۱۱

البته باید توجه داشته باشید که برای باز کردن شخصیت‌های خاص مجبور به پرداخت مبلغی خواهید بود کما اینکه این موضوع در نسخه پولی بازی نیز وجود داشته است پس همانطور که گفته شد تفاوتی میان نسخه اصلی بازی و نسخه رایگان آن وجود ندارد.

یکی دیگر از پرسش‌های کاربران در ارتباط با مورتال کمبت ۱۱ موضوع تاریخ عرضه رایگان این بازی است. باید توجه داشته باشید که بازی به محبوبیت مورتال کمبت قطعاً برای مدت طولانی به صورت رایگان در دسترس نخواهد بود.

طبق گفته‌های کمپانی سازنده بازی اشما می‌توانید از تاریخ نوزدهم مهر ماه تا ۲۲ همین ماه این بازی را به صورت رایگان دریافت کنید. این فرصت قطعاً تجربه‌ای بی نظیر برای علاقه مندان به مورتال کمبت و بازی‌های مبارزه‌ای خواهد بود. نکته دیگر این است که این بازی تنها برای کنسول‌های خانگی به صورت رایگان عرضه خواهد شد و دارنگان کامپیوترهای خانگی سهمی از این فرصت نخواهند داشت و همچنان باید برای تجربه این بازی اقدام به خرید آن کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 4 =